Kurorto jauniai pasiekė antrąją vietą

„Palangos tilto“ informacija, 2011-04-12
1932

Praėjusį savaitgalį Palangos žiemos futbolo aikštėje vyko tradicinis pavasarinis futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Jame susitiko penkios jaunių komandos, pasiryžusios žūtbūt pasiekti pergalę. Palangiškiams pritrūko labai nedaug, jog pakiltų ant nugalėtojų pakylos, jie liko antri.

Turnyre dalyvavo SC „Palanga“, FA „Panevėžys“, FA „Šiauliai“, FK „Minija“, SC „N.Akmenė“. Dvi dienas įnirtingai kovoję futbolininkai, išsidalino vietas.

Pirmąją pergalę palangiškiai, treniruojami Arūno Maciaus, patyrė su Kretingos komanda, ją įveikė rezultatu 2:0. Įvarčius pelnė Tomas Kleinas ir Karolis Gasiūnas. Rezultatu 1:0 laimėjo prieš panevėžiečius, lemtingą įvartį pelnė Tomas Kleinas, taip pat pergale džiaugėsi ir prieš Naujosios Akmenės futbolininkus, du įvarčius pelnė Karolis Gasiūnas. Vienintelė nesėkmė prieš šiauliečius pakišo koją ir neleido pasiekti nugalėtojų pakylos. Jiems palangiškiai pralaimėjo rezultatu 1:0.

Geriausiu žaidėju išrinktas Karolis Gasiūnas.

Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.

Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.

Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.

Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.

Startavo salės futbolo turnyras

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Ketvirtadienį Palangos sporto centro salėje startavo tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvauja penkios komandos. Keturios iš jų jau išbandė jėgas.

Palangiškiai liko antri

PALANGOS ŠVČ. MERGELĖS MARIJOS ĖMIMO Į DANGŲ PARAPIJA VšĮ CANTUS FIRMUS, 2012 12 13 | Rubrika: Sportas

Praėjusį sekmadienį Palangos sporto centro salėje vyko vaikų gimusių 2003 metais salės futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Jame dalyvavo Palangos SC (treneris A. Macius), Klaipėdos FM „Baltai“-I, „Baltai“-II, Telšių SRC ir Gargždų FK „Bangos“ komandos.

Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.

Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 12 | Rubrika: Miestas

Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.