,,Maxima" perspėja: ir Palangoje keičiasi apsipirkimo tvarka

Palangos tiltas, 2021-10-23
Peržiūrėta
1988
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

,,Maxima" perspėja: ir Palangoje keičiasi apsipirkimo tvarka

Nuo spalio 22 dienos, penktadienio, „Maxima“ parduotuvėje Palangoje, prie miesto centrinės aikštės, kurioje iki šiol nebuvo privalomas Galimybių pasas, bus ribojami pirkėjų srautai. Laikantis naujo Vyriausybės reikalavimo, vienam pirkėjui turi būti užtikrinti 30 kv. metrų.

 Šis ribojimas bus taikomas daugiau nei 170 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių visoje šalyje.

„Nuo šiandien pradedame vėl riboti pirkėjų srautus dalyje savo parduotuvių – daugiausia „Maxima X“ formato. Nors, mūsų nuomone, 30 kv. metrų yra gerokai perteklinis skaičius, tačiau suprantame, kad šiuo metu pandemija įsismarkavo, todėl reikia ieškoti sprendimų.

Mažesnėse mūsų parduotuvėse sumažės pirkinių krepšelių ir vežimėlių skaičius, o daliai pirkėjų gali tekti luktelėti“, – sako Ernesta Dapkienė, „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Pasak jos, šiuo metu priimtas toks sprendimas, visgi jis nėra galutinis: „Po kelių savaičių, įvertinę situaciją. žiūrėsime, ar reikia kažką keisti.“ Nuo rugsėjo 13 dienos pradėjus veikti Galimybių pasui didesnėse parduotuvėse ir ten beveik 25 proc. sumažėjus pirkėjų, likusiose „Maximos“ parduotuvėse pirkėjų srautai išaugo vos 1,6 proc.

„Kasdien stebime augančius sergančiųjų skaičius šalies mastu, todėl prašome savo pirkėjų būti atsakingų: tinkamai dėvėti veido kaukę, vos įžengus į parduotuvę rekomenduojame nemokamai dezinfekuoti rankas ir užsimauti vienkartinis pirštines. Venkite nereikalingų kontaktų, planuokite savo apsipirkimus ir ateikite apsipirkti po vieną.

Parduotuvėse, net ir esant apribotiems srautams, laikykitės atstumų. Atsiprašome, jei teks palaukti prieš patenkant į parduotuvę. Deja, šiuo metu tempą diktuoja pandemija“, – pabrėžia prekybos tinklo „Maxima“ atstovė.

Pasak jos, nors pirkėjų srautai „Maximos“ parduotuvėse stebimi, patys klientai atskiruose prekių skyriuose taip pat turėtų nesibūriuoti bei vengti artimo kontakto su šalia esančiais. Tokiu būdu sumažinama tikimybė ne tik užsikrėsti patiems, bet ir užkrėsti kitus.

„Šiai dienai priimtinas ir rekomenduojamas atstumas nuo kitų žmonių turėtų būti bent 2 metrai. Tokio atstumo derėtų paisyti ne tik renkantis prekes, bet ir laukiant eilėje prie kasos. Beje, tuo pačiu siūlome už pirkinius atsiskaityti bekontakte kortele savitarnos kasose.

Pastarosios, kaip ir pirkinių krepšeliai bei vežimėliai, yra reguliariai ir kruopščiai dezinfekuojamos mūsų darbuotojų“, – akcentuoja E. Dapkienė, „Maximos“ Komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite


Nuo spalio 22 dienos, penktadienio, „Maxima“ parduotuvėje Palangoje, prie miesto centrinės aikštės, kurioje iki šiol nebuvo privalomas Galimybių pasas, bus ribojami pirkėjų srautai. Laikantis naujo Vyriausybės reikalavimo, vienam pirkėjui turi būti užtikrinti 30 kv. metrų.  Šis ribojimas bus taikomas daugiau nei 170 lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvių visoje šalyje.


Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Pirmadienį, kovo 23 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija kreipėsi į Palangoje veikiančių didžiųjų prekybos centrų vadovybę su prašymu sudaryti išskirtines apsipirkimo sąlygas labiausiai pažeidžiamai visuomenės grupei – senjorams.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė, minint Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinę bibliotekų savaitę, palangiškiams suteikė daug naudingų žinių apie klimato ir orų įtaką žmonių sveikatai. Gausus būrys gyventojų nepraleido progos susitikti su legendine meteorologe ir su ja padiskutuoti įvairiais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius