Kurorto gyventojų ir svečių patogumui - daugiafunkcinės stotelės Palangoje ir Šventojoje

Palangos tiltas, 2022-01-13
Peržiūrėta
1994
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO.
Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO.

Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO. Šis įrenginys puošia viešąsias erdves bei technologiškai praturtina įvairiais, kasdieninį žmonių poreikį aprūpinančiais sprendimais. Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro, Šventojoje - centrinėje aikštėje.

Stotelėje galima rasti:

Nemokamą Wi-Fi internetą;Oro kompresorių dviračių ir neįgaliųjų vežimėlių padangoms pripūsti;Mobiliųjų įrenginių įkrovimo funkciją;Paspirtukų, elektrinių dviračių įkrovimo funkciją;Aplinkos stebėjimo sistemą;

Stotelės įrengtos Palangos turizmo informacijos centrui kartu su Kaliningrado turizmo informacijos centru įgyvendinant projektą „Gintaro krantas – tarpregioninės kultūrinio, pažintinio turizmo plėtros skatinimas Vakarų Lietuvos ir Kaliningrado srities regionuose“ LT-RU-2-079 pagal 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programą. Pagrindinis šio projekto tikslas - kultūros tinklo tarp Kaliningrado ir Klaipėdos apskričių kūrimas, siekiant plėsti turizmo sektorių ir pritraukti daugiau vietinių bei užsienio turistų.

Projekto tikslinė grupė – vietiniai ir užsienio turistai. Projekto veikla ir sukurtais rezultatais siekiama pritraukti įvairaus amžiaus turistus iš įvairių šalių, kurie domisi kultūra ir istorija, siekia pažinti Baltijos jūros regioną.

Projekto naujovė grindžiama unikaliu bendrų tarptautinių gintaro turų kūrimu ir vietos amatininkų dalyvavimu. Planuojama, kad įgyvendinant projektą bus sukurta nauja sąsaja tarp tradicinių amatų koncepcijų regione. Tai padės skatinti turizmą Klaipėdos ir Kaliningrado srities regionuose ir taip pat rems amatininkus šiose vietose. Naujos turizmo paslaugos bus prieinamos ir reklamuojamos visus metus, parodant ryšius tarp šalių ir skatinant vietos kultūrą. Be to, turistai bus skatinami keliauti dviračiais, pėsčiomis. Tai padidins supratimą apie ekologines problemas ir padidins kelionių dalyvių fizinį aktyvumą. Taip pat stiprinamas dviejų susijusių šalių ir regionų bendradarbiavimas. Projekto naujumas taip pat atsispindės naudojant naujas technologijas ir priemones.

Jūsų komentaras:

Virginija 2022-01-14 05:10 ([email protected] / IP: 162.158.88.137)
Del turizmo. Atskridus i Palangos Oro uosta naktis tikrai nera kaip isvykti is Palangos Oro uosto. Nevaziuoja joks autobusas, taksi nestovi. Taksi galima issikviesti tik numeri radus Internete. Taksi kainuoja panasiai kaip didmiestyje, 15 euru nuvaziuoti ist Palangos Oro uosto i Palanga.

piliponiene 2022-01-14 05:00 ([email protected] / IP: 162.158.88.137)
Del turizmo Sventoji nieko nesirupina. Vakare gatvese pavojinga, nesaugu, galima sussizeisti, nes pagrindine gatve tamsu. Nera saligalvio ateiti iki autobusu stoteles. Visur sniegas.

Taip pat skaitykite

Gyventojų patogumui mieste įrengtos keturios naujos autobusų laukimo būdelės stotelėse.


Šis tęstinis projektas sudaro galimybes gerinti visuomenės saugumą, stiprinant projektą įgyvendinančių įstaigų tarpusavio bendradarbiavimą, tobulinti įstaigose dirbančių ir betarpiškai visuomenės saugumą užtikrinančių darbuotojų įgūdžius.


Jei investuotojų planai nepasikeis, Šventojoje, prie uostelio, turėtų iškilti dviejų pastatų kompleksas - poilsio namai ir viešbutis.


Šalia atnaujinamų prekybos tinklo „Iki“ parduotuvių pirkėjų patogumui įrengiamos elektromobiliams įkrauti skirtos stotelės. Šiuo metu tokios stotelės įrengtos prie sostinėje esančios „IKI Karaliaučius“, prie Kuršėnuose, Vilniaus gatvėje, įsikūrusios „Iki“ parduotuvės ir Palangoje Žvejų gatvėje.


Palangoje ir Šventojoje įrengtos daugiafunkcinės, saulės baterija įkraunamos viešųjų erdvių paslaugų stotelės SUNECO. Šis įrenginys puošia viešąsias erdves bei technologiškai praturtina įvairiais, kasdieninį žmonių poreikį aprūpinančiais sprendimais. Palangoje stotelė įrengta greta Turizmo informacijos centro, Šventojoje - centrinėje aikštėje.


Palangoje visus metus intensyviai vyko miesto gatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų remonto bei rekonstrukcijos darbai. Dalis šiais metais vykdytų darbų jau baigti, kai kurie jų bus baigti kitąmet, tad jau dabar arba netolimoje ateityje vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai galės džiaugtis pagražėjusia aplinka ir padidėjusiu eismo dalyvių saugumu.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje statomos elektromobilių įkrovimo stotelės

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 03 | Rubrika: Miestas

Palangoje yra statomos elektromobilių greito įkrovimo stotelės. Netrukus jos bus sumontuotos naujai rekonstruojamoje S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpoje prie Sporto centro ir Šventojoje naujai statomoje miesto aikštėje. Vėliau ir kitose kurorto vietose.


Praėjusį savaitgalį Palanga atidarė kurortinį sezoną, kuris oficialiai tęsis iki rugsėjo 15-osios, bet reikliausi kurorto vertintojai, ko gero, pagrįstai bambėjo, kad sezono atidarymas nebuvęs toks, kokio tikėtasi.


Kas pasirūpins autobusų stotelės stogu?

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 12 19 | Rubrika: Miestas

Šventosios miestelyje, Mokyklos ir Jūros gatvių sankirtoje, esanti autobusų stotelė, jau kuris laikas atrodo lyg po karo. Vėjo perpučiamoje visuomeninio transporto sustojimo vietoje nėra nei sienų, nei stogo. Pradėję minti stotelės stogo dingimo mįslę sužinojome, jog ši stotelė nežinia net kam priklauso. „Ši autobusų stotelė ne seniūnijos. Ją jau seniai pastatė...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius