Maratono bėgikas L. Baužys ir Palangos moterų Lions klubas kviečia labdaros akcijai

Palangos tiltas, 2014-10-13
Peržiūrėta
1068
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Linas ir Inga Baužiai prie finišo linijos.
Linas ir Inga Baužiai prie finišo linijos.

Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų paramos.
Šiemet klubas ir pats sulaukė ypatingos paramos: štai jau kelinti metai Būtingės naftos terminalui vadovaujantis Linas Baužys nusprendė Lions veiklą palaikyti bėgimu, kurio metu jis kviečia aukoti lėšas, renkamas „Baltijos“ mokykloje besimokančiai kalbėti keturiolikmetei mergaitei.
„Jau kurį laiką aktyviai dalyvauju įvairiose bėgimo varžybose, – sako L. Baužys. – Besirengdamas rugsėjo 14-ąją tarptautiniame Vilniaus maratone įveikti daugiau nei 42 km distanciją, pagalvojau: juk galima bėgti ne vien dėl bėgimo. Juolab, kad ne vienas bėgikas bėga palaikydamas ar paremdamas kokią nors iniciatyvą ar judėjimą. Bene garsiausias tokių renginių – Vilties bėgimas – vyksta Klaipėdoje, ir jo metu surinktos lėšos skiriamos šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Kadangi puikiai žinau apie labdaringą Palangos moterų Lions klubo veiklą, nusprendžiau: savo bėgimą skirsiu Palangos vaikams ir kviesiu visus galinčius ir norinčius paaukoti lėšų, kad bent vienam iš paramos reikalingų palangiškių būtų galima palengvinti jo integravimąsi į plačiąją visuomenę“.
Taip Vilniaus maratone prie starto linijos atsistojo bėgikas, kurio marškinėlius puošė užrašas „BĖGU UŽ PALANGOS VAIKUS“. Tuo pačiu specialiame interneto puslapyje buvo patalpinta nuoroda, kaip galima paaukoti lėšų, kurias, pasitarus su Palangos moterų Lions klubu, nuspręsta skirti keturiolikmetei palangiškei, turinčiai kalbos negalią. Gabiai, aktyviai, bendrauti norinčiai, tačiau kalbėti negalinčiai mergaitei ketinama nupirkti planšetinį kompiuterį, kuriame integruota speciali kalbos negalią turintiems žmonėms pritaikyta programa, padėsianti jai bendrauti, susikalbėti su aplinkiniais ir integruotis į gyvenimą.
„Per pusantro mėnesio žmonės į specialią sąskaitą jau pervedė apie 800 litų. Tačiau, kad galėtume įgyti planšetę, trūksta dar apie 600 Lt. Spalio 19 d. Klaipėdoje vyksiančiame „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ baigiamajame etape prie starto linijos vėl stos specialiai šiai akcijai pasiūtais marškinėliais vilkėsiantis Linas. Ir jis, ir mes, Lions klubas, kviečiame visus paremti mergaitę, kuriai labai reikia jūsų pagalbos“, – sakė Palangos moterų Lions klubo prezidentė Inga Baužienė.
Paaukoti lėšų galima pravedant į Palangos LIONS moterų klubo sąskaitą Nr. LT23 7044 0600 0625 5117, nurodant paskirtį „Maratonas Palangos vaikams”.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kiekvienas, prijaučiantis talentingam jaunimui ir muzikai, turi galimybę prisidėti prie kultūros puoselėjimo ir įvertinti talentingų jaunuolių uolų darbą ir didžiulį troškimą groti atvykdamas į labdaros koncertą – klasikinės muziko vakarą su jaunimo simfoniniu orkestru „Simfukai“. Koncertas vyks rugsėjo 10 d. (penktadienį) 19.00 val.  Palangos  Švč. Mergelės Marijos...


Palangos miesto baseinas jau pildomas vandeniu, o nuo birželio 1 d. bus atidarytas. Jo lankytojus vilios ir nauja kavinukė baseino viduje bei lauko terasoje. Sporto klubas baseine taip pat veiks nuo birželio 1 d.


Palangos moksleivių klubas (Virbališkės takas 4) spalio 30 d. 16 val. kviečia į Moliūgų dekoravimo šventę.


Ar Palangai reikia SAVO maratono?

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 11 | Rubrika: Miestas

Prieš kelias savaites Nidos gatvėmis ir takais jau dvidešimtą kartą išbėgo tūkstantis bėgikų, tarp jų - ir palangiškiai. Visi mažesnieji Lietuvos kurortiniai miesteliai turi tradicinius pusės maratono bėgimus, bet didžiausias šalies kurortas Palanga neturi nei maratono, nei pusmaratonio. Regis, pirmąjį Palangos maratoną išvysime kitąmet.


Jau trejus metus Palangoje veikianti vaikų futbolo komanda „Gintaras“, skinanti pergales įvairiose varžybose, savo amžiaus grupėje iškovojusi Vakarų Lietuvos čempionų titulą, kviečia jaunuosius palangiškius į savo būrį. Kodėl verta rinktis futbolą ir kodėl būtent šioje komandoje, pasakoja klubo vadovas Marselis Balasanovas.


Ar paramos ir labdaros Palangoje nėra kam... padalinti?

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Artėjant didžiausioms metų šventėms vis dažniau – ir, ko gero, įkyriau – esame kviečiami ir raginami aukoti įvairių labdaros ir gerumo akcijų metu, tuomet renkamos lėšos vaikams, sunkiai besiverčiančioms šeimoms, onkologiniams ligoniams ir visiems, kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos. Palangiškiai noriai aukoja, bet, pasirodo, kad surinktos...


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų...


Praėjusį penktadienį į kavinę „Floros simfonija“ gausiai rinkosi jau ketvirtojo Palangos moterų klubo „Lions“ rengiamo labdaros vakaro „Sapnuok baltai“ svečiai, kurie šiais metais buvo itin dosnūs. „Lions“ remiamoms palangiškių šeimoms, auginančioms vaikus su negalia, vakaro metu suaukota per 10 tūkstančių litų –...


„Coca-Colos“ labdaros karavanas apsilankė ir Palangoje

Palangos kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, 2010 12 20 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 15 dieną Palangos Baltijos jūros šalių Kalėdų alėjoje svečiavosi A. Adamkienės labdaros fondo ir kompanijos „Coca – Cola“ jau vienuoliktą kartą organizuojamas Kalėdų karavanas. Šiais metais labdaros karavanas važiuodamas per Lietuvą rinko aukojamą sportinį inventorių, kurį vėliau padovanos 14 kaimo mokyklų. Džiugu, kad Kalėdų Senelį, atvykusį su vienu iš šviesos instaliacijomis...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius