„Naglis“ – tarp lyderiaujančių komandų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-01-26
Peržiūrėta
1739
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį savaitgalį Palangos krepšininkams teko patirti itin didelę įtampą žaidžiant su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių komanda iš Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivite“, kuriai pralaimėjo vos septyniais taškais. Tačiau tai nepalaužė stiprios „Naglio“ komandos ir šeštadienį atsitiesė namie iškovoję pergalę prieš šiauliečių komandą „ABRO Universitetas“.

 

Gausu sirgalių

Penktadienį gausus būrys palangiškių sirgalių patraukė į Klaipėdą, kad palaikytų savo mylimą komandą kovoje su lyderiaujančiais klaipėdiečiais. Sirgaliai suteikė daug energijos visiems žaidėjams ir paskatino nenuleisti rankų iki rungtynių pabaigos. Nuo varžybų pradžios „taškas taškan“ rungtyniavusios dvi NKL lyderės, tik paskutiniame kėlinyje atsiplėšė viena nuo kitos. Rezultatu 74:67 klaipėdiečiai išplėšė pergalę ir sėkmingai išsaugojo pirmąją vietą.

 

Įtempta kova

Tarp dviejų stiprių komandų ir jų sirgalių vyko itin atkakli kova, kurios baigtis buvo neaiški iki rungtynių pabaigos. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus – 31:31. Trečiąjį ketvirtį klaipėdiečiai vienu metu buvo įgiję 9 taškų persvarą, tačiau „Naglio“ krepšininkai, likus iki rungtynių pabaigos vos daugiau nei dviems minutėms vėl išlygino rezultatą. Po dviejų klaipėdiečių taiklių baudos metimų palangiškiams pergalė „ėmė slysti iš rankų“ ir pakeisti situaciją pritrūko laiko. Kaip teigė „Naglio“ komandos vyriausiasis treneris Gediminas Petrauskas, klaipėdiečiai tikriausiai labiau stengėsi, labiau kovojo, o gal tiesiog pritrūko laimės.

Rezultatyviausieji šįsyk buvo neseniai prie komandos prisijungęs Brandon Davis, surinkęs 17 taškų, taip pat Nerijus Strazdauskas – 15 bei Mindaugas Reminas, pelnęs 12 taškų ir Vidmantas Užkuraitis – 10. Iš klaipėdiečių labiausiai išsiskyrė Julius Kazakauskas, pelnęs 19 taškų bei Remigijus Kasparavičius, surinkęs 12 taškų.

 

Nauja pergalė

„Laimingi nesijaučiam, tačiau ir nosies nenukabinam. Geriau jau pralaimėti dabar nei per atkrentamąsias varžybas“, - kalbėjo G.Petrauskas. Šeštadienį Palangos krepšininkai tai ir įrodė – jie nepalūžta ištikus nesėkmei. Susitikime su Šiaulių komanda „ABRO Universitetas“ jie išplėšė pergalę, rezultatu 97:70. Ėmę pirmauti nuo rungtynių pradžios šios pozicijos ir neužleido. „Parodėm charakterį ir tai, kad pralaimėjimas mūsų negniuždo“, - teigė G.Petrauskas.

Labiausiai prie šios pergalės prisidėjo Mindaugas Reminas bei Vidmantas Užkuraitis, abiems pelnius po 16 taškų, taip pat Nerijus Strazdauskas, kuris surinko 13 taškų bei Evaldas Jocys su 12 įmestų taškų. Šiauliečių komandoje nepralenkiamas buvo Aivaras Kvedaravičius, kuris komandai pelnė net 26 taškus, o Karolis Guščikas surinko 16 taškų.

Po itin įtempto savaitgalio Palangos „Naglio“ komanda išlaikė savo vietą tarp lyderiaujančių komandų ir sėkmingai ruošiasi kitoms varžyboms. Penktadienį jų laukia susitikimas su Tauragės komanda „Bremena-Karšuva, kuri šiuo metu yra priešpaskutinėje turnyrinės lentelės vietoje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

„7bet-NKL“ lyderių mūšyje triumfavo Palangos „Olimpas“ (29-5). Sandžio Buškevico auklėtiniai savo aikštėje 78:73 (21:10, 16:20, 20:19, 21:24) pranoko „Telšius“ (27-8) ir pratęsė savo pergalių seriją iki septyniolikos.


Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 


Nacionalinėje krepšinio lygoje „7bet-NKL“ pirmasis ratas yra baigtas ir dalis lygos komandų kirto starto liniją ir antrojo kovose.  


Įvairiuose miesto bei regiono renginiuose aktyviai dalyvaujantys bendrovės „Palangos vandenys“ darbuotojai šį savaitgalį maloniai nustebino sportiniais pasiekimais – šeštadienį įmonės  moterų irkluotojų komanda nugalėjo visas konkurentes ir tapo Plungės rajone vykusios Vandens sporto šventės Vikingų laivų varžybų nugalėtojomis. 


Ekonomikos ir inovacijų ministerijai skyrus milijonus eurų smulkiojo ir vidutinio verslo atstovams testuoti dėl koronaviruso, Palangos smulkieji verslininkai kol kas neskuba pasinaudoti tokia galimybe. Kaip „Palangos tiltą“ pirmadienio popietę informavo Jūratė Mikutienė, Palangos poliklinikos (Palangos asmens sveikatos priežiūros centro – aut.) direktorė, praėjusį penktadienį...


Baigėsi dar vienas šalies prestižinės krepšinio lygos – LKL – sezonas. Po kvapą gniaužiančios kovos dėl išlikimo joje Palangos reprezentacinė komanda „Palanga“ apgynė teisę varžytis su stipriausiomis šalies krepšinio komandomis. Koks buvo komandai sezonas? Kokios krepšinio klubo „Naglis“ viltys ir siekiai? Apie tai...


  Įsibėgėja Palangos mėgėjų krepšinio čempionatas, kuriame dalyvauja ir „Palangos tilto“ komanda. Antras rungtynes tokių varžybų debiutantė „Palangos tilto“ komanda žaidė su Šventosios „Paršelio rojumi.“


„Naglio“ krepšininkams – aukso ženkleliai

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 08 | Rubrika: Miestas

Padovanoję miestui garbingą pergalę Palangos ekipos krepšininkai džiaugsmingai šventė ypatingąjį laimėjimą, sulaukdami gausių padėkų ir sveikinimų. Praėjusios savaitės ketvirtadienį iškovoję pergalę prieš Jonavos „Triobet Malsta“ komandą, kurorto ekipos krepšininkai kitą dieną buvo apdovanoti padėkos raštais, o kitą savaitę jau rinkosi visos komandos prizininkės, nepamirštant intensyviai...


„Naglis“ iškovojo 17-ąją pergalę

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 02 09 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos „Naglio“ krepšinio komanda susitiko su Joniškio „Delikatesas“ bei Mažeikių „Mažeikiai“ krepšininkais. Po itin sunkių kovų palangiškiai iškovojo 17-ąją pergalę prieš stiprią mažeikiečių komandą rezultatu 71:67 ir pralaimėjo joniškiečiams rezultatu 99:89.


„Naglis“ – tarp lyderiaujančių komandų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 01 26 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Palangos krepšininkams teko patirti itin didelę įtampą žaidžiant su Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių komanda iš Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivite“, kuriai pralaimėjo vos septyniais taškais. Tačiau tai nepalaužė stiprios „Naglio“ komandos ir šeštadienį atsitiesė namie iškovoję pergalę prieš šiauliečių komandą „ABRO Universitetas“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius