Lietuvos žaliųjų partija pajūryje į Seimą kels Dovydo Petrošiaus kandidatūrą

Palangos tiltas, 2020-07-09
Peržiūrėta
1237
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Lietuvos žaliųjų partija pajūryje į Seimą kels Dovydo Petrošiaus kandidatūrą

Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.

„Mano apsisprendimą dalyvauti Seimo rinkimuose lėmė chaosas dabartinėje politinėje arenoje ir iš aplinkos kylantis paskatinimas atstovauti savo idėjas ne tik kaip aktyviam piliečiui ar nevyriausybinės organizacijos vadovui, bet ir siekti jų įgyvendinimo politiniu lygiu“, – teigia kandidatas.

Pasak D. Petrošiaus, žalieji klausimai dabar ypač aktualūs – pradedant Europos Sąjungos brėžiama žaliąja kryptimi ir baigiant ekologinėmis nelaimėmis bei taršos skandalais Lietuvoje.

„Pajūrio apsaugos zonose dygstantys pastatai, Šventosios upės ir kitų vandens telkinių taršos problemos – tai tik kelios ekologinės grėsmės, todėl norėdami apsaugoti pajūrį turime politiniu lygiu sustiprinti aplinkosaugos kontrolę ir iš anksto užkirsti kelią tokiems incidentams“, – pastebi D. Petrošius.

Anot Lietuvos žaliųjų partijos pirmininko Remigijaus Lapinsko, D. Petrošius yra kompetentingas ir savo įsitikinimams ištikimas jaunas politikas. „Dovydas vos metus vadovauja Palangos skyriui, tačiau nuo pat pradžių demonstravo išskirtinį aktyvumą ir sugebėjo pajūryje išjudinti dešimtmečius nesprendžiamas ekologines problemas. Būtent tokių žmonių ir reikia Lietuvos politikai“, – sako R. Lapinskas.

D. Petrošius gimė ir užaugo Palangoje, 10 metų praleidęs užsienyje sugrįžo dirbti ir gyventi į pajūrį, įkūrė Eksemigrantų asociaciją.

Jūsų komentaras:

tai ka ir reikejo irodyti 2020-07-11 03:33 (IP: 172.69.94.33)
su visokiais svietu pasisakymais! Klaninis mastymas! Mazdaug tas to draugelis, tas ano draugelis.. Jei tai ne tokiu svietu draugelis/ gimine/ bendrapartietis- tai priesas! Taip Palangoj masto vaitkai, zelviai, keiniai ir visi kiti panasus. As kalbu apie tai, kad bet kuris bandymas iseiti is to ydingo rato - yra laimejimas! O tai, kad tokie "draugu- giminiu" rato veikejai ar nemastantys zmones mato tik kas yra pavirsiuje irgi nenuostabu, nes kam jiems mastyti, uz juos jau pamastyta! Palanga turi daug didesni potenciala nei yra dabar padaryta! Esme ta, kad cia daugiau demagogijos nei darbu!

svieta 2020-07-10 20:07 (IP: 172.69.190.65)
Židanavičiaus draugelis Pertošius kartu per savivaldos rinkimus viename sąraše norėjo papulti į tarybą. Rinkėjai nėra kvaili ir nebalsavo, bandys dar kartą. Čia kai atsidarai coca cola buteliuką ir pažiūri kas parašyta po dangteliu. O ten BANDYK DAR KARTĄ !!!!

Tik už konservatorius 2020-07-10 20:02 (IP: 172.69.190.65)
Pasikeitusi ir neatpažįstama gražuolė Palanga. Tik mero Vaitkaus ir jo konservatorių komandos didelėmis pastangomis Palanga žydi. Emigrantai kaip ir šis ieškojo laimės svetur, o kai nepritapo tai grįžo ant gatavo ir dabar vaizduoja kad myli Palangą, aplinką. Veidmainiai :)

Tik ne Palangos konservatoriai 2020-07-10 13:23 (IP: 172.69.94.33)
siaip kitom aplinkybem uz valstiecius nebalsuociau, bet siuo Palangos atveju,- 100proc. uz juos balsuosiu! Nes kuo maziau svogerizmo Palangoje ir seime- tuo geriau mums visiems! Tai kas dabar Palangoje- ta klanine sistema- ji amorali- ir laiko klausimas kada ji visai issigims! Sprendimai Palangoj priimami pagal kiemo, klano, seimos ar partijos priklausomybe!

Nerijai 2020-07-10 10:59 (IP: 172.69.190.9)
Spėju pati nesupratot ką pamokemtavot :D

Nerija 2020-07-09 13:24 (IP: 172.69.190.9)
Kokia partija ? :) nebejuokinkit su savo rubikoninėm zamaškėm :), o jo nepažįstam

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, vasario 3 dieną vykusiame Palangos miesto tarybos posėdyje miesto savivaldybės Tarybos nariai Elena Kuznecova, Domininkas Jurevičius ir Renata Štombergienė paskelbė apie naujai įkurtą opozicinę frakciją „Vardan Palangos ir Lietuvos“. E. Kuznecova taip pagrindė tokį apsisprendimą savo įraše Facebook.


„Palangos tiltas“ baigia apžvelgti kurorte veikiančių partijų skyrius. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) (miesto Taryboje turi vienintelį atstovą – Darių Kubilių, LVŽS Palangos skyriaus pirmininką – aut.) šiuo metu Palangos skyriuje turi 46 narius. Iš jų 10 sudaro skyriaus valdybą.


Šią savaitę, trečiadienį, sukanka lygiai du metai nuo praėjusių savivaldybių Tarybų ir tiesioginių merų rinkimų. Įveikusios pusiaukelę, partijos pradės lenktynes ir grumtynes dėl mandatų vietose Tarybose jų rinkimuose 2023 metų pavasarį. Šiandien Palangos miesto Tarybos stipriausia partija, Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratai (TS-LKD), Taryboje turinti net...


Vasario 16-ąją Laisvės partija nuotolinių steigiamųjų susirinkimų metu įsteigė skyrius Palangoje ir Berlyne. Palangos skyriaus pirmininku išrinktas Tadas Baršketis, o Berlyno skyriaus pirmininku tapo Justas Rudžianskas.


Spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose dalyvaus palangiškis, Eksemigrantų asociacijos prezidentas Dovydas Petrošius. Kandidatą Mėguvos vienmandatėje apygardoje kels Lietuvos žaliųjų partija, kurios skyriui Palangoje vadovauja D. Petrošius.


Miesto įmonės UAB „Palangos komunalinis ūkis“ veteranui Vygantui Petrauskui Palanga yra miestas, kuriame jis visais metų laikais susavo bendradarbiais–draugiška komunalinio „žaliųjų“komanda – rūpinasi kurorto „veidu“. O kad darbas įmonėje yra tapęs gyvenimo būdu, įrodo jo paties žodžiai:„Kai gatve eidamas pamatau nuorūką,taip ir...


Jau beveik tris mėnesius UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovaujantis Vidas Misikonis šiandien labiau panašus į diplomatą su tokioms pareigoms būdingomis savybėmis – pasveriantis kiekvieną žodį ir neskubantis su sprendimais. Naujasis direktorius iki šiol bando „perkąsti“ visas jam pavestas darbo sritis ir pripažįsta tam reikės, matyt, dar...


Aktyvios kurorto visuomenininkės Albinos Rakauskienės pristatyti daugeliui nereikia. Nuolat į viešumą negeroves kelianti palangiškė, jei reikia, nebijo pakovoti, anot jos, ir dėl „visų“ interesų, nors daugelis žmonių labai pasyvūs. Kritikos valdžios žmonėms niekada negailėjusi pašnekovė aiškina, kad jai nebeliko reikalo eiti į Tarybos posėdžius dėl...


Ar naujas politinis darinys, kuris susidarys po Viktoro Uspaskicho vadovaujamos Darbo partijos ir Rolando Pakso partijos Tvarka ir teisingumas jungtuvių, radikaliai perbraižys Lietuvos politinį žemėlapį? Ir kam bus naudinga ši nauja politinė jėga? „Nauja partija bus rimtas konkurentas Socialdemokratų partijai. Naujoji sąjunga jau išnykusi, todėl iki šiol...


Sunerimę palangiškiai į „Palangos tilto“ redakciją atnešė raštus, kuriuose pateikiama informacija, jog teritorijoje šalia Klaipėdos plento, prie degalinės „Lukoil“, pradedamas rengti detalusis planas.  Pasak vienos šiame mikrorajone gyvenančios miestelėnės, kurorte akyse nyksta žalieji plotai, o šiuo atveju jau „okupuojamas“ ir esantis miegamajame rajone. Anot jos, prie daugiabučių...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius