Mokslo metų pradžios proga – išskirtinės dovanos

Rasa GEDVILAITĖ, 2018-09-06
Peržiūrėta
1975
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aktyvus visuomenininkas Justinas Masalskas dovanomis pradžiugino lavinamosios klasės auklėtinius, jų tėvelius ir mokytojas.
Aktyvus visuomenininkas Justinas Masalskas dovanomis pradžiugino lavinamosios klasės auklėtinius, jų tėvelius ir mokytojas.

Pirmadienį visame mieste vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiama mokslo metų pradžios šventė. Sveikinami buvo ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai. Įsimintiną šventę panoro surengti ir aktyvus visuomenės narys, politikas Justinas Masalskas, apsilankęs Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamojoje klasėje.
Vaikus, jų tėvelius ir juos ugdančias mokytojas palangiškis nudžiugino ne tik saldžiomis, bet ir praktiškomis dovanomis – kaimynystėje gyvenančiam ir šioje klasėje besimokančiam Rendžiui J. Masalskas įteikė treningus, ant kurių užrašytas netgi jo vardas.
„Šie prasidėję nauji mokslo metai – tikrai išskirtiniai, tiek dovanų sulaukėme, tiek džiaugsmo visiems“, – gražia mokslo metų pradžia pasidžiaugė klasės auklėtoja Dana Danielienė, paraginusi papasakoti, kaip gi užsimezgė tokia tvirta draugystė tarp Justino ir Rendžio.
J. Masalskas papasakojo, jog Palangoje gyvena jau daugiau kaip 20 metų, prieš tai jis gyveno Kaune. Įvairios gyvenimiškos aplinkybės taip nulėmė, jog Justino nuolatine gyvenamąja vieta tapo kurortas.
„Ir tada sutikau tokį mažą, gal 4-5 metų berniuką kaimynystėje. Taip mes ir draugaujame iki šiol. O maždaug prieš mėnesį jis mane sutikęs užsiminė, kad jam reikia treningėlių. Kaip gi aš atsisakysiu suteikti vaikui džiaugsmą. Susisiekiau su bičiuliu Kaune, kuris tuo užsiima ir štai, vardiniai treningai – jau Rendžio rankose“, – apie gražią draugystę papasakojo Justinas.
Klasės auklėtoja Dana palinkėjo, kad tokie susitikimai, ir nebūtinai su dovanom, taptų tradicija, juk gera visiems drauge pabūti ir pabendrauti.
„Baltijos“ mokyklos lavinamojoje klasėje iš viso mokosi 6 mokiniai, dar vienas mokinys mokosi nuotoliniu būdu.
Pedagogės papasakojo, jog jų mokslai vyksta ganėtinai intensyviai, mokiniai – itin imlūs, noriai imasi užduočių. „Štai, ir pačią pirmąją dieną mes jau ėmėmės planų, rimtai pradėjome naujų mokslo metų pradžią“, – šypsojosi klasės auklėtoja Dana.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmąjį 2023 metų mėnesį toliau stebimas spartus aviacijos atsigavimas – Kauno ir Palangos oro uostuose rezultatai jau nuo metų pradžios viršijo priešpandeminius rodiklius. 


Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


„Šiandien – ypatinga diena, kurią būtų galima pavadinti sveikinimų diena. Už nuoširdų darbą dėkojome bei profesinės šventės proga sveikinome Palangos ir Šventosios socialinius darbuotojus, taip pat – Pasaulinę turizmo dieną minintį Turizmo informacijos centro kolektyvą, tačiau buvo ir dar viena – ypatinga – proga: šiandien 100 metų jubiliejaus proga pasveikinau palangiškę Malviną Martinkienę,“...


Pajūris NT kainomis perspjovė net Vilnių: butai čia brango trečdaliu. NT kainų augimas sostinėje jau beveik nebestebina, tačiau Lietuvoje yra miestų, kuriuose kainų šuolis dar didesnis nei Vilniuje. Tai – Palanga, kurioje butų kainos nuo 2020 metų pradžios išaugo net trečdaliu (33 proc.), rašo delfi.lt žurnalistė Justina Maciūnaitė. Butų kainos čia augo trečdaliu...


Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios...


„Savivaldybių nuomone, prailginti mokslo metai – nepasiteisino. Artimiausiu metu planuojame kreiptis į Vyriausybę, kad būtų grąžinta ankstesnė mokslo metų trukmė“, ¬– teigė LSA viceprezidentas, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.


Pirmadienį visame mieste vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiama mokslo metų pradžios šventė. Sveikinami buvo ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai. Įsimintiną šventę panoro surengti ir aktyvus visuomenės narys, politikas Justinas Masalskas, apsilankęs Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamojoje klasėje.


Prasidėjus rudeniui, į mokyklas sugrįžo šurmuliuojantys vaikai. Vieni jų tęsia mokslus su senais draugais ir mokytojais, kiti pateko į visai naują aplinką. Tai pirmokai, penktokai, devintokai ir tie, kas dėl įvairių priežasčių keis klasę ar mokyklą. Nauji žmonės, tvarka džiugina, domina, bet kartu daugeliui kelia nerimą, vidinę įtampą. Jau rugsėjo mėnesį į psichologus mokykloje...


Paskutinė mokslo metų paskaita – gamtoje

Palangos TAU kraštotyros ir turizmo fakulteto dekanės pavaduotoja Irena GALDIKAITĖ, 2013 05 20 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) kraštotyros ir turizmo fakulteto studentai – senjorai, kaip tikri būtent šios specialybės studentai, t.y. turistai, priėmė sprendimą savo pirmųjų mokslo metų pabaigą vainikuoti savo surengta paskutine paskaita – dviračių žygiu.


Rugsėjo 1-ąją džiugiai atšventė ir patys mažiausieji palangiškiai, kurie savo pirmuosius žingsnelius link mokyklos žengia darželiuose. Spalvingą šventę vaikams padovanojo ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtojos drauge su direktore Ilona Milkonte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius