Kalėdų gerumo akcijoje UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus išdalins 1 500 eurų. Kam Palangoje reikia pagalbos?

Palangos tiltas, 2020-11-22
Peržiūrėta
725
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kalėdų gerumo akcijoje UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus išdalins 1 500 eurų. Kam Palangoje reikia pagalbos?

As sieloje – niūru, nes vėlyvas ruduo, „kovidas“, slegia kasdieniniai rūpesčiai, o vilties kol kas nesimato? O gal kišenėje ūžauja vėjai, nors valgyti norisi ir reikia pamaitinti vaiką ar artimąjį?

Ar baigiantis metams tiesiog pritrūko truputį pinigų kalėdinei dovanai vaikui, anūkui ar artimam šeimos nariui?

O gal jūsų kaimynui ar giminaičiui ypač sunku galą su galu sudurti?

Laikraštis „Palangos tiltas“ prašo atsiliepti tokius žmones ar visus, ką nors žinančius apie palangiškius, kuriems reikalinga pagalba.

UAB „Pajūrio šaltinis“ Kalėdų gerumo akcijai skyrė 1 500 eurų. Padedant „Palangos tiltui“, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus juos išdalins 15 pagalbos reikalingiems palangiškiams – kiekvienam po 100 eurų.

Kam tikrai Palangoje reikia pagalbos?Siūlykite, patarkite, kad Kalėdų stalas nušvistų ryškesnėmis spalvomis.

Parašyti žinutę apačioje nurodytu telefonu, ar į e-paštą, jeigu žinote savo kaimynų ar giminaičių, kuriems reikalinga pagalba – bandysime jiems padėti.
[email protected] tel. 8 620 53440, Facebook/palangostiltas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto savivaldybės Kontrolės komitetas kai kurias miesto įstaigas „myli“ gerokai labiau  nei kitas. Palangos Senąją gimnaziją kontrolieriai šiais metais jau „šukavo“ tris kartus, o visos mokymo įstaigos veiklos auditą atliks metų pabaigoje. Gimnazijos direktorius Leonas Šidlauskas sakė laikraščiui „Palangos tiltas”: „Jaučiamės prisidėję prie gimnazijos atsinaujinimo ir...


Daugiau kaip 2 000 eurų prieš Kalėdas pagalbos reikalingiems palangiškiams išdalinęs Paulius Rojus, verslininkas, įmonės „Pajūrio šaltinis“ direktorius,  prašė „Palangos tilto“ neskelbti apie jo geradarystes: „Man nereikia to, bet suprantu, kad jums, žiniasklaidai, to reikia, tad tebūnie... Tai padariau pirmiausia dėl savęs...


Sakote, kad laikraštis – jau seniena, nes negali konkuruoti su socialiniais tinklais? Galbūt, tačiau įdomiausius „Palangos tilto“ straipsnius jūs laikraščio Facebok puslapyje Facebook/Palangostiltas pamatote gerokai vėliau nei jūsų tėvai ar seneliai prenumeruojantys popierinį laikraštį – savo įdomiausius, aktualiausius straipsnius į internetą...


Verslininko, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktoriaus Pauliaus Rojaus iniciatyva išdalinti rūpesčio prislėgtiems palangiškiams prieš Kalėdas 1500 eurų neliko pastebėta – jo žinutę laikraščio „Palangos tiltas“ Facebook puslapy Facebook/Palangos tiltas per keturias dienas pamatė 5551 žmogus, 29 iš jų žinute pasidalijo. UAB...


UAB „Pajūrio šaltinis“ Kalėdų gerumo akcijai skyrė 1 500 eurų. Padedant „Palangos tiltui“, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus juos išdalins 15 pagalbos reikalingiems palangiškiams – kiekvienam po 100 eurų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Arčiausiai Baltijos jūros esantis laikraštis „Palangos tiltas“ visiems „Palangos tilto“ prenumeratoriams, skaitytojams, bičiuliams bei visiems Palangos svečiams šiandien pristato savo vasaros priedą, žurnalą „Palanga 2016“.  


Mes, Telšių rajono vaikų su negalia centro ugdytiniai/klientai ir darbuotojai, esame be galo dėkingi Palangos senosios gimnazijos bendruomenei, ypač gimnazistams už kasmet suteikiamą džiaugsmą. Šios gimnazijos mokiniai, dalyvaudami akcijoje „Ištiesk gerumo ranką“, lydimi mokytojos Nijolės Redikienės, mus kasmet aplanko adventiniu laikotarpiu. Taip įvyko...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius