„Manijos MKL“ III diviziono nugalėtojų taurė - Palangos krepšininkų rankose

„Palangos tilto” informacija, 2013-02-25
Peržiūrėta
1470
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Manijos MKL“ III diviziono nugalėtojų taurė - Palangos krepšininkų rankose

Praėjusį savaitgalį Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Manijos MKL“ jaunių vaikinų čempionato trečiojo diviziono finalinio ketverto varžybos. Į finalą iš 32 žaidusių komandų pateko keturios Žemaitijos ekipos iš Palangos, Plungės, Gargždų sporto centrų ir Telšių sporto rekreacijos centro „Mantemija“ komanda. Geriausia III diviziono Jaunių vaikinų A (gim. 1995 metais) krepšinio čempionato komanda tapo nugalėtojų taurę iškovojusi ir aukso medaliais pasipuošusi palangiškių rinktinė.
Palangiškiai aštuoniolikmečiai iškovojo visas tris pergales ir neleido net suabejoti jų pajėgumu: Palangos SC komanda 92:73 įveikė šeimininkus, 95:82 nugalėjo Akmenės SC ir 122:70 sutriuškino Telšių SRC krepšininkus. Antrąja vieta tenkinosi gargždiškiai, trečią vietą iškovojo Telšių SRC aštuoniolikmečiai, o paskutiniai liko jaunieji Akmenės krepšininkai.
„Sunkiausios mums buvo pačios pirmos finalo ketverto rungtynės su Gargždų krepšininkais, žinojome, kad jos tokios ir bus, tai joms labiausiai ir ruošėmės, – po varžybų kalbėjo čempionų treneris Regimantas Juška. – Visas komandas gerai žinojome, visos iš Žemaitijos. Mūsų pergalę lėmė komandinis žaidimas, visi mūsų krepšininkai kovėsi rimtai, atidavė visas jėgas ir tai padėjo pasiekti tris pergales. Negalėčiau išskirti nei vieno žaidėjo, visi kovėsi puikiai“.
Treneris pasidžiaugė ir tuo, kad visos pergalės buvo pasiektos tokiais rezultatais, kurie kalba patys už save: palangiškiai išties buvo stipriausi. Pasiekta primoji vieta suteikė Palangos SC komandai teisę žaisti šeštajame šio čempionato etape prieš Kauno krepšinio mokyklos komandą „Aisčiai“, kuri užėmė paskutinę 8-ąją vietą antrajame divizione.
„Su „Aisčiais“ kausimės iki dviejų pergalių, – sakė R.Juška. – Dvikovos nugalėtojas kitąmet turės teisę dalyvauti antrojo diviziono varžybose“.
Norintys palaikyti Palangos sporto centro aštuoniolikmečių komandą, kviečiami sekmadienį, 13 val. į Sporto centro salę, kur vyks pirmosios palangiškių ir kauniečių rungtynės.
O šį vakarą, 17 val. Sporto centro salėje metais jaunesnių krepšininkų čempionate Palangos SC komanda, kovojanti pirmajame divizione, susitiks su Šiaulių „Saulės“ ekipa. Pergalės atveju palangiškiai pakiltų į trečiąją turnyro lentelės vietą.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį Raseiniuose vyko antrasis  U-12 berniukų Lietuvos tinklinio čempionato turas.


Čia susirinko net 102 dalyviai iš Palangos, Kretingos, Klaipėdos, Tauragės, Kelmės, Raseinių ir Liepojos. Vaikai varžėsi U13 ir U17 amžiaus grupėse.


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Sekmadienį, birželio  27 d., „Gytarių“ stadione vyko Lietuvos jaunučių čempionato U-13 diviziono Šiaurės-Vakarų regiono rungtynės, kuriose susitiko FA „Šiauliai" ir Palangos SC - FK „Gintaras“ klubai.


Jaunieji sporto centro futbolininkai – stipriausi

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2016 06 30 | Rubrika: Sportas

Birželio 27 d. Palangos miesto centriniame stadione vyko atkaklios kovos – Lietuvos jaunių U-15 antros lygos futbolo pirmenybių Vakarų ir Rytų zonų finalinio etapo varžybos. Kartu su Telšių FC „Džiugas“, Visagino SC rungtyniavo ir Palangos sporto centro vaikinų, gimusių 2001 m., komanda, treniruojama Gvido Juškos.  


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Praėjusį savaitgalį Gargžduose vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Manijos MKL“ jaunių vaikinų čempionato trečiojo diviziono finalinio ketverto varžybos. Į finalą iš 32 žaidusių komandų pateko keturios Žemaitijos ekipos iš Palangos, Plungės, Gargždų sporto centrų ir Telšių sporto rekreacijos centro „Mantemija“ komanda. Geriausia III...


Palangos sporto centro jaunių komandos (treneris Regimantas Juška) sėkmingai rungtyniauja Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionatuose. 1995 metais gimusių vaikinų čempionate mūsų miesto komanda kovodama III divizione, pirmajame etape, keturiolikoje rungtynių iškovojo dvylika pergalių ir tarp aštuonių Žemaitijos komandų užėmė antrą vietą. Antrajame čempionato...


Praėjusį savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (MKL) jaunučių merginų krepšinio čempionato „Pildyk“ antrojo diviziono finalinio ketverto varžybos, kuriose visas varžoves įveikė ir čempionėmis tapo palangiškės, treniruojamos Daivos Mažionienės ir Arvydo Dočkaus. Pasak vyriausiosios trenerės D.Mažionienės, komandoje vis dar vyrauja laimėjimo nuotaikos, tačiau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius