NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-02-24
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

NAUJIENŲ PABIROS

Kiaulių maras: siekiant įgyvendinti afrikinio kiaulių maro apsaugos ir kontrolės priemones Palangos miesto savivaldybės teritorijoje, 2014 metų vasario-kovo mėnesiais bus vykdoma šernų medžioklė. Medžioklę vykdys Palangos medžiotojų klubo, Šventosios medžiotojų klubo ir Palangos medžiotojų būrelio „Pensininkai“ medžiotojai.

Šventosios medžiotojų klubas informuoja, kad vykdant afrikinio kiaulių maro prevenciją, miesto teritorijoje nuo kelio į Monciškes iki Latvijos sienos bus vykdomos šernų medžioklės: su varovais ir šunimis – kovo mėn. 1 d.; tyliuoju varymu – kovo mėn. 8, 15, 22, 29 d.; palaukimuose – tykojant iš bokštelių pirmadieniais, trečiadieniais, šeštadieniais iki balandžio 1 d.

 

Padėka: Palangos PK viršininkas Alvydas Katkauskas gavo palangiškio Jono Kneito padėkos laišką.

Laiške rašoma: „Už švaresnę ir saugesnę gyvenamąją aplinką noriu padėkoti Jūsų vadovaujamo komisariato pareigūnams, kurie visada dėmesingai ir operatyviai reaguoja į pranešimus ar iškvietimus. Ypač padėkos, manau, ir paskatinimo nusipelnė pareigūnai Viktoras Arlauskas ir Genovaitė Jociuvienė. Viktoras daug dėmesio skyrė mūsų laiptinėje buvusiai landynei, kad ten nesilankytų asocialūs asmenys, o Genutė nepagailėjo ir savo laisvalaikio, kad sutramdytų suįžūlėjusią nepilnamečių gaują.

Šiuos pareigūnus vadinu tiesiog vardais, nes, besprendžiant iškilusias problemas, susigyvenome ir bendraudavom kaip su šeimos gydytoju.

Deja, mūsų rajoną pamėgo girtuokliai, tad, atšilus orams, vėl teks prašyti pagalbos ir vėl bus malonu matyti patruliuojančius, pasirengusius padėti pareigūnus. Sėkmės jums visiems!“

Referendumas: referendumo prieš žemės pardavimą užsieniečiams iniciatyvinė grupė nenori tenkintis vienu savo organizuojamu referendumu. Ji rengiasi atsiklausti tautos dėl 2015 m. planuojamo euro įvedimo. Penktadienį naujienų agentūros ELTA konferencijų salėje referendumo idėjos rengėjai kalbėjo, jog euro įvedimas yra žingsnis prieš piliečių valią, o Lietuva dar nėra pasirengusi įsivesti bendros ES valiutos.
Nepriklausomybės Akto signataras Romualdas Ozolas teigė, kad Konstitucijoje yra numatyta, jog pagrindiniai valstybės klausimai yra sprendžiami referendumu, o valiutos keitimas – vienas tokių.
Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka teigė, jog euro įsivedimas Lietuvai kainuos maždaug 1 mlrd. litų. Jis euro įvedimą palygino su 1940 m. prievarta Sovietų Sąjungos Lietuvai primestu rubliu. Pasak jo, Lietuva siekia įsivesti valiutą, ant kurios nebus nė vieno lietuviško žodžio. Ekonomistas Audrius Rudys kalbėjo, kad nors stojimo į ES sutartyje yra sąlyga, kad euras būtų įvestas, tačiau nėra nurodyta data. „Yra pažymėta, kad euras bus įvestas tada, kai valstybė pribręs. Euro įsivedimas yra mūsų įsipareigojimas, tačiau data yra iš esmės laisvas valstybės pasirinkimas“, – sakė A. Rudys.

 

 

„Palangos tilto“, Palangos PK, ELTA inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas