Meras Šarūnas Vaitkus: „Gerbiami policijos pareigūnai, pasirinkote labai atsakingą profesiją ir ne veltui esate vadinami Angelais sargais“

Palangos tiltas, 2022-10-02
Peržiūrėta
1214
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Gerbiami policijos pareigūnai, pasirinkote labai atsakingą profesiją ir ne veltui esate vadinami Angelais sargais“

„Ginti, saugoti, padėti“ – trys rumpi, tačiau savyje labai daug talpinantys žodžiai, kuriais kasdien vadovaujatės savo tarnyboje. 

Pasirinkote labai atsakingą profesiją ir ne veltui esate vadinami Angelais sargais – nuo jūsų profesionalumo, operatyvumo ir drąsos priklauso mūsų visų saugumas.

Sveikindamas profesinės šventės – Policijos dienos – proga visų kurorto gyventojų vardu nuoširdžiai dėkoju už jūsų atsidavimą tarnybai, už kasdienę drąsą bei ryžtą, rūpinantis kiekvieno iš mūsų saugumu, ramybe bei gerove. Linkiu profesinės sėkmės, ištvermės, stiprios sveikatos ir visuomenės pagarbos bei pasitikėjimo. Te jus pačius kasdien saugo Angelai sargai. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

nu jo 2022-10-04 06:16 (IP: 172.69.52.131)
kad tik ubagais neiseitu.jauni zmones verslauti eikit.

Pajurys 2022-10-03 15:42 (IP: 172.69.52.143)
Gaila, bet pareigūnai skursta kaip ir mokytojai, darželio auklėtojai ir tt

Taip pat skaitykite

Kiekviena jūsų darbo diena kupina įtampos bei vis naujų iššūkių, tačiau, nepaisant kylančių sunkumų, kasdien skubate į pagalbą kiekvienam, kuriam jos prireikia. Jūsų tarnyba reikalauja ne tik ryžto, drąsios bei profesionalumo, bet ir žmogiškumo, supratimo, o svarbiausia – nuoširdaus noro padėti. 


Per policijos reidą Palangoje įkliuvęs vienas Žemaitijos gyventojas, kuriam pareigūnai nustatė lengvą girtumo laipsnį, liko nenubaustas, nes policijos tyrėjai nesugebėjo įrodyti jo kaltės.


„Ginti, saugoti, padėti“ – trys rumpi, tačiau savyje labai daug talpinantys žodžiai, kuriais kasdien vadovaujatės savo tarnyboje.


Esate itin svarbi bendruomenė, kuri mums visiems užtikrina saugumo jausmą. Jūsų darbas reikalauja ne tik didžiulės fizinės, bet ir dvasinės ištvermės, neišsenkančių jėgų ir kantrybės. Linkiu, kad šios profesijos reikšmė ir kilnumas atsvertų darbo įtampą bei sudėtingumą. Ir toliau būkite tvirti, atsakingi, drąsūs, telydi Jūsų darbus visuomenės pagarba ir artimųjų palaikymas.


Angelų sargų dienos išvakarėse, penktadienį, spalio 1 dieną, profesinės šventės proga visų miesto gyventojų vardu, kurorto meras Šarūnas Vaitkus apsilankė Palangos policijos komisariate ir pasveikino policijos pareigūnus, kasdien sunkiai ir įtemptai dirbančius, kad mes, palangiškiai, šventojiškiai jaustumėmės saugiai.


Gerbiami policijos pareigūnai, esate tikri Angelai sargai – tarsi nematomi, tačiau visuomet būnantys šalia ir prireikus ištiesiantys tvirtą pagalbos ranką.


Vyriausybei atlaisvinus judėjimą tarp savivaldybių, kurortai ruošiasi turistų antplūdžiui. Kaip sakė Delfi.lt penktadienį, balandžio 9 d., policijos generalinis komisaras Renatas Požėla, Palangoje savaitgalį budės sustiprintos pareigūnų pajėgos. Likusioje Lietuvoje pareigūnai dėmesį atkreips ir į galimus susibūrimus kaimo turizmo sodybose. Vidutiniškai kasdien Palangoje dirba iki...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Gegužės 24 d. nuo 10 iki 13 val. Palangoje, Vytauto g. esančioje miesto aikštėje, ties pastatu Nr. 98 (prekybos centras), policijos pareigūnai kviečia miesto gyventojus pažymėti dviračius. Tradicinė akcija šiemet išsiskirs tuo, kad vietos pareigūnams žymėti dviračius padės Lietuvos policijoje stažuotę atliekantys Berlyno policijos pareigūnai, kurie siekia įgyti profesinės...


Penktadienį prie iš pagrindų atgimusio pastato Ganyklų g. 30, skambant Palangos orkestro atliekamiems muzikiniams kūriniams, rinkosi palangiškiai, rikiavosi Palangos policijos komisariate dirbantys pareigūnai bei garbūs svečiai. Čia tądien iškilmingai perkirpta simbolinė juostelė – šia ceremonija paskelbta, jog naujieji Palangos policijos namai jau baigti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius