Meras Š. Vaitkus: „Prezidentė kepdama stintas viską darė teisingai“

Palangos tiltas, 2014-02-17
Peržiūrėta
754
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Š. Vaitkus: „Prezidentė kepdama stintas viską darė teisingai“

„Tai, kad Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios išvakarėse atvyko oficialaus vizito į Palangą ir dalyvavo „Palangos stintos“ šventėje, išties svarbus ir neeilinis įvykis, – „Palangos tiltui“ sakė meras Šarūnas Vaitkus. – Neeilinis jau ir todėl, kad, kiek man žinoma, nuo Nepriklausomybės atkūrimo nei vienas šalies vadovas su oficialiu vizitu, kuris būtų įtrauktas į prezidento darbotvarkę, Palangon atvykęs nebuvo“.
Pasak Š. Vaitkaus, nors jam yra tekę su D. Grybauskaite susitikti anksčiau, Briuselyje, kai ji buvo eurokomisarė, būtent „Palangos stintos“ metu, kai teko su prezidente kelias valandas pabendrauti, jis pajutęs ir įvertinęs, koks malonus ir šiltas žmogus yra Lietuvos vadovė, kaip ji išties nuoširdžiai moka bendrauti su visais – tiek mažais, tiek dideliais, tiek politikais, tiek tiesiog šventėje sutiktais žmonėmis.
Pasiteiravus, ar jam neteko paragauti pirmąkart prezidentės keptos stintos, meras sakė, jog tiesiog nespėjęs to padaryti, mat ir pats kepęs.
„Tačiau kiek mačiau, prezidentė viską darė teisingai“, – šypsojosi meras, pridūręs, jog ir jo keptos stintos prezidentė neparagavusi. Tačiau turėjusi progos šios žuvies – ir keptos, ir marinuotos, ir rūkytos – paragauti pietų metu. Ir dar paragausianti, nes šventėje nusipirko ir marinuotos, ir šviežios stintos.
O paklausus, ar neteko su prezidente aptarti kokių svarbių Palangai klausimų, Š. Vaitkus sakė, jog buvo kalbėta apie miesto šilumos ūkį.
„Prezidentė teiravosi, kaip Palangos šilumos ūkiui atsiliepė jos iniciatyva priimtas sprendimas šilumos punktų priežiūrą perduoti ne į pačių šilumos tiekėjų rankas. Pasakiau, jog pastebėta, kad po šio sprendimo palangiškiai sutaupė – šilumos suvartota mažiau.
Papasakojau ir tai, su kokiomis problemomis palangiškiai susiduria dėl to, kad UAB „Litesko“ Palangos filialas „Palangos šiluma“ yra privačios bendrovės „Litesko“ rankose ir pasidalinau, su kokiomis bėdomis mes dar galime susidurti artėjant sutarties galiojimo termino pabaigai. Išties malonu, kad sutampa požiūriai į šilumos ūkį apskritai: jis negali būti monopolininkų rankose, nes su šia ūkio sritimi susiję labai daug socialinių dalykų“, – papasakojo meras Š. Vaitkus.

Užrašė Livija Grajauskienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iš šeštadienio (sausio 16-osios) į sekmadienį (sausio 17-ąją), prieš pirmą valandą, Palangos rytų daugiabučių kvartale, kuriame dalis namų apšildomi tik elektra, dingo elektros energijos tiekimas. Elektra dingo Klaipėdos pl. 57 name, taip pat dalyje Sodų gatvės ir Vasaros gatvės daugiabučių. Elektros tiekimas po kelių valandų buvo atstatytas tik netikėtą...


Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.


Kovo 30 d. apie 18 val. 45 min. gautas pranešimas, kad Palangoje, Laukų g., bute, agresyvus jaunuolis viską daužo bei grasina peiliu, rašo lrytas.lt


Birutė Simutienė, Palangos moterų klubo „Lions“ prezidentė, sako, kad karantinas – nelengvas metas, tačiau blogai nuotaikai ir nerimui pasiduoti nevalia.


Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė – naujoji Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) prezidentė. Toks sprendimas priimtas gegužės 28 d. Trakuose vykusio asociacijos visuotinio narių susirinkimo metu.  


Ar kada nors susimąstėte, kodėl jūsų vaikui vieni dalykai mokykloje sekasi puikiai, o kiti – sunkiau? Kodėl vieni matematikos uždavinius „gliaudo“ lengvai lyg riešutėlius, o kitiems reikia daug sykių aiškinti? Kodėl vienas, vos išgirdęs ketureilį, gali jį atkartoti akimirksniu, o kitam reikia daug laiko ir pastangų vien perskaityti tekstą?


Gabrieliaus Landsbergio išrinkimas į Europos Parlamentą (EP) daug kam buvo netikėtas. Bet daugiau kaip pusmetis jo darbo jame užčiaupė visų skeptikų burnas – 33-jų metų europarlamentaras yra vienas aktyviausiųjų tarp savo tautiečių kolegų: rengia ES ir Rusijos santykių strategiją sudėtingu geopolitiniu laikmečiu, ruošia ES pagalbos Ukrainai paketą, vieną po kitos lanko...


Šeštadienį J. Basanavičiaus gatvėje vienuoliktą kartą rengiamos „Palangos stintos“ šurmulys prasidėjo dar gerokai prieš vidurdienį, o baigėsi daug vėliau nei skelbtoji šventės programos pabaiga. Bene daugiausiai žmonių į Jūratės ir Kastyčio skverą suplūdo lygiai dvyliktą valandą: palangiškiai ir miesto svečiai norėjo išgirsti...


„Tai, kad Lietuvos respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Vasario 16-osios išvakarėse atvyko oficialaus vizito į Palangą ir dalyvavo „Palangos stintos“ šventėje, išties svarbus ir neeilinis įvykis, – „Palangos tiltui“ sakė meras Šarūnas Vaitkus. – Neeilinis jau ir todėl, kad, kiek man žinoma, nuo Nepriklausomybės...


Už viską Tau, Mokytojau, ačiū...  14

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 10 07 | Rubrika: Miestas

Penktadienio vakarą jauki „Ramybės“ kultūros centro salė vos talpino šypsenomis ir džiaugsmu švytinčius Palangos mokytojus: čia profesinės šventės – Mokytojo dienos – išvakarėse rinkosi Palangos pedagogų bendruomenės, skaičiuojančios per 400 narių, atstovai ir juos pasveikinti atvykę garbūs svečiai. „Už viską Tau, Mokytojau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius