Muzikos vakarai kurhauze. 2023 m. koncertų ciklo atidarymo nemokamas koncertas „Žiemos simfonija“

Palangos tiltas, 2023-01-26
Peržiūrėta
1227
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Muzikos vakarai kurhauze. 2023 m. koncertų ciklo atidarymo nemokamas koncertas „Žiemos simfonija“

Vasario 4 d. 18 val.

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ tęsia savo 6-ąjį sezoną. Pirmajame šių metų koncerte grįžta jau visų puikiai pažįstamas dirigento Tado Šileikos vadovaujamas Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras.

Šiemet jie paruošė dar vieną unikalią programą, kurioje pirmą kartą skambės ir vieno iš žymiausių šiuolaikinių kompozitorių pasaulyje Philip Sparke kūrinys „Ožiaragis“, kurį su orkestru atliks solistė Viktorija Volodova (tenorhornas).

Šis kūrinys buvo parašytas siekiant suteikti solistui galimybę parodyti kiekvieną tenorhorno muzikinių ir techninių galimybių spektrą.

Pirmą kartą „Ožiaragis“ skambėjo 2008 metais Šveicarijos nacionalinio pučiamųjų instrumentų orkestrų čempionato Gala koncerte su pasaulinio garso varinių pučiamųjų instrumentų orkestru „Cory Band".

PROGRAMA:

Kurt Weill - Simfonija nr. 2

Philip Sparke - "Capricorno"

Dovas Lietuvninkas - "Tango"

Solistė - Viktorija Volodova (Tenorhornas)

Dirigentas - Tadas Šileika

Koncertas nemokamas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į Kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Vienas iš jų jau įvyko spalio 7-ąją, bet dar laukia trys įspūdingi renginiai, kurių paskutinis įvyks gruodžio mėnesį, kai bus sukurta itin šventiška atmosfera koncerte „Mažasis princas“.


Šiandien „Muzikos vakaruose kurhauze“ pirmą kartą skambėjo Xylos Duo – lietuvių smuikininkės Ievos Pranskutės ir kroatų violončelininko Mislav Brajković dueto muzika.


Trečiadienį Palangos kurhauze skambėjo jau antrasis Palangos dienų 770 renginių trilogijos „Kultūros vėrinys Palangai“ koncertas „Jūros paliesti“.


Pirmajame šių metų koncerte grįžta jau visų puikiai pažįstamas dirigento Tado Šileikos vadovaujamas Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras.


Rugsėjo 29 d., ketvirtadienį, 16.00 val. Jono Šliūpo muziejus kartu su Palangos kultūros ir jaunimo centru kviečia į koncertą, skirtą Tarptautinei muzikos dienai.


Jau penktus metus iš eilės palangiškius ir miesto svečius istoriniame kurhauze džiugins originalios profesionalios muzikos programos – nuo solinių rečitalių iki koncertų visai šeimai. Palangos kultūros ir jaunimo centras sausio 28 d. 19 val. kviečia į pirmąjį šių metų ciklo „Muzikos vakarai kurhauze“ koncertą, kuriame skambės žymių Lietuvos muzikantų atliekami klasikos šedevrai.


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai kurhauze“ šiemet vėl kviečia profesionalios muzikos mylėtojus į kurhauzo koncertų salę, į keturis originalius koncertus. Jau tradiciškai koncertų ciklas rudenį pradedamas džiazo ritmu. Lapkričio antroje pusėje profesionaliosios muzikos gurmanai rinksis į solidžius, akademinės muzikos koncertus. O prieš šventes į kurhauzą kartu su šeima pakviesime jaunuosius...


Koncertų ciklas „Muzikos vakarai Palangos kurhauze“ keliasi į virtualią erdvę. Gruodžio 11 d. 18 val. kviečiame nemokamai stebėti tiesioginę koncerto „Tapatybės jungtys“ transliaciją Palangos kultūros ir jaunimo centro Facebook paskyroje – Facebook.com/Palangoskjc


Sausio 16 d., ketvirtadienį, 18.30 val. Klaipėdos koncertų salė kviečia į jaukų koncertą „Žiemos fantazija“, kurio įvairiaspalvė programa atgaivins gražius prisiminimus ir leis atsikvėpti po kasdienybės maratono. Pirmą kartą Klaipėdoje koncertuos jaunosios kartos virtuozų duetas – fleitininkas Justinas Mačys ir pianistas Mantautas Katinas. Fortepijono ir fleitos tembrai...


Lapkričio 15 d., penktadienį, 18 val. Palangos koncertų salėje vyks nemokamas iškilmingas koncertas „Mažesnieji broliai – su žmonėmis ir dėl žmonių“ , skirtas brolių pranciškonų atsikūrimo Lietuvoje 30-mečiui.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius