Kretingos spaustuvė klientams siūlo personalizuotus vienetinius spaudos gaminius

Linas JEGELEVIČIUS, 2018-02-08
Peržiūrėta
1243
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Tikiu, kad mūsų produkcija ir techninės skaitmeninės galimybės vis labiau domins įstaigas ir įmones, kurios siekia išskirtinumo ir originalumo“, – viliasi UAB „Vakarų spaustuvė“ vadovas rinkodarai Raimundas Vaitiekūnas.
„Tikiu, kad mūsų produkcija ir techninės skaitmeninės galimybės vis labiau domins įstaigas ir įmones, kurios siekia išskirtinumo ir originalumo“, – viliasi UAB „Vakarų spaustuvė“ vadovas rinkodarai Raimundas Vaitiekūnas.

Kretingoje veikianti spaustuvė – UAB „Vakarų spaustuvė“ – daugeliui galbūt iki šiol žinoma kaip laikraščių spausdintoja, tačiau į tradicinę „popierinę“ žiniasklaidą vis labiau skverbiantis skaitmenizacijai, kretingiškiai sėkmingai prisitaikė prie laiko iššūkių ir šiandien siūlo atspausdinti ne tik lankstinukus, plakatus, skrajutes, atvirukus ar vizitines korteles, bet ir atlieka labai personalizuotus vienetinius užsakymus.
Pavyzdžiui, Stintų šventei kretingiškiai Palangos verslininkams gali atspausdinti šventei skirtus indelius ar lėkštutes stintoms sudėti – su unikaliu piešinuku ir kiekvieną pažymėtą individualiu numeriu.
Jų arkitų pakavimo, dekoravimo ar kanceliarinės produkcijos gaminiųpernai „Vakarų spaustuvės“ iš skandinavų įsigyta moderni skaitmeninė Xeikon6000 spaudos mašina gali atspausdinti nuo vieno iki neriboto skaičiaus.
„Kiekvienam klientui– pagal poreikį. Skirtingai negu didelės spaustuvės, mes orientuojamės į labai individualizuotus, nišinius, vienetinius užsakymus, kurių didelės spaustuvės nelabai noriai imasi ar neturi techninių galimybių jiems įvykdyti“, – „Palangos tiltui“ pabrėžė „Vakarų spaustuvės“ direktorius Virginijus Vitkauskas.
Spaustuvės galimybės prisiderinti, personalizuoti bet kurį užsakymą gali ir stebinti – ant kiekvieno gaminio iš tos pačios serijos galima sudėti skirtingus numerius, pavardes, vietovardžius ir panašiai.
„Tęsiant pokalbį apie visų pamėgtą Stintų šventę, vietos kavinių savininkai, žinia, stintas dažniausiai deda į bespalvius Kinijoje pagamintus indelius ar plastikines lėkšteles. Mes siūlome pagaminti juos už nedidelę kainą pagal kiekvienos kavinės ar restorano pageidavimus – su tam tikru piešiniu, logotipu, spalva, unikaliu indelio numeriu ar kita reikalinga informacija bei pasiūlyti komplekte pakavimo popierių bei popierinius padėkliukus“, – sakė UAB „Vakarų spaustuvė“ vadovas rinkodaraiRaimundas Vaitiekūnas.
Kas, pavyzdžiui, ruošiasi gimtadieniui dovanoti tortą, spaustuvė siūlo pagaminti personalizuotą dėžutę ar visą dėžę – su jubiliato vardu ar visos grupės vardais, jo ar jos metų skaičiumi ir, žinoma, atitinkamu, kliento pasirinktu piešiniu.
O gal jūsų susirinkimui ar konferencijai reikia segtuvo? Ne to iš kanceliarinių prekių parduotuvės lentynos, o su personalizuotu viršeliu –su individualiu unikaliu „up kodu“ ar barkodu, identifikuojančiu renginio dalyvį ar svečią?
Turint rankose tokį segtuvą, nereikia nė konferencijos dalyvio kortelės ar registracijos – pakaks tokį segtuvą brūkštelėti per skaitmeninį nuskaitytuvą ar atsisiųsti „apps“ programėlę įeinant į renginį ir jūs... viduje!
O gal esate įmonė, kuri ieško inovatyvių rinkodaros būdų su aiškia jųefektyvymo matuokle?
„Vakarų spaustuvė“ tokioms įmonėms siūlo atspausdinti inividualizuotus lankstinukus ar skrajutes, kiekvieną,–vėl gi, su unikalia informacija dedikuota saviems pirkėjams.
„Tai gali sudominti įmones, kurios, pavyzdžiui, rengia loterijas, konkursus ar žaidimus. Pavyzdžiui, socialiniame tinkle „Facebook“, – sakė V. Vitkauskas.
Spaustuvė tokius unikalius numerius gali uždėti ir ant kiekvieno atspausdinto dovanų kupono, bilieto ar etiketės. Žinoma, tokiu būdu gamintojai gali pasekti, kaip ir kur jų išduoti kuponai, nupirkti bilietai ar, tarkime, vandens butelis su „Vakarų spaustuvėje“ atspausdinta etikete buvo panaudotas ar parduotas.
O, pavyzdžiui, kvepalų gamintojus galbūt sudomins galimybė Kretingos spaustuvėje pagaminti kvepalų įpakavimo dėžutes su unikaliu, gamintoją identifikuojančiu priedu... dažuose. Tai padės užkirsti kelią kvepalų falsifikavimui, aiškina spaustuvės vadovai.
Spaudos darbai gali būti atlikti ant įvairaus popieriaus.
„Tikiu, kad mūsų produkcija ir techninės skaitmeninės galimybės vis labiau domins įstaigas ir įmones, kurios siekia išskirtinumo ir originalumo“, – viliasi R. Vaitiekūnas.
Įdomu pastebėti, kad spaustuvės produkcijos gamyba yra itin ekologiška, su palyginti nedidelėmis sąnaudomis ir tvari. Pavyzdžiui, popieriaus nuoraižos, likusios atspausdinus gaminius Xeikon mašina, sėkmingai sunaudojamos atliekant spaudos užsakymus kitomis spaudos mašinomis.
„Toks gamybos procesas visiškai nesiskiria nuo skandinavų, su kuriais aktyviai bendradarbiaujame“, – pastebėjo V. Vitkauskas.
Spaustuvininkai didžiuojasi, kad tokias technines skaitmeninės spaudos galimybes Vakarų Lietuvoje turi tik „Vakarų spaustuvė“.
„Kaip ir iki šiol, spausdiname daugiau nei 20 pavadinimų laikraščių, tačiau mažėjant jų tiražams, prie pokyčių žiniasklaidos rinkoje sėkmingai prisitaikėme ir džiaugiamės kito segmento klientais, kuriuos domina personalizuoti vienetiniai užsakymai, – pabrėžė abu spaustuvės vadovai. – Smagu, kad jų daugėja, o apie mūsų galimybes ir produkcijos kokybę geriausiai liudija jų geri atsiliepimai“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos kredito unija (PKU) siūlo 2.5 procento metines palūkanas.


Išankstinio mokėjimo paslaugos „Pildyk“ vartotojai vasarą turės galimybę dalyvauti neeiliniame žaidime, kurio prizų fonde net 1 tūkst. naujų „Samsung“ telefonų.


Lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“ kaip ir kasmet vasaros sezonui papildomai ieško apie 600 darbuotojų , kuriems siūlo nemokamą apgyvendinimą Baltijos pajūryje, kasmėnesines premijas bei ypač patogų darbo grafiką. 


22-ąsias be pertraukų Palangoje vykstančias „Aurum 1006 km lenktynes“ nušvietė rekordinis 145 Lietuvos ir užsienio šalių žurnalistų būrys. 


Kretingoje veikianti spaustuvė – UAB „Vakarų spaustuvė“ – daugeliui galbūt iki šiol žinoma kaip laikraščių spausdintoja, tačiau į tradicinę „popierinę“ žiniasklaidą vis labiau skverbiantis skaitmenizacijai, kretingiškiai sėkmingai prisitaikė prie laiko iššūkių ir šiandien siūlo atspausdinti ne tik lankstinukus...


Nuo Naujųjų metų įsigalios Mokėjimų įstatymų naujovės, kurių bene pagrindinis dalykas – vadinamasis mokėjimo paslaugų krepšelis. Kas tai yra? Kas žinotina bankininkystės paslaugomis besinaudojantiems palangiškiams? Apie naujoves „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Kretingos ir Palangos klientų aptarnavimo centrų valdytoja Renata Mickūniene.


Kažin ar yra kitas toks grožio salonas Palangoje kaip „Cuti Cuti“, kuris klientus vilioja į visiškai naujos statybos pastatą – „Cuti Cuti“ įsikūręs „Malūnų vilų“ kotedžų pirmajame aukšte, Ganyklų gatvėje. Einant pro šalį dėmesį atkreipia ne tik lauke patiesta kiliminė danga, estetiški dekoratyviniai krūmai prie durų, bet...


„Neįtikėtina. Tiesiog pasaka. Nesuprantu, kaip iš paprasčiausių siūlų virbalais galima sukurti tokį grožį“, – penktadienio vakarą kalbėjo į A. Mončio namus-muziejų susirinkusios palangiškės ir palangiškiai, su nuoširdžia nuostaba ir susižavėjimu apžiūrinėdami Riho Toomra parodą „Nuo siūlo iki meno“.


Nuo praėjusių metų rudens „Omnitel“ pasiūlymais lojaliems klientams jau pasinaudojo daugiau negu pusė klientų, kurių numeris „Omnitel“ tinkle veikia 5 metus ir ilgiau. Auksiniai ir sidabriniai „Omnitel“ klientai dovanų jau gavo beveik 9 milijonus nemokamų minučių pokalbių ir 2 milijonų litų vertės nuolaidų naujiems telefonams. Tai reiškia, kad...


Ne viename susitikime su valdžia gyventojų konstatuota, jog  valdantieji liberalcentristai sugebėjo padidinti visų įmokamų mokesčių naštą, kuri daugumai palangiškių tapo nebepakeliama. Miestelėnų įsitikinimu, paisoma tik verslininkų pageidavimų, neatsižvelgiant į gyventojus, kurių problemos ir bėdos valdantiesiems nerūpi. Miesto savivaldybės taryboje opozicijai atstovaujantys...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius