Mindaugas Skritulskas: „Mano kvietimu, premjerė Ingrida Šimonytė apsilankys Palangoje lapkričio 22 dieną“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-11-09
Peržiūrėta
1166
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Seimo narys, išrinktas Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje
Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Seimo narys, išrinktas Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje

Gandas, sklaidęs Palangos savivaldybės koridoriuose, kad premjerė Ingrida Šimonytė artimiausiu metu aplankys Palangą, pasirodo nėra iš piršto laužtas.

Palangiškis Seimo narys iš valdančiosios TS-LKD, Mindaugas Skritulskas, patvirtino antradienį popiet „Palangos tiltui“, kad premjerę Ingridą Šimonytę jis yra pakvietęs apsilankyti Palangoje.

„Aš tokią datą (lapkričio 22 d.) su premjere suderinau…Pakviečiau premjerę apsilankyti Palangoje ir susipažinti su strateginiais mieste vystomais projektais. Taip pat pasiūliau (Palangoje) surengti Ekonomikos komiteto posėdį, kuriame būtų aptariami ne tik kurortui, bet ir regionui aktualūs klausimai,“ – M. Skritulskas sakė „Palangos tiltui.“

Jis tikisi, kad įtempta padėtis Lietuvos- Baltarusijos pasienyje nepakoreguos premjerės Ingridos Šimonytės planų.

M. Skritulskas neabejoja, kad premjerei būtų parodytos ir Šventosios jūrų uosto statybos.

PT šaltinis Savivaldybėje teigia, kad Palanga dar nėra gavusi garantijų uosto molų statybos finansavimui kitais metais.

Kaip pranešė PT, Seimo Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ seniūnas Saulius Skvernelis siūlo, atsižvelgiant į valstybės finansines galimybes, 2022 metais skirti 12 milijonų eurų  vienam iš Šventosios jūrų uosto rekonstrukcijos etapų – molų įrengimo darbams. 

Buvęs premjeras įregistravo tokį pasiūlymą 2022 metų valstybės biudžeto ir savivaldybių biudžetų finansinių rodiklių patvirtinimo įstatymo projektui. Politikas nurodo ir galimą lėšų šaltinį – viršplaninės biudžeto pajamos ir pajamos, gautos iš akcizų už alkoholinius gėrimus ir tabako gaminius. 

„Šventosios jūrų uosto rekonstrukcija yra svarbi ne tik Vakarų Lietuvos regiono ekonominei plėtrai, bet ir reikšminga Lietuvos kaip jūrinės valstybės įvaizdžio formavimui, taip pat Vakarų Lietuvos regionui šis objektas yra itin svarbus ne tik ekonominiu, bet ir socialiniu, turizmo plėtros požiūriu“, – sako S. Skvernelis. 

Jo teigimu, šiuo metu planuojamam Šventosios jūrų uosto statybos etapui – molų įrengimo darbams reikalinga 12 milijonų eurų suma. 

Palanga kol kas jiems tiek pinigų neturi.

2018 metais Palangos miesto savivaldybei, vadovaujantis Vyriausybės 2018 m. rugpjūčio 29 dienos nutarimu, iš VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos buvo perduotas valdyti, naudoti ir disponuoti patikėjimo teise, valstybei nuosavybės teise priklausantis turtas – Šventosios jūrų uostas. 

PT jau skelbė, kad rytoj, trečiadienį, M. Skritulsko iniciatyva, Palangoje įvyks Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojamasis posėdis.

Ekonomikos komiteto išvažiuojamojo posėdžio Palangoje darbotvarkė numatyta tokia:

10.30 – 11.30 val. Šventosios  jūrų uosto statybos apžiūra.

11.30 -12.00 val. Palangos oro uosto rekonstrukcijos metu atliktų darbų pristatymas.

13.00 – 14.00 val. Vėjo jėgainių parko jūroje projekto aptarimas.

14.00 – 15.00 val. Kurorto strateginių plėtros planų pristatymas.

Jūsų komentaras:

Adelina 2021-11-11 10:25 (IP: 162.158.94.246)
Prabalsuok dar už narkotikus ir būsi visame gražume prisidirbęs iki ausų, palangiškių rinktas.

pasiputelis? 2021-11-10 08:21 (IP: 162.158.129.130)
as as as as as mano mano mano man man man man na truksta tik lauru vainiko.

Vera go 2021-11-09 21:22 (IP: 162.158.202.250)
Niekam čia nereikalinga, 18 m vaikų alkoholio ir narkotinių medžiagų dekriminalizavimo palaikytojai..........

Taip pat skaitykite

„Palangos tiltas“ skelbė, kad šiandien, lapkričio 22 d., Palangoje lankysis premjerė Ingrida Šimonytė, tačiau ji atvykti negalėjo.


Antradienį, lapkričio 16 d., Palangoje patvirtinti 27 nauji COVID-19 atvejai, 157 palangiškiai šiuo metu juo serga. Nuo pandemijos pradžios virusas buvo diagnozuotas 2 520 palangiškių.


Gandas, sklaidęs Palangos savivaldybės koridoriuose, kad premjerė Ingrida Šimonytė artimiausiu metu aplankys Palangą, pasirodo nėra iš piršto laužtas. Palangiškis Seimo narys iš valdančiosios TS-LKD, Mindaugas Skritulskas, patvirtino antradienį popiet „Palangos tiltui“, kad premjerę Ingridą Šimonytę jis yra pakvietęs apsilankyti Palangoje. Premjerė į Palangą turėtų atvykti lapkričio 22 dieną.


75 metų ir vyresni senjorai, kurie planuoja pasiskiepyti ir tuo pačiu norėtų gauti  100 eurų vienkartinę išmoką turi suskubti ir pirma vakcinos nuo COVID-19 doze spėti pasiskiepyti lapkričio 8 d. (pirmadienį) arba lapkričio 9 (antradienį). Suskubti reikia dėl to, kad 100 eurų vienkartinė išmoka skiriama už pilną vakcinacijos kursą, todėl, tam, kad antru skiepu senjorai spėtų paskiepyti...


Seimo Ekonomikos komiteto nario, palangiškio Mindaugo Skritulsko iniciatyva, lapkričio 10 dieną Palangoje įvyks Seimo Ekonomikos komiteto išvažiuojamasis posėdis.


Nuo rytojaus, lapkričio 11 d., mobilus koronaviruso patikros punktas Palangoje dirbs intensyvesniu grafiku – penkias dienas per savaitę. Tyrimai bus atliekami kiekvieną darbo dieną – nuo pirmadienio iki penktadienio 8–12 val.


Šalyje įsigaliojus karantinui, nuo 2020 m. lapkričio 9 d. iki lapkričio 29 d. Palangos švietimo bei ugdymo įstaigos dirbs kitaip.


Šeštadienio, spalio 31 rytą, miesto meras Šarūnas Vaitkus pasidalino nelinksma žinia savo Facebook paskyroje - Palanga, kaip ir dar 12 šalies savivaldybių, dėl palyginus aukšto koronaviruso epidemiologinio lygio savivaldybėje, yra įtraukiama į raudonąją COVID-19 zoną.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palanga, 1919-jų lapkričio triumfas ir netektis

Vitalius Bernardas LITVAITIS, 2013 11 11 | Rubrika: Miestas

Jauna Lietuvos valstybės savanorių kariuomenė  jau buvo išvadavusi Tėvynę nuo atvykėlių ir savųjų bolševikų, Šiaulių-Radviliškio fronto linijoje lapkričio 20-21 dienomis į šipulius sudaužiusi   avantiūristo P. Bermonto (Bermondt P.R.) ordą su visa jo „geležine divizija“, Kretingos garnizono kariai sutartinai veikdami su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius