Meras Šarūnas Vaitkus dalyvauja konferencijoje Izraelyje „Muni World 2020“

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-18
Peržiūrėta
1488
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja  konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).
Pranešimys skaitys JAV, Vokietijos, Kroatijos, Izraelio ir kitų valstybių aukšto rango politikai ir savivaldybių vadovai. Savo pranešimą „Saugus ir atsparus miestas dabar ir ateityje“ pristatys Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidentas (jis – ir Jonavos rajono savivaldybės meras) Mindaugas Sinkevičius.
Kaip „Palangos tiltui“ sakė meras Š. Vaitkus, į Tel Aviv susitikti su Palangos atstovais specialiai atvyko  Eilato meras Itzhakas Halevi (Meir Itzhak Halevi). Palanga ir Eilatas yra miestai partneriai. Palangos atstovų kelione į Izraelį pasirūpino Eilato savivaldybė. „Eilato meras perduoda nuoširdžius linkėjimus mūsų miesto gyventojams. Pakviečiau jį apsilankyti Palangoje gegužės 2 d., kai čia vyks Europos pučiamųjų čempionatas. Taip pat aptarėme ir tolimesnius mūsų dviejų miestų moksleivių  tarpusavio vizitus. Taip pat pakviečiau Eilato muzikos arba kitą meno kolektyvą apsilankyti Palangoje 2021 metais, kuomet Palanga švęs grąžinimo Lietuvai šimtmetį. Esame numatę kviesti į šiai progai skirtą galą koncertą Palangoje visų miesto partnerių meno kolektyvus,“– „Palangos tiltui“ sakė Š.Vaitkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pasaulio vietos ir regionų valdžios lyderių kongrese Pietų Korėjos mieste Daejeone susirinko vietos valdžios lyderiai, merai iš viso pasaulio. Lietuvos vietos savivaldai kongrese atstovauja Lietuvos savivaldybių asociacija (LSA) – prezidentas Mindaugas Sinkevičius, viceprezidentai – Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė, Akmenės rajono meras Vitalijus Mitrofanovas bei Šarūnas Vaitkus, Palangos...


Šeštadienį, kovo 26 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus su žmona Vilma ir vaikais  pakvietė 40 karo pabėgėlių iš Ukrainos į popietę Palangoje –  pavakarieniauti ir pabendrauti. 


„Taip atrodytų naujoji būsimų savivaldybių valdžia, jei tokią įstatymo pataisą  palaimintų Seimas,“ – savo Facebook paskyroje įrašą antradienį, vasario 22 d., paliko Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Į žinią Delfi.lt, kad, Palangą talžant didelei vėtrai, penktadienį, sausio 21 d., įgriuvo poilsio namai „Auska“, sureagavo Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, kuris penktadienį, sausio 21 d., vakare savo Facebook paskelbė tokį įrašą.


Dujų ir biokuro kainoms pasiekus rekordines aukštumas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ramina miestelėnus, kad, jeigu šiluma kurorte ir brangs, kol kas neaišku kiek.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, birželio 22 dieną, kreipėsi į visus Palangos ir Šventosios gyventojus, ragindamas neužmiršti brangiausio turto – savo sveikatos – ir skiepytis nuo koronaviruso.


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Vilniaus miesto savivaldybės valdomų sovietinių poilsio namų Palangoje, Vytauto g. 32, nuomos sutarties su UAB „Baltasis tigras“ pratęsimo svarstymas Vilnaus miesto savivaldybės Tarybos posėdyje prieš pat Kalėdas, gruodžio 23 d., įplieskė žiežirbų, o sostinės meras Remigijus Šimašius net žaibavo: „Kas vyksta su tuo pastatu, nepasikuklinčiau pavadinti, yra...


Nors 2020-ieji metai dėl koronaviruso pandemijos ir karantino buvo visiems istoriškai sunkūs, Šarūnas Vaitkus, didžiausio šalies kurorto, Palangos, meras tiki, kad Naujieji visiems bus geresni. „Nuoširdžiai linkiu, kad 2021 metais vėl galėtume drąsiai susitikti ir bendrauti, nedėvėdami veidus dengiančių apsauginių kaukių, lankyti renginius ir priimti...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir jo patarėjas Pranas Žeimys Tel Avive, Izraelyje, dalyvauja konferencijoje „Muni World 2020“ („Savivaldybių pasaulis 2020“).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius