Maratono bėgikas L. Baužys ir Palangos moterų Lions klubas kviečia labdaros akcijai

Palangos tiltas, 2014-10-13
Peržiūrėta
2897
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Linas ir Inga Baužiai prie finišo linijos.
Linas ir Inga Baužiai prie finišo linijos.

Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų paramos.
Šiemet klubas ir pats sulaukė ypatingos paramos: štai jau kelinti metai Būtingės naftos terminalui vadovaujantis Linas Baužys nusprendė Lions veiklą palaikyti bėgimu, kurio metu jis kviečia aukoti lėšas, renkamas „Baltijos“ mokykloje besimokančiai kalbėti keturiolikmetei mergaitei.
„Jau kurį laiką aktyviai dalyvauju įvairiose bėgimo varžybose, – sako L. Baužys. – Besirengdamas rugsėjo 14-ąją tarptautiniame Vilniaus maratone įveikti daugiau nei 42 km distanciją, pagalvojau: juk galima bėgti ne vien dėl bėgimo. Juolab, kad ne vienas bėgikas bėga palaikydamas ar paremdamas kokią nors iniciatyvą ar judėjimą. Bene garsiausias tokių renginių – Vilties bėgimas – vyksta Klaipėdoje, ir jo metu surinktos lėšos skiriamos šv. Pranciškaus onkologijos centrui. Kadangi puikiai žinau apie labdaringą Palangos moterų Lions klubo veiklą, nusprendžiau: savo bėgimą skirsiu Palangos vaikams ir kviesiu visus galinčius ir norinčius paaukoti lėšų, kad bent vienam iš paramos reikalingų palangiškių būtų galima palengvinti jo integravimąsi į plačiąją visuomenę“.
Taip Vilniaus maratone prie starto linijos atsistojo bėgikas, kurio marškinėlius puošė užrašas „BĖGU UŽ PALANGOS VAIKUS“. Tuo pačiu specialiame interneto puslapyje buvo patalpinta nuoroda, kaip galima paaukoti lėšų, kurias, pasitarus su Palangos moterų Lions klubu, nuspręsta skirti keturiolikmetei palangiškei, turinčiai kalbos negalią. Gabiai, aktyviai, bendrauti norinčiai, tačiau kalbėti negalinčiai mergaitei ketinama nupirkti planšetinį kompiuterį, kuriame integruota speciali kalbos negalią turintiems žmonėms pritaikyta programa, padėsianti jai bendrauti, susikalbėti su aplinkiniais ir integruotis į gyvenimą.
„Per pusantro mėnesio žmonės į specialią sąskaitą jau pervedė apie 800 litų. Tačiau, kad galėtume įgyti planšetę, trūksta dar apie 600 Lt. Spalio 19 d. Klaipėdoje vyksiančiame „Eurovaistinės 10 km bėgimo taurės“ baigiamajame etape prie starto linijos vėl stos specialiai šiai akcijai pasiūtais marškinėliais vilkėsiantis Linas. Ir jis, ir mes, Lions klubas, kviečiame visus paremti mergaitę, kuriai labai reikia jūsų pagalbos“, – sakė Palangos moterų Lions klubo prezidentė Inga Baužienė.
Paaukoti lėšų galima pravedant į Palangos LIONS moterų klubo sąskaitą Nr. LT23 7044 0600 0625 5117, nurodant paskirtį „Maratonas Palangos vaikams”.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos LIONS moterų klubas nuoširdžiai kviečia jus į jau penkioliktą kartą organizuojamą ir tradicija tapusį kalėdinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“. Renginys vyks gruodžio 9 d. (šeštadienį), 18 val., Palangos kurhauze (Grafų Tiškevičių al. 1).


Kaip ir kiekvienai metais, Palangos Lions moterų klubas organizuoja tradicinį labdaros vakarą „Sapnuok baltai“, į kurį Palangos gyventojus kviečia jau 15-liktą kartą.


Palangos LIONS moterų klubas gerumo ir šilumos kupiname labdaros renginyje „Sapnuok baltai“, kuris įvyko spalio 16 dieną Kurhauze, surinko 8 218 eurus.


Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje, ir Palangoje, vyko tradicine tapusi rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Pasirodo, kad palangiškiai akcijai dosniau atvėrė savo pinigines.


Palangos Lions moterų klubas kviečia sudalyvauti gerumo ir šilumos kupiname renginyje „Sapnuok baltai“, kuris vyks spalio 16 d. 18.00 val. Kurhauzo koncertų salėje (Grafų Tiškevičių al.1, Palanga). Vakaro metu surinktos lėšos bus skiriamos neįgaliems Palangos miesto vaikams bei Klubo globojamoms šeimoms.


Palangos miesto baseinas jau pildomas vandeniu, o nuo birželio 1 d. bus atidarytas. Jo lankytojus vilios ir nauja kavinukė baseino viduje bei lauko terasoje. Sporto klubas baseine taip pat veiks nuo birželio 1 d.


Palangos moksleivių klubas (Virbališkės takas 4) spalio 30 d. 16 val. kviečia į Moliūgų dekoravimo šventę.


Ar Palangai reikia SAVO maratono?

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 11 | Rubrika: Miestas

Prieš kelias savaites Nidos gatvėmis ir takais jau dvidešimtą kartą išbėgo tūkstantis bėgikų, tarp jų - ir palangiškiai. Visi mažesnieji Lietuvos kurortiniai miesteliai turi tradicinius pusės maratono bėgimus, bet didžiausias šalies kurortas Palanga neturi nei maratono, nei pusmaratonio. Regis, pirmąjį Palangos maratoną išvysime kitąmet.


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


Septintus metus skaičiuojantis Palangos moterų Lions klubas globoja Palangos „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje besimokančius neįgaliuosius vaikus bei remia Palangos Dienos centrą, taip pat skiria paramą sunkiausiai sergantiems Palangos miesto vaikams, kasmet rengia įvairias labdaros akcijas bei vakarus, kurių metu renkamos lėšos tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius