Seimo narių krepšinio rinktinė kurorte susikaus su Palangos Tarybos narių krepšinio komanda

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-09-29
Peržiūrėta
3040
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narių krepšinio rinktinė kurorte susikaus su Palangos Tarybos narių krepšinio komanda

Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.

Palangiškio sumanymu, vyrų tarpusavio draugystę ir meilę Palangai sustiprins krepšinio rungtynės tarp parlamentarų, kurie visi yra Seimo narių krepšinio rinktinėje, ir Palangos miesto Tarybos narių krepšinio komandos.

Įdomios rungtynės įvyks Palangoje, Universalioje sporto arenoje, spalio  8 dieną, 17 val. 30 min.

M. Skritulskas kviečia palangiškius atvykti ir „sirgti“ už...abi komandas.

Tiesa, palangiškių politikų komandą teks skubiai suburti, nes antradienį M. Skritulskas, buvęs Palangos miesto Tarybos narys, prisipažino, kad dar nežinąs, kas galėtų joje žaisti.

„Paprašiau Sauliaus Simės (Palangos miesto Tarybos nario – L.J.) komandą „paorganizuoti.“ Bet Palangos miesto Taryboje yra jaunų vyrų, bus kam žaisti,“ – įsitikinęs M. Skritulskas.

Prieš varžybas Seimo nariai apžiūrės Šventosios jūrų uostą, kitus svarbius Palangos infrastruktūros objektus, galimai – „Auską“.

Į Palangą turėtų atvykti šie Seimo nariai – Seimo narių krepšinio rinktinės nariai: Kasparas Adomaitis, olimpinis disko metimo čempionas Virgilijus Alekna, Andrius Bagdonas, Jonas Gudauskas, Jonas Jarutis, Laurynas Kasčiūnas, Andrius Kupčinskas, Deividas Labanavičius, Bronislovas Matelis, Andrius Mazuronis, Gintautas Paluckas, Audrius Petrošius, Lukas Savickas, buvęs premjeras Saulius Skvernelis.

Sergejus Jovaiša yra Seimo narių krepšinio rinktinės treneris.

M. Skritulskas prisipažino „Palangos tiltui“, pats nežaisiąs: „Aš save saugau – gi tiek metų dirbau Taryboje. O ir rungtis prieš savo kolegas nenorėčiau,“ – šypsojosi M. Skritulskas.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Likus mažiau nei metams iki 2023 m. savivaldybių tarybų narių rinkimų Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) išanalizavo Lietuvos savivaldybių tarybų narių kaitos duomenis ir parengė apžvalgą. Joje matoma, kaip keitėsi 60-ties Lietuvos savivaldybių tarybų sudėtys nuo pastarųjų visuotinių savivaldybių tarybų rinkimų, vykusių 2019 m. kovo 3 d., iki š. m. kovo 31 d. 


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Grupė Seimo narių penktadienį, spalio 8-ąją, lankosi Palangoje ir Šventojoje – savo akimis, ne internete pamatė svarbiausius savivaldybės infrastruktūros objektus. O kaip rašė „Palangos tiltas“, šiandien, 17 val. 30 min., Seimo narių krepšinio rinktinė Palangos universalioje sporto arenoje (Sporto g. 3) susikaus su Palangos miesto Tarybos narių krepšinio komanda. Ryte parlamentarai –...


Palangos miesto savivaldybės Taryba jau subūrė savo rinktinę rungtynėms su su Seimo narių rinktine šį penktadienį. Kaip „Palangos tiltui“ trečiadienį, spalio 6 dieną, sakė Saulius Simė, kurorto Tarybos narys, už Palangą sutiko žaisti Gediminas Gečas,  Andrius Bajoras, Bronius Vaitkus, Rokas Rojus, savivaldybės darbuotojas Vytautas Indreika. „Žaisiu ir aš pats,“ – sakė S. Simė, žinomas...


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Palangos miesto savivaldybės tarybos nariai, tęsdami tradiciją artėjant Vėlinėms pagerbti į Amžinybę iškeliavusius kolegas, ketvirtadienį, spalio 31 d., aplankė Palangos kapinėse amžinojo poilsio atgulusių Savivaldybės tarybos narių kapus.  


Nuo šio vakaro kovas vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti pradeda „Palangos tilto“ krepšinio komanda.


Palangos krepšinio komanda „Palanga“ kviečia visus savo sirgalius ir gerbėjus į paskutiniąsias reguliariojo sezono Lietuvos krepšinio lygos varžybas.  


Antradienį, kovo 6 dieną, „Baltijos” pagrindinės mokyklos sporto salėje krepšinio mylėtojų, pasipuošusių krepšinio atributika, laukia „Palangos tilto“ krepšinio komanda, kuri pirmą kartą dalyvaus Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. „Palinkėkite...


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 12 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius