Palangos miesto savivaldybės krepšinio rinktinė Seimo krepšininkus patiesė ant menčių nesunkiai – 84-66 (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-10-08
Peržiūrėta
2195
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos miesto savivaldybės krepšinio rinktinė Seimo krepšininkus patiesė ant menčių nesunkiai – 84-66 (FOTO GALERIJA)

Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje.

Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.

Tačiau po dvejų kėlinukų tamsūs debesys jau tvinko – Palangos miesto savivaldybės komanda po jų turėjo septynių taškų persvarą – 36- 29. Po trijų kėlinių palangiškiai ją dar labiau išaugino – 61-53.

Tiesą pasakius, Palanga iš savo Tarybos rungtynėms „sugraibė“ tik keturis žaidėjus: Bronių Vaitkų, Saulių Simę, Andrių Bajorą, Gediminą Gečą, tad teko remtis kitų savivaldybėje dirbančių ir/ar gyvenančių vyrų jėgomis.

Rezultatyviausiai už Palangą žaidęs Artūras Podlinevas – pelnė 23 taškus, dirba fizinio lavinimo mokytoju Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje, kurios steigėja yra Savivaldybė.

Antras pagal rezultatyvumą likęs palangiškis Mindaugas Reminas – įmetė 21 tašką, iki pernai metų žaidė už NKL rungtyniaujančius Palangos „Kuršius“.

Tarp Tarybos narių rezultatyviausias buvo Gediminas Gečas, pelnęs 8 taškus.

O 60-ečio Ramučio Šeštoko metimą net palydėjo ovacijų pliūpsnis.

Už Seimo rinktinę žaidė olimpinis čempionas Virgilijus Alekna, Jonas Gudauskas, Jonas Jarutis, Andrius Kupčinskas, Deividas Labanavičius, Bronislovas Matelis, Audrius Petrošius, Andrius Bagdonas.

Rezultatyviausias buvo A. Kupčinskas, buvęs Kauno meras, pelnęs 21 tašką. Net žinomas Palangos krepšinio specialistas, treneris Regimantas Juška po rungtynių jo teiravosi, kur jis taip gerai išmokęs krepšinį žaisti.

Žinoma, tokiose rungtynėse laimi draugystė ir...meilė Lietuvai bei Palangai.

Palangos meras Šarūnas Vaitkus visiems rungtynių dalyviams įteikė atminimo dovanėles.

Parlamentarai dovanų gavo ir žurnalą „Lietuvos pajūris.“

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 17 straipsnio 9 ir 12 dalimis, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. T2-41 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ 1 punktu, 47.1 ir 48.1 punktais, sušaukiu 10-ojo šaukimo Palangos miesto...


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 13 straipsnio 6 dalimi, 20 straipsnio 2 dalies 1 punktu, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2020 m. lapkričio 4 d. sprendimo Nr. T2-217 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento tvirtinimo“ 1 punktu (su vėlesniais pakeitimais), 34 ir...


Sakoma, gera pradžia – pusė darbo. Bet ne krepšinio aikštelėje Palangoje. Pirmą kėlinį žaidimo taisykles diktavusi Seimo narių krepšinio rinktinė netrukus išsikvėpė ir Palangą paliks gavusi į kailį 66-84. Nors po pirmo kėlinio jai audros niekas nežadėjo – jį parlamentarai laimėjo 15—11.


Mindaugas Skritulskas, palangiškis Seimo narys, sukurpė išradingą idėją, kaip į Palangą atvilioti visą būrį Seimo narių, iš valdančios daugumos ir opozicijos. Ne tik Palangą ir Šventąją apžiūrėti, bet ir paprakaituoti kurorto universalioje sporto arenoje.


Dvejus metus tyrusi galimus konkurencijos pažeidimus Palangos miesto savivaldybės sutartyje su „Palangos komunaliniu ūkiu“, praėjusią savaitę Konkurencijos taryba rado „kabliuką“ viename iš 15 tirtų punktų. Palangos miesto savivaldybei skirta bauda už, kaip nurodoma minėtos tarybos rašte, ribotą konkurenciją, kuomet Savivaldybės kontroliuojamai įmonei buvo paskirta prižiūrėti išimtinai tik...


Palangos krepšinio rinktinė buriasi Palangoje

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 10 | Rubrika: Sportas

Tradiciniu laiku ir tradicinėje vietoje – penktadienį Lietuvos krepšinio rinktinė kaip visuomet liepą renkasi į stovyklą Palangoje. Tik šįkart pratybos neturės įprasto tęsinio. Dvi savaites padirbėję stadione ir salėje, nacionalinės ekipos krepšininkai sužais draugiškame turnyre Estijoje ir vėl išsiskirstys, mat visus vasaros planus nubraukė...


Liepos 22-31 d. Palangoje treniruočių stovyklą surengė nacionalinė krepšinio rinktinė. Į stovyklą besirenkantys krepšininkai susitiko po 2 metų pertraukos, tačiau daug laiko pasidalyti gyvenimo džiaugsmais ir rūpesčiais žaidėjai neturės. Jau visai netrukus prasidės pasiruošimas rugpjūčio 31–rugsėjo 15 d. Kinijoje vyksiančiam čempionatui.


„Manau, kad mūsų rinktinė pagrindine savo stovyklų baze pasirinks Palangą. Čia yra viskas, ko mums reikia: ir sąlygos gyventi, ir puiki sporto arena, o kai bus baigtas rekonstruoti stadionas, sąlygos bus nuostabios“, - antradienį pirmąkart apžiūrėjęs Palangos universaliąją sporto areną sakė pirmadienį kurorte treniruočių stovyklą pradėjusios Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės...


Palangoje viešėjusios krepšinio rinktinės treneriai susitiko ir su miesto valdžia. Jie pasidžiaugė, kad kurorte gali gerai jaustis ir tinkamai pasiruošti olimpiadai. Pasak rinktinės trenerių Kęstučio Kemzūros bei Roberto Kuncaičio, čia yra gerų, kokybiškų viešbučių, jaučia privatumą.


Palangos krepšininkus buvo apėmusi krepšinio manija

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 23 | Rubrika: Sportas

Vasario 17 dieną Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai dalyvavo Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusioje krepšinio šventėje. Čia vyko „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ (MKL) „Žvaigždžių diena“, pavadinta „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien 2012“. Keturias valandas trukusiame renginyje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius