Mūsų skaitytojams, Palangai ir Lietuvai – solidus mūsų laikraščio „Palangos tiltas“ vasaros priedas

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-07-11
Peržiūrėta
799
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Mūsų skaitytojams, Palangai ir Lietuvai – solidus mūsų laikraščio „Palangos tiltas“ vasaros priedas

Arčiausiai Baltijos jūros esantis laikraštis „Palangos tiltas“ visiems „Palangos tilto“ prenumeratoriams, skaitytojams, bičiuliams bei visiems Palangos svečiams šiandien pristato savo vasaros priedą, žurnalą „Palanga 2016“.


Toks solidus, beveik šimto puslapio, mūsų laikraščio vasaros priedas, tikimės, bus ir puiki Palangos prezentacija visos Lietuvos gyventojams, nes žurnalą platinsime ir Klaipėdoje, Kaune bei Vilniuje.
Kaip laikraščio redaktorius, patikinu, kad toks „Palangos tilto“ vasaros priedas tokia forma, gražiu spalvotu žurnalu, taps kasmetiniu, nes, mano įsitikinimu, leidybinės veiklos diversifikacija atveria naujas galimybes mūsų laikraščiui.
Kadangi Palanga yra tarptautinis kurortas, lankomas užsieniečių, visų 26 straipsnių santrumpas pateikiame anglų kalba.
Vis tik, pagrindiniai mūsų, redakcijos nedidelio kolektyvo, maitintojai esate jūs, mielieji prenumeratoriai, kuriems labiausiai rūpi mūsų kurorto žinios, vietinis gyvenimas.
Nudžiuginsiu jus: mūsų vasaros priede visi straipsniai – apie Palangą, o beveik visi herojai – iš Palangos.
O tokie, kaip, pavyzdžiui, premjeras Algirdas Butkevičius, yra labai geras Palangos bičiulis.
Jau šią savaitę mes jums pristatysime savo vasaros leidinį į jūsų pašto dėžutes.
Ieškokite jose dar dažais kvepiančios, glotnios, su daugybe įdomių straipsnių „Palangos 2016“!
Visi tie, kurie laikraštį prenumeruoja redakcijoje, žurnalą gaus kartu su „Palangos tiltu“.
Kviečiame visus palangiškius, išgirdusius apie mūsų vasaros leidinį, užsukti į redakciją, kur mes jums mielai jį įteiksime!
Nors mes, kai kurie palangiškiai, linkę pabumbėti, kad kainos Palangoje ir oras neretai nuvilia, ir eurinės kainos kartais verčia čia stvertis už galvos, bet kaip traukėme į Palangą, taip į ją traukiame.
Dėl paprastos priežasties: čia – jūra, čia – gausu vešlios žalumos, čia – ramybė, šalia – Klaipėda ir tarptautinis Palangos oro uostas.
Dėl to neverta stebėtis, kad „Palanga 2016“ herojai – ir meras Šarūnas Vaitkus, ir klebonas Marius Venskus, ir nuostabi Nemanių šeima, ir puikus žmogus Arvydas Dočkus, Eduardas Kaniava bei visi kiti myli Palangą, o jos gyventojai džiaugiasi gyvenimo čia privalumais.
Jeigu dar neatradote Palangos, yra viltis, kad perskaičius mūsų vasaros priedą „Palanga 2016“, jūs ją išvysite naujomis spalvomis.
Ryškesnėmis, naujomis, tokiomis kaip mūsų dovanoje jums, „Palanga 2016“, bičiuliai.
Dalijamės su jumis vasaros priedo pristatymo akimirkomis mūsų 6-ajame puslapy.

Iki pasimatymo!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žinomų Palangos sveikintojų šimtmečio proga gretose šiandien, kovo 30-ąją, kuomet Palanga minėjo savo šimtąsias grąžinimo Lietuvai metines, buvo ir buvęs šalies premjeras, dabar – Seimo narys, Seimo opozicijos lyderis Saulius Skvernelis. Jis paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje.


Sakote, kad laikraštis – jau seniena, nes negali konkuruoti su socialiniais tinklais? Galbūt, tačiau įdomiausius „Palangos tilto“ straipsnius jūs laikraščio Facebok puslapyje Facebook/Palangostiltas pamatote gerokai vėliau nei jūsų tėvai ar seneliai prenumeruojantys popierinį laikraštį – savo įdomiausius, aktualiausius straipsnius į internetą...


Į Palangos viešąją biblioteką, nešinas rankraštiniais tarmiškais eilėraščiais, užsuko medicinos mokslų daktaras Vladas Kusas. Jo rankose – Jūratės Klovienės, žymaus kompozitoriaus, operos „Pilėnai“ autoriaus žmonos, žemaičiavimai apie gimtus namus – Palangą bei ranka rašyti atsiminimai. „Gimiau Palangoje. [...] 1944 metai...


Jaunųjų miško bičiulių sambūris, gyvuojantis jau 42 metus, kasmet suburia jaunuosius miško bičiulius iš visos Lietuvos. Aktyviausi konkursuose dalyvavę jaunieji miškininkai kviečiami į stovyklą „Žalioji mūsų vasara“, kurią finansuoja Aplinkos ministerija. Trys Kretingos Marijono Daujoto pagrindinės mokyklos moksleiviai turėjo galimybę dalyvauti...


„Palangos tiltas“ pristatė vasaros priedą „Palanga 2016“

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 11 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį, liepos 8 dieną palangiškiams buvo pristatytas „Palangos tilto“ vasaros priedas „Palanga 2016“. Žurnalo, gražiausiomis spalvomis reprezentuojančio Palangą, pristatyme dalyvavo ir laikraščio skaitytojai, ir bičiuliai.  


Arčiausiai Baltijos jūros esantis laikraštis „Palangos tiltas“ visiems „Palangos tilto“ prenumeratoriams, skaitytojams, bičiuliams bei visiems Palangos svečiams šiandien pristato savo vasaros priedą, žurnalą „Palanga 2016“.  


Vakar rytą Lietuvą pasiekė vieno galingiausių Saulės žybsnių „išspjautas“ elektringų dalelių srautas. Jis jau sutrikdė lietuviškų palydovų kelionę į kosmosą, tačiau vertėtų nepamiršti, kad tokių žybsnių sukeliamos geomagnetinės audros itin stipriai veikia mūsų organizmą.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


„Čia – mūsų „Žilvinas“ gėlėta širdimi“

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2012 01 02 | Rubrika: Jūros vaikai

Pačias tikroviškiausias pasakas gyvenime sukuria ne ateiviai iš kitų planetų. Ne rašytojai. Pasaka glūdi kiekvieno žmogaus širdyje, kasdien, ir stebuklinga kantrybė, didžiulis noras, kad džiaugsmu žydėtų mūsų vaikų akys ir gėlės darželiuose. Darbštumas į aukščiausią Šatrijos kalną gali užskraidinti sunkiausią akmenį, į jūrą nuvesti liūdną...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius