Metų meru išrinktas Palangos meras Šarūnas Vaitkus

Palangos tiltas, 2023-02-28
Peržiūrėta
2001
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Meras Šarūnas Vaitkus
Meras Šarūnas Vaitkus

Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 

Sausio 25-ąją prasidėjęs balsavimas tęsėsi iki vasario 24-osios. Norėdami išreikšti savo nuomonę portalo skaitytojai balsavo daugiau nei 162 tūkst. kartų. Paaiškėjo, kad palankiausiai iš visų šalies merų yra vertinamas trečią kadenciją baigiantis Palangos meras Š. Vaitkus – palaikydami šį merą 65,3 proc. balsavusiųjų jį įvertino teigiamai. Jau nuo 2011-ųjų Lietuvos kurorto mero pareigas užimantis Š. Vaitkus mero rinkimuose šiemet taip pat dalyvauja ir turi dar nemažai idėjų, kurias reikėtų įgyvendinti kuriant Palangos miesto gerovę. 

„Be abejo, džiugu, džiugu tai, kad žmonės pastebi mūsų komandos pastangas. Palanga keičiasi visiškai, tiek vietiniai gyventojai, tiek ir atvykę svečiai tuos pokyčius mato. Palangoje per 3 metus gyventojų skaičius padidėjo beveik tūkstančiu, tai rodo, kad jaunos šeimos, vilniečiai, kauniečiai ar kitų miestų gyventojai renkasi Palangą ne tik poilsiavimui, bet ir nuolatiniam gyvenimui. Dėkoju žmonėms. Tiems, kurie balsavo, kurie palaikė, kurie pasitiki. Ir tikrai stengsiuosi nenuvilti“, – sakė Š. Vaitkus. 

Beje, Metų meru Palangos meras tampa antrą kartą iš eilės.

 2018-aisiais vykusiuose rinkimuose Š. Vaitkus taip pat buvo pripažintas geriausiu iš tuometinių Lietuvos savivaldybių merų. Antrasis Metų mero rinkimuose šiais metais liko Švenčionių rajono meras Rimantas Klipčius (64,33 proc. balsavusiųjų įvertino teigiamai), trečiasis – Jonavos rajono meras Mindaugas Sinkevičius (60,63 proc.), nuo kurio labai nedaug atsiliko Visagino meras Erlandas Galaguz (60,46 proc). Prasčiausiai rinkimuose pasirodė Šilalės rajono meras Algirdas Meiženis (pastarąjį teigiamai įvertino tik 15,84 proc. balsavusiųjų), Mažeikių rajono meras Vidmantas Macevičius (16,59 proc. teigiamų įvertinimų) ir Kalvarijos meras Vincas Plikaitis (17,17 proc. teigiamų įvertinimų).

www.alfa.lt

Jūsų komentaras:

Palangiskis 2023-02-28 19:28 (IP: 162.158.222.233)
Kuo toliau tuo labiau mūsų meras uzrietes nosį... Kuo toliau tuo labiau nedemokratiškas užsidaręs savivaldybėje ir apsidangstes biurokratais... Liūdna dėl to.

Taip pat skaitykite

Trečiadienį, gruodžio  6 dieną, Tėvynės Sąjungos-LKD Palangos skyrius rinkosi į rinkiminį-ataskaitinį susirinkimą.  Skyriaus pirmininku dar vienai kadencijai buvo išrinktas Šarūnas Vaitkus.


Palangiškiai parodė didžiausią pasitikėjimą dabartiniu Palangos meru Šarūnu Vaitkumi. Negalutiniais nepatvirtintais duomenimis, jis gavo 71,02 procento nuo visų rinkimuose nuo galiojančių biuletenių ir buvo išrinktas meru jau pirmajame ture. Antra liko socaldemokratų kandidatė Svetlana Grigorian su 9,51 procento balsų. 


Paaiškėjo mėnesį trukusių geriausio Lietuvos mero rinkimų, kuriuose buvo galima įvertinti, kuris iš keliasdešimties merų per besibaigiančią kadenciją labiausiai patenkino rinkėjų lūkesčius, rezultatai. Jau tradicija tapusi Alfa.lt iniciatyva atskleidė, jog būtent Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, portalo skaitytojų nuomone, turi pelnyti metų mero vardą. 


„Atsimenu, kai dar 2011-aisiais, kartu su bendraminčių komanda, apsisprendėme Palangoje įsteigti Trečiojo amžiaus universitetą (TAU), neabejojome, kad šis sprendimas pasiteisins. Tačiau dabar, nuo pirmųjų mokslo metų prabėgus dešimtmečiui, galiu drąsiai konstatuoti – tuometinis sprendimas ne tik pasiteisino, bet ir gerokai pranoko lūkesčius – tokio senjorų susidomėjimo tikrai nesitikėjome,“ –...


Nuo vienintelio šalyje jūros tilto poilsiautojai turi matyti saulėlydžius ir jūros horizontą, o ne besisukančius vėjo jėgainių sparnus – įsitikinęs Palangos meras Šarūnas Vaitkus. Apie Lietuvos bendrajame plane iki 2030 metų numatytą vėjo jėgainių parką jūroje ties Palanga, o taip pat – apie kitus kurortui aktualius sprendinius ketvirtadienį ryte Vilniuje miesto...


Šiandien, gegužės 29 dienną, Vilniuje vyko XXV-asis Lietuvos savivaldybių asociacijos (toliau- LSA) suvažiavimas, kurio metu naujuoju LSA prezidentu išrinktas Jonavos rajono meras, socialdemokratas Mindaugas Sinkevičius, o viceprezidentu - Palangos meras Šarūnas Vaitkus. "Tai- labai svarbi pozicija Palangai,"- "Palangos tiltui" sakė Š. Vaitkus....


Lietuvos savivaldybių asociacijos narių atstovų suvažiavimo dalyvių laukė staigmena – čia oficialiai paskelbti portalo Alfa.lt Metų mero rinkimų rezultatai. Tačiau Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro salėje susirinkusiems Lietuvos merams portalo Alfa.lt ir žurnalo IQ vyriausiasis redaktorius Ovidijus Lukošius paskelbė ne vieną, o dvi pavardes: Metų meru tituluojamas...


Lietuvos kurorto asociacijos (LKA) prezidentu išrinktas Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus. Jis pakeitė dvejus metus šias pareigas ėjusią Birštono vadovę Nijolę Dirginčienę. Asociacijos viceprezidentės pareigos patikėtos Trakų rajono merei Editai Rudelienei.


  Didžiausi Palangos konservatorių lūkesčiai ir niūriausios jų oponentų prognozės rinkimų į savivaldybės Tarybą naktį išsipildė su kaupu: kurortu meru, jau pirmajame ture, buvo išrinktas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas, dabartinis miesto meras Šarūnas Vaitkus, o jo vadovaujami konservatoriai nušlavė kitas...


Palangos meras dažniau sės ant dviračio, kai taps Amsterdamo meru

Ugnė RAUDYTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2010 09 26 | Rubrika: Miestas

Trečiadienį, tarptautinę dieną be automobilio, Lietuvoje minėjo daugelis šalies savivaldybių - kvietė gyventojus nesinaudoti tą dieną savo automobiliu, o vaikščioti pėsčiomis arba važiuoti dviračiu. Bet didžioji dauguma Palangos valdininkų su meru V. Stalmoku priekyje tądien neatsisakė automobilio patogumų. Kas, jeigu ne savivaldybės vadovai savo asmeniniu pavyzdžiu, turėtų kurti Palangos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius