Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė: "Dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje"
Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.
„Mus, kaip ir daugelį kitų miestų, kaip ir daugelį kitų verslų, gaubia nežinomybė: visi gyvena šia diena ir seka Vyriausybės nurodymus. Šiandien dar negalime nuspręsti, koks bus šventinis laikotarpis. Neprarandame vilties, kad galbūt pandemijos skaičiai pasikeis į gerą, galbūt padėtis stabilizuosis. Vieni verslai rizikuoja ir skelbia pasiūlymus, kad būtų apsidraudę, jei ribojimai bus atlaisvinti ir galės teikti paslaugas šiuo šventiniu metu, kiti dar laukia, neskelbia pasiūlymų, tik pardavinėja kambarius nakvynei šventiniu laikotarpiu. Jei pandemijos skaičiai sumažėtų, jei karantinas šventinę savaitę būtų nutraukiamas, manau, kad svečiai atvažiuotų į pajūrį. Tačiau taip toli dar negalime žiūrėti“, – kalbėjo I.Valaitienė.
Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Evalda Šiškauskienė naujienų portalui lrytas.lt teigė, kad itin niūrių nuotaikų viešbučių sektorioje neišsklaido ir ateinančios šventės: asociacijos prezidentės teigimu, anksčiau vyravusi tendencija, kada šventėms išgraibstomos vietos viešbučiuose, šiems metams nebūdingos. „Šiemet tokių tendencijų tikrai nematome pirmiausia dėl to, jog yra uždraustos paslaugos, maistas tiekiamas tik į kambarius. Negalima nei rengti viešų renginių, nei teikti grožio paslaugų, viešbučiuose neveikia SPA“, – įvardijo E.Šiškauskienė. Vis dėlto pagyvėjimo šventiniu laikotarpiu, anot E.Šiškauskienės, būtų galima tikėtis labiausiai pandemijos paveiktų, didžiuosiuose miestuose įsikūrusių verslo viešbučių segmente. „Matysime, kaip bus su miesto viešbučiais – gal tikrai užsisakys žmonės. Tačiau, vertinant realiai, jie galėtų tik leisti laiką kambaryje, nebent atvyktų žmonės iš kitų miestų, apžiūrėtų eglutę, miestą“, – svarstė asociacijos prezidentė. 15 nuotr.LVRA prezidentė Evalda Šiškauskienė Dėl viešbučių paslaugų ribojimų E.Šiškauskienė teigė diskutuosianti su naująja Vyriausybe. „Manau, kad srautai viešbučiuose gali būti valdomi: pavyzdžiui, kodėl neleisti masažų arba grožio procedūrų? Į baseiną būtų galima leisti po penkis žmones: viešbučių baseinai – nedideli, srautai gali būti reguliuojami. Nuoširdžiai nesuprantu, kuo blogiau yra viešbutis negu prekybos centrai, kuriuose lankosi daugybė žmonių“, – kalbėjo ji.
P. Lileikio (lrytas.lt) nuotraukoje - Evalda Šiškauskienė
lrytas.lt
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Palangos viešbučių ir restoranų prezidentė Laura Taučiūtė: „2025-aisiais pamatysime mažiausiai du naujus renginius“
Linas JEGELEVIČIUS, 2025 04 02 | Rubrika: Verslas pinigai
„Lietuvos pajūrio“, laikraščio „Palangos tiltas“ turinio partnerio, paprašyta spėti, kaip atrodys Palanga po 50 metų, 2075-aisiais, Laura Taučiūtė, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (PVRA) prezidentė, nesutriko.
Buvimą namuose per šventes neretas lietuvis iškeičia į kelionę prie jūros. Kad Palanga, Nida ir Šventoji tampa populiariomis vietomis šiuo laiku, rodo ir apgyvendinimo įstaigų duomenys. Jei nakvynės per šventes dar neišsirinkote, turite laiko, tačiau turizmo atstovai pataria nedelsti.
„Būtų nuostabu, kad Palangoje atsirastų privačių paplūdimių, kur būtų įrengta visa infrastruktūra: gultai, restoranai, galbūt ir baseinai“, - sako Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Laura Taučiūtė.
Šalies gyventojai šiemet vasaros atostogas ėmė planuoti itin anksti. Štai Palangoje pirmųjų viešbučių rezervacijų ateinančiai vasarai sulauktą dar rudenį.
Informuojame, jog 2021 05 26 d. yra šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos narių susirinkimas. Susirinkimo vieta: viešbutis "Grand Baltic Dunes", Birutės al.26, Palanga (konferencijų salė). Susirinkimo laikas: 13.00 val.
Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė tikina, kad dar per anksti įvertinti, ar lietuviai vis tik nuspręs sutikti šventes pajūryje.
Palangos „Rotary“ klubas (prezidentas Aloyzas Stonkus) bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (prezidentė Ingrida Valaitienė) įteikė neįkainojamą dovaną gyvenimo saulėlydį globos namuose pasitinkantiems senukams – buvo padovanotos dvi 5500 eurų vertės daugiafunkcinės lovos ir čiužiniai.
Laura Grendienė - Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos prezidentė
"Palangos tilto" informacija, 2019 05 31 | Rubrika: Miestas
Palangos miesto savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorė Laura Grendienė – naujoji Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) prezidentė. Toks sprendimas priimtas gegužės 28 d. Trakuose vykusio asociacijos visuotinio narių susirinkimo metu.
Gerbiami, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai,
"Palangos tilto" redakcija, 2019 03 04 | Rubrika: Verslas pinigai
Gerbiami, Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos nariai, Informuojame Jus, kad šaukiamas visuotinis Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos (buveinės adresas J.Basanavičiaus g.12, Palanga, įm.kodas: 152661146) narių susirinkimas. Susirinkimas įvyks: 2019 m. balandžio mėn.4 d. (ketvirtadienis), 14.00 val., Birutės al. 26, Palanga (Grand Baltic Dunes...
Praėjusią savaitę palangiškiai netikėtai sužinojo, kad gyvena labiausiai atsilikusiame Lietuvos kurorte. Šitaip laikraščio „Vakarinė Palanga“ žurnalistei aiškino su Palangos verslininkais susitikti atvykusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė. „Į pajūrį atvažiavau vakare, ir...
