Nauji vėjai „Palangos“ krepšinio klube

Palangos tiltas, 2017-06-08
Peržiūrėta
379
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Nauji vėjai „Palangos“ krepšinio klube

Po pasibaigusio sezono praktiškai su visais žaidėjais atsisveikinusi BC „Palanga“ komanda galvoja apie naują klubo viziją. Klubo vadovai priėmė sprendimą dirbti su pačiais talentingiausiais jaunaisiais žaidėjais, kurie 4-5 metų laikotarpyje, dirbant su stipriu trenerių kolektyvu, keltų klubo vertę.
„Praktiškai turime idealias sąlygas jaunųjų krepšininkų tobulėjimui, todėl privalome tai išnaudoti maksimaliai. Bandysime prisikviesti, mūsų visų nuomone, perspektyviausius jaunus krepšininkus vykti pas mus ir kartu siekti aukščiausių tikslų. Tikime, kad toks sprendimas pasiteisins ir ateityje komandos branduolį pavyks išlaikyti bent jau 2-3 metus“, – sako BC „Palanga“ direktoriusArūnas Vaitulionis.
Ateities planuose yra sukurti krepšinio akademiją pagal naujausią krepšinio metodiką. Ieškoma daug kontaktų ir informacijos apie tokias akademijas Europoje, Amerikoje ir Azijoje.
„Esame atviri visiems kontaktams, kurie norėtų dalyvauti ir prisidėti prie tokios idėjos Lietuvoje. Aišku, ieškosime ir keleto patyrusių žaidėjų, nes vien su jaunimu NKL čempionate būtų sunkoka išlikti lygoje. Mes norime sukomplektuoti komandąsu aukščiausio lygio žaidėjais ir perspektyviausiais jaunaisiais žaidėjais, aišku, atsižvelgiant i mūsų finansines galimybes“, – sakė A. Vaitulionis.
Anot jo, kryptis yra gan rizikinga, bet šiuo metu klubas jaučia, kad ji yra teisingiausia.
„Šiam tikslui pasikvietėme krepšinio specialistą Arvydą Straupį, kuris bus atsakingas už žaidėjų individualų ruošimą. Už fizinį pasiruošimą esame labai dėkingi treneriui Arvydui Dočkui, kuris ir toliau lieka klube bei tęs darbą su mūsų žaidėjais. Komandai ir toliau diriguos vyr. treneris Povilas Šakinis“, – sakė A. Vaitulionis.

„Palangos tilto“, BC „Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį Palangoje buvo patvirtinti 6 nauji koronaviruso atvejai

"Palangos tilto" informacija, 2021 02 23 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį Lietuvoje patvirtinti 482 nauji koronaviruso atvejai, mirė 7 žmonės, 6 nauji koronaviruso atvejai buvo patvirtinti Palangoje. Antradienį mūsų kurorte šia liga sirgo 26 palangiškiai, antradienį pranešė Statistikos departamentas.


Vilniaus apskrityje antradienį buvo patvirtinti 2 koronaviruso atvejai. Nacionalinis visuomenės  sveikatos centras sieja juos su rugpjūčio mėnesį Palangoje vykusiomis veteranų krepšinio varžybomis. Vertinama, kad šiuo metu yra susiję 3 atvejai.


Naujai rekonstruotoje Kastyčio gatvėje pasodinti nauji medžiai


Po pasibaigusio sezono praktiškai su visais žaidėjais atsisveikinusi BC „Palanga“ komanda galvoja apie naują klubo viziją. Klubo vadovai priėmė sprendimą dirbti su pačiais talentingiausiais jaunaisiais žaidėjais, kurie 4-5 metų laikotarpyje, dirbant su stipriu trenerių kolektyvu, keltų klubo vertę.


Smarkūs vėjai pajūriui žalos nepadarė

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 03 | Rubrika: Miestas

Nuo pat savaitgalio ūžavę smarkūs vėjai paplūdimiui ir miestui matomos skriaudos nepadarė. Neužfiksuota jokių specialių iškvietimų, nesikreipė gyventojai, kurie būtų likę be elektros tiekimo, o vėjas paliko tik porą išverstų medžių, išvartė konteinerius ir smėliu užnešė kai kuriuos priėjimus prie jūros.


Kiti laikai, kiti vėjai. O jaunimas ar blogesnis?

Gina KUBILIŪTĖ, Linas JEGELEVIČIUS, 2012 07 30 | Rubrika: Jūros vaikai

Keičiasi laikai, keičiasi vaikai? Ar tai tiesa? Ką matydavo jie prieš daug metų ir ką jie mato dabar? Kokius rūbus nešiodavo anksčiau, ir kokius šiandien, kokios muzikos klausėsi ir kas dabar jiems grojama? Neretai iš tėvų išgirstame – mūsų laikais būdavo kitaip.   Persikelia į virtualią erdvę Pažiūrėkime, kokie buvo animaciniai...


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos botanikos parke – nauji gyventojai

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 05 09 | Rubrika: Miestas

Visais laikais visame pasaulyje esantys parkai buvo faunos ir floros globėjai. Čia žydėdavo įdomiausi augalai, buvo auginami įvairiausi gyvūnai. Įspūdingą istoriją menantis Palangos botanikos parkas – ne išimtis. Neseniai į parką atkeliavo nauji gyventojai.


Permainų vėjai miesto ligoninėje

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 17 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos miesto ligoninėje įvyko permainos. Šalių susitarimu iš centro vadovo pareigų pasitraukė Juozas Jankauskas. Jam išmokėta devynių mėnesių vidutinio darbo užmokesčio išeitinė  kompensacija. Po valdymo struktūros pertvarkos miesto ligoninė tapo Klaipėdos jūrininkų ligoninės skyriumi, veikiančiu Palangoje. Skyriaus veiklą kuruos  Jūrininkų ligoninės vyriausiojo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius