Naujai krepšinio komandai padės ir Palangos klubas

Ugnė RAUDYTĖ, 2010-08-10
Peržiūrėta
2060
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.

 

„Įkurti komandą šiame mieste kilo todėl, nes esu kilęs iš Gargždų. Kadangi esame visai naujokai, konsultuojamės su aukštesnėse lygose žaidžiančiomis komandomis“, - pasakojo apie įvykusias permainas M. Prekevičius.

Viena iš komandų, kuri padeda naujai Gargždų komandai perprantant krepšinio verslo subtilybes - Palangos „Naglis“, kuri tik šiais metais iškopė į LKL lygą.

„Labai džiaugiuosi, kad galiu kartu bendradarbiauti su Palangos komanda. Asmeniškai pasikonsultuoju su šios komandos treneriu Regimantu Juška. Naujai komandai bendradarbiavimas ir geri santykiai su aukštesnio lygio komandomis yra labai svarbus, todėl tikiuosi, kad tokie mūsų santykiai ir išliks“, - pasakojo krepšininkas.

Tariamasi, kad jeigu Palangos „Naglio“ komandoje žaidžiantis kuris nors krepšininkas dar nebus pajėgus žaisti LKL lygoje, jis pradžioje treniruosis suburtoje Gargždų komandoje.

Naująją komandą treniruos Mindaugas Bugys, kuris yra treniravęs Klaipėdos „Neptūną“, Klaipėdos „Nafta-Uni-Laivitę“ ir Klaipėdos universiteto komandą.

Gargždų komandoje šiuo metu žais dauguma iš Gargždų, iš Klaipėdos. Visi kiti - iš aplinkinių miestų. Vieno žaidėjo komanda susilaukė ir iš Palangos.

„Tikiuosi, kad mums pavyks suburti pilnavertę, gerą komandą. Manau per kelis metus Gargždų komanda galės patekti ir į LKL lygą“, - kalbėjo apie ateities perspektyvas Gargždų komandos įkūrėjas M. Prekevičius.

Marius pasakojo, kad su šeima kiekvienais metais po kelis kartus mėgsta atvažiuoti pailsėti į Palangą. Dažniausiai jie mėgsta apsistoti „Alangos“ viešbutyje, kadangi puikiai sutaria su viešbučio šeimininku.

„Labai mėgstame jūrą, todėl be jos atostogos neapsieina. Sūnus yra dviejų metukų, todėl labai įdomu pasipliuškenti jūroje su juo. Palanga – mūsų mėgstamas kurortas, į kurį visada smagu sugrįžti“, - pasakojo M. Prekevičius.

Beje, praėjusią vasarą Marius su Inga susituokė Palangos bažnyčioje ir puotą kėlė kurorte.

„Mes buvome jau susituokę, tačiau santuoka bažnyčioje dar nebuvo įregistruota. Nusprendėme šventę kelti Palangoje, todėl rinkomės ir Palangos bažnyčią“, – pasakojo Prekevičiai.

M. Prekevičius paskutinį sezoną žaidė Šiauliuose, o apie tolimesnius planus dabar nežino: „Agentai kalbasi su Rusijos bei Ukrainos klubais, bet dar nėra aišku, nes sezonas prasideda spalio mėnesį. Galbūt liksiu ir Šiauliuose. Bet kokiu atveju, vyksime su šeima“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, birželio 20 dieną, Palangos savivaldybėje lankėsi ir jos vadovams prisistatė naujasis Palangos krepšinio klubo Palangos „Olimpas“ direktorius Valentinas Rumiancevas.  „Olimpas“ pakeitė savininkus, bet lokacijos vietos nekeičia – lieka kurorte.


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Šeštadienį Palangos universalioje sporto arenoje gausus būrys sirgalių stebėjo geriausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų pasirodymus – čia įvyko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Žvaigždžių diena 2017. Į Palangą susirinko ir krepšinio mylėtojams puikiai pažįstami veidai, ir dar tik į viršūnę kylančios jaunosios...


Sezono uždarymo renginyje praėjusį antradienį klubo vadovai padėkojo ir įteikė atminimo prizus žaidėjams bei klubo rėmėjams.


Tris dienas universalioje sporto arenoje vyko 2015/2016 metų sezono Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Jaunių U-18 merginų krepšinio čempionato B diviziono finalinės varžybos. Penktadienį Alytaus SRC komanda 65:56 įveikė Šiaulių KA „Saulė“ krepšininkes, o Palangos sporto centro žaidėjos 74:52 nugalėjo Ukmergės SC komandą. Rezultatyviausiai mūsų...


Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) sezono starte Palangos „Palanga“ padovanojo dvi gražias pergales kurorto krepšinio gerbėjams: svečiuose po pratęsimo rezultatu 90:88 įveikė Trakų krepšininkus, o po to namuose, Palangos universalioje sporto salėje, po įtemptos kovos rezultatu 86:83 (28:16, 20:25, 20:20, 18:22) palaužė Vilniaus „Perlo-MRU“...


Pralaimėjimą pirmosiose Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Top 16“ etapo rungtynėse patyrė užsieniečių pasipildžiusi „Palangos/Triobet“ ekipa. Kurorto komanda išvykoje Estijoje rezultatu 75:84 (25:20, 14:24, 20:22, 16:18) nusileido Talino „Kalev/Cramo“ krepšininkams.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Krepšininkas Marius Prekevičius besiilsėdamas Palangoje sugeba planuoti bei derinti tolimesnius darbus, susijusius su krepšiniu. Neseniai Marius kartu su savo mama bei draugu įkūrė naują krepšinio komandą Gargžduose. Tai bus trečios lygos komanda, kurioje žais jaunimas iki 25 metų.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius