Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį“

Palangos tiltas, 2022-10-05
Peržiūrėta
1290
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus: „Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį“

Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį.

Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus. 

Mokyti – nelengvas, tačiau kilnus ir labai reikalingas darbas, kadangi su mokiniais jūs dalijatės ne tik žiniomis, bet ir savo širdies šiluma. Jūs pažadinate mokinių smalsumą, suteikiate atradimo džiaugsmo, paklojate kelią, kuriuo ateityje mūsų vaikais eis, kurdami Palangos ir visos Lietuvos ateitį. 

Sveikindamas Tarptautinės mokytojų dienos proga nuoširdžiai dėkoju kiekvienam Mokytojui už pasirinktą gyvenimo kelią, atsidavimą Mokytojo profesijai, kantrybę ir meilę, dalijamą mokiniams. Ačiū už ilgas valandas, praleistas prie knygų ir mokinių sąsiuvinių, ir už jaunajai kartai dovanojamas žinias – neįkainojamą turtą, kuriuo dalijatės su mūsų vaikais. 

Linkiu neblėstančio entuziazmo, neišsemiamos kantrybės, sėkmės darbe bei asmeniniame gyvenime. Niekuomet nepraraskite kūrybiškumo, jaunatviškumo ir noro mokyti. Te jūsų pastangas vainikuoja sėkmė, te jus kasdien gaubia mokinių meilė ir visuomenės pagarba. 

Su Tarptautine mokytojų diena, mielieji. 

Palangos miesto savivaldybės tarybos ir administracijos vardu

meras Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Pajurys 2022-10-05 10:23 (IP: 162.158.222.233)
Daugiau pagarbos mokytojui ir oraus atlygio už sunkų ir begalo reikalinga darbą...

Taip pat skaitykite

Palangos senosios gimnazijos mokiniai sausio 27 d. vyko į Vilnių, kur dalyvavo Nacionaliniame geografinių žinių konkurse „Pažink Lietuvą ir pasaulį“, vykusiame tarptautinės turizmo parodos „ADVENTUR 2024“ metu.


Aštuonioliktą kartą Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) rengiamų apdovanojimų ceremonijoje visų 14 šalies ministerijų, Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacijos ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos vadovai Vilniuje, Compensa koncertų salėje, penktadienį, spalio 6 dieną, įteikė apdovanojimus konkrečiose srityse labiausiai pasižymėjusioms savivaldybėms....


Kasdien kantriai ir nuoširdžiai vedate mūsų jaunąją kartą mokslo bei žinių keliu, mokote nebijoti iššūkių bei sunkumų, neišsigąsti mažų nesėkmių, o – priešingai – su dar didesniu užsidegimu siekti išsikelto tikslo bei ryžtingai ir užtikrintai eiti link savo svajonės. Žinios, moralinės vertybės, kurias diegiate savo mokiniams, meilė bei rūpestis, kuriais kasdien apgaubiate savo auklėtinius, yra...


Gerbiami pedagogai, mieli mokiniai, mokinių tėvai, kaip ir kasmet, atskubėjęs rugsėjis svetingai atveria ugdymo įstaigų duris ir pakviečia į nelengvą, tačiau labai prasmingą kelionę mokslo ir pažinimo keliu. Tebūna šis kelias platus ir šviesus, te naujieji mokslo metai būna įdomūs, kupini naujų žinių ir patirčių. 


Metų ratas atneša rugsėjo 1-ąją – gražią ir šviesią mokslo ir žinių šventę, nuo kurios prasideda dar vieni pažinimo, tobulėjimo ir ateities kūrimo metai.


Mieli pedagogai, kasdien, praverdami klasės duris, jūs įžengiate į ypatingą – mokslo ir žinių pasaulį. Įžengiate ne vieni – padrąsindami, patardami, pamokydami jūs kartu vedatės mūsų ateitį – vaikus. 


Atskubėjęs rugsėjis ir vėl kviečia į mokyklą. Gerbiami pedagogai, atverkite savo mokiniams ne tik klasės duris, bet ir širdis. Su meile veskite vaikus pažinimo keliu, parodykite jiems nuostabų mokslo ir žinių pasaulį bei išmokykite ne tik klausti, bet ir patiems atrasti atsakymus. Te darbas su jaunąja karta teikia džiaugsmo, o jūsų nuoširdžios pastangos tegu duoda lauktų rezultatų.


Mieli pedagogai! Būdami Mokytojais, jūs ne tik kasdien save dalijate kitiems – mažesniems, dar neturintiems pakankamo žinių bagažo bei gyvenimiškos patirties. Kartu su žiniomis jūs mokiniams atiduodate ir dalelę savo širdies, mokote ne tik kelti klausimus bei patiems rasti atsakymus, bet ir labai svarbių pamatinių dalykų – diegiate gyvenimiškas vertybes, mokote pagarbos, tolerancijos...


Vasario 3 dieną nuotoliniu būdu vyko kasmetinis ADVENTUR Geografijos žinių konkursas „Pažink Lietuvą ir pasaulį”. Konkurso klausimai apėmė Lietuvos, Europos ir pasaulio įžymias vietas, UNESCO objektus, unikalias tautų tradicijas, šventes, šalių simboliką. Iš viso konkurse dalyvavo 1793 šalies mokiniai iš 41 savivaldybės, taip pat...


„Savivaldybių nuomone, prailginti mokslo metai – nepasiteisino. Artimiausiu metu planuojame kreiptis į Vyriausybę, kad būtų grąžinta ankstesnė mokslo metų trukmė“, ¬– teigė LSA viceprezidentas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius