Pauliaus Rojaus širdies gelmė – išdalins su „Palangos tilto“ pagalba 1 500 eurų – palietė: 5551 peržiūrų Facebook/Palangostiltas, 29 pasidalijimai

"Palangos tilto" informacija, 2020-11-26
Peržiūrėta
329
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Pauliaus Rojaus širdies gelmė – išdalins su „Palangos tilto“ pagalba 1 500 eurų – palietė: 5551 peržiūrų Facebook/Palangostiltas, 29 pasidalijimai

Verslininko, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktoriaus Pauliaus Rojaus iniciatyva išdalinti rūpesčio prislėgtiems palangiškiams prieš Kalėdas 1500 eurų neliko pastebėta – jo žinutę laikraščio „Palangos tiltas“ Facebook puslapy Facebook/Palangos tiltas per keturias dienas pamatė 5551 žmogus, 29 iš jų žinute pasidalijo.
UAB „Pajūrio šaltinis“ Kalėdų gerumo akcijai skyrė 1 500 eurų. Padedant „Palangos tiltui“, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus juos išdalins 15 pagalbos reikalingiems palangiškiams – kiekvienam po 100 eurų.
„Palangos tiltas“ primena, kad Paulius Rojus išgyveno didelę gyenimo dramą – praėjusiais metais po aštuonerių metų kovos su piktybinės formos vėžiu mirė jo žmona Rasa. Tačiau vyras jos ligą ir netektį išgyveno stoikiškai, filosofiškai ir tęs gerus Rasos Rojienės vardu pavadinto fondo darbus.
38 metų Palangos verslininkas P. Rojus sakė „Palangos tiltui“: „Man svarbu yra tęsti žmonos pradėtus darbus. Fondas buvo įsteigtas jai padėti kautis su savo liga, tačiau vėliau jis pagelbėjo ir kitiems...Noriu, kad fondas pirmiausia padėtų žmonėms, kuriems tikrai reikia pagalbos, čia, Palangoje. Tiems, kurie vos suduria galą su galu ar net gyvena be vandentiekio ar vandens nuotekų įrenginių namuose. Tai gali būti ir vieniša mama ar tėtis, ar šeima, turinti finansinių sunkumų. Oficialiai tokių žmonių rasti sunku. Vieni žmonės pasirenka nešti gyvenimo kryžių su niekuo juo nesidalindami. Kitiems, matyt, pakanka gaunamos paramos iš valstybės. Dar kiti, matyt, net nežino kur pagalbos kreiptis“.
Kadangi įmonė „Pajūrio šaltinis“ atlieka inžinerinių tinklų statybos ir renovacijos paslaugas, įrengia vandentiekio ir vandens nuotekų sistemas, atlieka žemės, aplinkos tvarkymo ir kelių statybos darbus, tokios realios, apčiuopiamos pagalbos kaštai nebūtų itin dideli, svarsto P. Rojus.
Kam tikrai Palangoje reikia pagalbos? Siūlykite, patarkite, kad Kalėdų stalas nušvistų ryškesnėmis spalvomis. 1 500 eurų atiteks tiems, kurių kai kuriems mūsų bendruomenės nariams dabar itin reikia.
Parašykite žinutę apačioje nurodytu telefonu, ar į e-paštą, jeigu žinote savo kaimynų ar giminaičių, kuriems reikalinga pagalba pinigais – su Pauliu Rojumi bandysime jiems padėti.
[email protected] , tel. 8 620 53440, Facebook/palangostiltas

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Trečiadienio vakarą Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos pareigūnai, vykdydami reidą, tikrino, kaip žvejai laikosi limituotos stintų žvejybos nuo Palangos tilto tinkliniais samčiais reikalavimų. Vienas asmuo žvejojo ne mėgėjų žvejybos įrankiu – didesniu nei leistina tinkliniu samčiu.


Verslininko, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktoriaus Pauliaus Rojaus iniciatyva išdalinti rūpesčio prislėgtiems palangiškiams prieš Kalėdas 1500 eurų neliko pastebėta – jo žinutę laikraščio „Palangos tiltas“ Facebook puslapy Facebook/Palangos tiltas per keturias dienas pamatė 5551 žmogus, 29 iš jų žinute pasidalijo. UAB...


UAB „Pajūrio šaltinis“ Kalėdų gerumo akcijai skyrė 1 500 eurų. Padedant „Palangos tiltui“, UAB „Pajūrio šaltinis“ direktorius Paulius Rojus juos išdalins 15 pagalbos reikalingiems palangiškiams – kiekvienam po 100 eurų.


Nuo šios savaitės kiekvienas www.palangostiltas.lt skaitytojas ar smalsuolis galės pamatyti, kiek kartų bet kuris straipsnis paskelbtas portale www.palangostiltas.lt buvo atverstas.


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Būtinai apsilankykite www.palangostiltas.lt video naujienų sekcijoje ir pasižiūrėkite video siužetus apie Palangos kultūros paveldo vertybes, Laimėjęs Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projektą, vienintelio Palangos miesto laikraščio svetainė www.palangostiltas.lt su jomis supažindina virtualiai.


„Palangos tiltas“ – vienintelė Palangos žiniasklaidos priemonė, kuriai buvo skirta Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo (SRTRF) parama 2020 metais. „Palangos tilto“ svetainės www.palangostiltas.lt projektui „50 kultūros paveldo vertybių Palangoje“ buvo skirta 2 000 eurų.


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Amsėti ir loti gali ir šuo, ir žmogus, purvais drabstytis gali ir kiaulė, ir, tiesiogine prasme, žmogus. Bet nuo šiol purvu ant kitų drabstęsi po anonimų kaukėmis pasislėpę „Palangos tilto“ internetinės svetainės www.palangostiltas.lt komentatoriai turi suklusti – kaip ir kitos šalies internetinės žiniasklaidos priemonės, „Palangos tiltas“...


  Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius