Kunigiškėse gyvena ne tik turtuoliai, bet ir daugiavaikės šeimos

Palangos tiltas, 2017-04-10
Peržiūrėta
415
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kunigiškėse gyvena ne tik turtuoliai, bet ir daugiavaikės šeimos

Tenka skaityti įvairių straipsnių, laiškų ir nuomonių Kunigiškių tema. Nusprendėme ir mes netylėti. Visų pirma, mus piktina tai, kad savivaldybė, kuri mūsų supratimu, ir yra vien dėl to, kad sąžiningai atstovautų visiems Palangos gyventojams, nepaiso Kunigiškių gyventojų poreikių.
Mes jau visą eilę metų miesto valdžiai skundžiamės dėl avarinės, nesaugios Užkanavės gatvės būklės, tačiau iki šiol, išskyrus pažadus, nėra jokių rezultatų. Palangos mero Šarūno Vaitkaus išsakytas vertinimas kitame miesto laikraštyje paliko daug atvirų klausimų, iki šiol nepajėgiame suprasti, kokiais kriterijais vadovaudamasis ir kodėl gerbiamas meras skirsto gyventojus?
„Mieste yra labai daug gatvių, kur palangiškiai gyvena nuolat, kur daug vaikų eina į mokyklas, o gatvės nėra remontuotos kelis dešimtmečius. Manau, jog čia yra mūsų darbų prioritetas. Tikrai neskubėsime rekonstruoti gatvės, kur įsikūrę turtingi žmonės, kur dauguma gyventojų atvyksta tik kelis kartus per metus: poilsiauti ar apžiūrėti savo turto. Šios gatvės rekonstrukcija gali palaukti. Žinoma, kažkada ateis ir Užkanavės gatvės eilė, bet šiuo metu, jei gyventojai nenori, rasime kitų prioritetų“, – sakė meras.
Mes čia gyvename nuolat, esame daugiavaikė šeima ir tokių, kaip mes, Kunigiškiuose yra daug. Mes visi jaučiame nerimą dėl savo vaikų ir artimųjų saugumo. Kol valdžia svajoja apie malūnsparnių nusileidimo aikštelę ant Palangos tilto, visiškai negalvoja apie bazinius gyventojų poreikius, mes, kaip gūdžiais viduramžiais, priversti tenkintis pagrindine gatve be šaligatvių ir be apšvietimo.
Jau prieš tris savaites pradėti Užkanavės gatvės važiuojamosios dalies darbai sukėlė šoką, kai sužinojome, kad asfalto gamyklos dar nedirba ir iki pat birželio kęsime nepatogumus, laužysime savo transporto priemones, rizikuosime eismo dalyvių ir gyventojų saugumu važiuodami kelkraščiais. Tokio pobūdžio darbai užsienio valstybėse vyksta greitai ir operatyviai, kad sukeltų kuo mažiau nepatogumų gyventojams. Deja, Palangos miesto valdžia elgiasi priešingai ir tuo Lietuva skiriasi nuo Vakarų valstybių, kur gerbiamas žmogus. Susidūrėme su situacija, kai atrodo, kad valdžia iš mūsų šaiposi, o gal kerštauja už tai, kad neleidžiame kirsti miško ir vietoje jo įrenginėti parkingo?
Galbūt šios situacijos nebūtų, jei turėtumėme seniūnaitį – atsakingą žmogų, kuris padėtų vietos gyventojams sąveikauti su savivaldybe? Neseniai teko bendrauti su savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnu, kuris pabrėžė, kad tokios pareigybės yra būtinos tam, kad savivaldybės ir bendruomenės atstovai galėtų glaudžiai bendradarbiauti tarpusavyje, kitaip mūsų balsas nebus išgirstas. Paradoksalu, bet dėl savivaldybės darbuotojų kaltės seniūnaičio neturime, nes rinkimai vyko su pažeidimais. Taigi, šiuo metu esame absurdiškoje padėtyje.
Nepaisant susiklosčiusios situacijos, Kunigiškiai – graži, rami ir sparčiai besiplečianti vietovė, kurioje ne tik žiemą loja šunys, bet ir nuolat gyvena draugiška ir aktyvi bendruomenė, todėl tikimės, kad nebūsime ignoruojami ir į mūsų poreikius bus atsižvelgta.

Gintarė POŠKYTĖ

Jūsų komentaras:

Ponia iš Rytų kvartalo 2017-04-11 23:17 (IP: 78.58.133.176)
Kodėl jūs palikote merą.

Jolanta iš Rytų kvartalo 2017-04-10 22:14 (renata / IP: 90.141.4.24)
Gintarė Poškytė kas ji tokia ? kunigiskiai smagi tema, ten kur jeigu neklystu gyvena Pono Antano Vinkaus patarėja ir jos vyras organizacija "Palangos balsas", ten kur gyvena ponas buvęs meras Kirstukas, ten kur gyvena ir advokatas Aleksandras Jokubauskas ir kiti tikrai nebiedni žmonės, politikai, verslininkai , labai jau čia laiskas parašytas piktas ir nukreiptas merui ar tai nera šių kurių nors ponu laiškutis prisidengiant Gintare? Arba paprašyta Gintarės ? Meras teisingai sako ateis laikas ir ta gatve bus sutvarkyta, pirmiausia reikia tvarkyti Rytų kvartalo gatves ten kur 20 metu yra zvirkeliai ir gyvena palangiškių šeimos ir kokia 500 seimu kurių vaikai pėstute brenda per zvirkeli i mokyklas arba antai visa Vilimiske kur kuriasi palangiškių seimos, kuo Užkanavės gatve ir ten gyvenantys nebedni zmones yra pranašesni už paminėtų kvartalu zmones, ar todėl kad daugiau rekia ar galimai sumoka spaudai, kad spausdintu tokius laiskus ? Palikau merą nes sis laiskas nenuoširdus ir matyt užsakytas.

Taip pat skaitykite

Šiuo metu, pirmadienį, kovo 30 d., Palangos miesto savivaldybės numatytose izoliavimosi patalpose gyvena 25 asmenys.


Siekiant užtikrinti būtinąją pagalbą Palangos miesto gyventojams karantino metu, Savivaldybė yra numačiusi patalpas bei sudariusi sutartis su apgyvendinimo įstaigomis dėl patalpų, kuriose saviizoliacijos laikotarpiui gali apsistoti gyventojai, jei to negali padaryti namuose. Dėl šios paslaugos kreiptis tel. 8 615 59396.


Mokiniui labai svarbu yra ne tik galutiniai pasiekimai, bet ir įtraukiantis, skatinantis asmeninį augimą mokymosi procesas. Manau, jog per trumpą laiką nemažai padarėme, kad mokytis gimnazijoje būtų įdomu, kad mokiniai mokytųsi tyrinėdami, eksperimentuodami ir atrasdami. Per galimybių įvairovę gimsta ne tik pažanga, pasiekimai, bet ir įsimenančios, prasmingos, malonios gyvenimo mokykloje...


Palangiškiai sutuoktiniai Elena ir Romanas Songailos kartu gyvena jau 60 metų. Penkis dešimtmečius abu atidavė dirbdami pedagoginį darbą. Anot senjorų, praeityje pasilikusi virtinė metų mena ir vargus, ir džiaugsmus, ir tik dabartis,kurioje visko užtenka, – laimė gyventi.


Tenka skaityti įvairių straipsnių, laiškų ir nuomonių Kunigiškių tema. Nusprendėme ir mes netylėti. Visų pirma, mus piktina tai, kad savivaldybė, kuri mūsų supratimu, ir yra vien dėl to, kad sąžiningai atstovautų visiems Palangos gyventojams, nepaiso Kunigiškių gyventojų poreikių.


Balandžiai paprastai sukelia daug įvairių minčių. Tai – ir taikos, ir meilės, ir pašto simbolis, o per šventes į dangų kylantys šie gražūs sparnuočiai tikriausiai nepalieka abejingų. Palangos balandininkų klubo pirmininkas Reinoldas Liaudanskas teigė su šiais gražuoliais paukščiais draugaujantis jau ne vienerius metus. „Tai labai gražus ir...


Ukrainos dukra, kuri Palangoje gyvena kaip rojuje

Vaidilė GEDMINAITĖ, 2015 04 13 | Rubrika: Miestas

Puikiai lietuviškai kalbanti Irina Šlimienė nustebino prisipažindama, jog yra kilusi ne iš Lietuvos. „Aš esu ukrainietė. Ukrainoje gyvenau iki šešerių metų. Vėliau atvykome į Lietuvą, o į Palangą – prieš metus“, – sakė žavi sportiška moteris. Jau keturiolika metų asmenine ir grupinių užsiėmimų aerobikos trenere...


Savivaldybės administracijos skyriai gyvena įkurtuvių nuotaikomis

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 11 27 | Rubrika: Miestas

Naujosiose Palangos miesto savivaldybės administracijos patalpose Vytauto g. 112 jau jaučiama įkurtuvių nuotaika – nuo praėjusios savaitės čia pradėjo kraustytis iki šiol po visą miestą išsibarstę skyriai. Absoliuti dauguma jų čia persikels iki Naujųjų metų. Paskutinieji į naujus kabinetus įsikels Socialinės rūpybos bei Viešosios tvarkos skyriaus specialistai


Kai kurie Palangos Užkanavės gatvės gyventojai, čia pasistatę ar dar renčiantys vieną už kitą prašmatnesnius namus, galėtų būti vadinami išradingiausi šalyje. Neapsikęsdami vasarą didelio eismo srauto gatve ir pakelėje statomų automobilių, sumanė nuo jų gelbėtis pakelėse sudėdami akmenis. Daugiausia jų - prie žinomo palangiškio, Tarybos nario Remigijaus Alvydo...


„Palangos pulsas parodo, kuo ir kaip gyvena visa Lietuva“

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2010 12 15 | Rubrika: Miestas

Tarp nemeluotai nuoširdžių Palangos inteligentų yra ir savo prasmingu aktyvumu išsiskiriantis senjoras, spalvingos biografijos vyras, dzūkas Kazimieras Algirdas Pečiukonis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius