Ministrė Jurgita Šiugždinienė po vizito į Palangą: „Žinote, kai baigsiu visus darbus, visai norėčiau gyventi Palangoje“

Palangos tiltas, 2021-11-19
Peržiūrėta
1900
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Ministrė Jurgita Šiugždinienė su Palangos senosios gimnazijos direktoriumi Leonu Šidlausku
Ministrė Jurgita Šiugždinienė su Palangos senosios gimnazijos direktoriumi Leonu Šidlausku

Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 

„Labai viltingai nuteikė apsilankymas Palangoje, kur švietimo reikalus aptarėme su savivaldybės meru Šarūnu Vaitkumi, kitais vadovais, mokyklų direktoriais bei mokytojais,“ – savo Facebook paskyroje po vizito parašė J. Šiugždinienė.

„Mokinių pasiekimai šioje savivaldybėje labai geri. Palangiškių pasiekimai beveik visose srityse yra aukščiau Lietuvos vidurkio. Praėjusiais mokslo metais iš 98 abiturientų tik 6 laikė mažiau nei 3 egzaminus. Palangos senoji gimnazija pagal egzaminų rezultatus apskritai tarp lyderių visoje šalyje,“ – stebisi ministrė.

Anot jos, Palangai nekyla jokių rūpesčių dėl mokyklų tinklo stiprinimo, nes šie klausimai jau seniai išspręsti. 

„Mieste jungtinių klasių nėra jau nuo 2008 metų. Man visada kyla klausimas: kodėl vienos savivaldybės yra išsprendusios šiuos rūpesčius ir gali džiaugtis geriausiais rezultatais, o kitose penktokai ir septintokai vis dar sėdi vienoje klasėje?“ – retoriškai klausia ministrė.

„Dėmesio vaikams Palangos savivaldybėje – tikrai daug. Visi vaikai sporto mokyklose sportuoja nemokamai, moka simbolinį mokestį už ugdymą meno mokykloje. Palangos baseinas atviras mokiniams, čia mokosi plaukti 2-4 klasių mokiniai, plaukimo pamokų turi ir vyresnieji. Pasak mero, Palanga – jūrinė savivaldybė ir visi vaikai privalo mokėti plaukti. Savivaldybė pati valdo baseiną, jis išlaikomas iš papildomai teikiamų paslaugų gyventojams. O miestas net prisiviliojo iš Panevėžio dvi patyrusias plaukimo treneres,“ – pastebi ministrė J. Šiugždinienė.

„Išgirdau, kad per trejus metus Palangoje tūkstančiu padaugėjo gyventojų. Pozityvūs pokyčiai yra tiesiogiai susiję su motyvuotais ir energingais miesto vadovais. Žmonės yra esmė. Žinote, kai baigsiu visus darbus, visai norėčiau gyventi Palangoje, kuri labai išgražėjusi, o šalia, jūra, parkai, muziejai ir ramybė devynis mėnesius per metus,“ – žavisi ministrė Palanga.

PT info

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasidedant šaltajam sezonui Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena – savo imunitetu turime pasirūpinti kiekvienas, tad nuo spalio 5 d. visose gydymo įstaigose bus galima pasiskiepyti nuo labiausiai plintančių infekcinių susirgimų – gripo ir koronaviruso vieno vizito metu.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė atsiriboja nuo Šventosios seniūnės Veronikos Skeberdytės, kuri pastaruosius porą metų bando padėti giminaičiams atgauti žemę, ant kurios galimai įsikūrusi Vidaus reikalų ministerijos (VRM) sanatorija.


Praėjusį penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. Ministrė ir ją lydintys asmenys lankėsi „Baltijos“ pagrindinėje mokykloje, Vlado Jurgučio progimnazijoje, Palangos baseine, susitiko su mokyklų vadovais. Švietimo ir mokslo ministrė lankėsi ir Palangos senojoje gimnazijoje. Apie vizitą ir aktualius švietimo...


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė.  „Labai viltingai nuteikė apsilankymas Palangoje, kur švietimo reikalus aptarėme su savivaldybės meru Šarūnu Vaitkumi, kitais vadovais, mokyklų direktoriais bei mokytojais,“ – savo Facebook paskyroje po vizito parašė J. Šiugždinienė.


Penktadienį, lapkričio 19 d., Palangoje lankėsi bei aktualius švietimo klausimus su Savivaldybės atstovais bei miesto ugdymo įstaigų vadovais aptarė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė. 


Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė penktadienį, lapkričio 19 d., lankysis Palangoje.


Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė dar iki paskyrimo ministre viešai užsiminė, kad Vidaus reikalų ministerijai priklausanti Palangoje esantis poilsio ir reabilitacijos centras „Pušynas“ neturėtų būti ministerijos pavaldume. A. Bilotaitė sakė „Palangos tiltui", kad tai, kai pajamų gavimui yra naudojamas valstybės turtas, yra ydingas palikimas....


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Paklausta, ar nesinori surengti pasirodymo netipinėje vietoje – stotyje, požeminėje stovėjimo aikštelėje, baseine, dainininkė G. Kilčiauskienė atsakė: „Labiausiai pasaulyje norėčiau padainuoti Palangoje, Birutės parko rotondoje. Kaip noriu! Bet ten reikėtų generatoriaus, tektų derėtis su savivaldybe...“


Finansų ministrė Rasa Budbergytė praėjusį savaitgalį lankėsi Palangoje. Ji domėjosi Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos iniciatyva teikti konsultacijas mokesčių mokėtojams būnant viešose vietose, vizituojant pajūrio verslininkus ir gyventojus dviračiais su VMI atributika.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius