NAUJIENŲ PABIROS

Palangos tiltas, 2014-02-24
Peržiūrėta
3557
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

NAUJIENŲ PABIROS

Kiaulių maras: siekiant įgyvendinti afrikinio kiaulių maro apsaugos ir kontrolės priemones Palangos miesto savivaldybės teritorijoje, 2014 metų vasario-kovo mėnesiais bus vykdoma šernų medžioklė. Medžioklę vykdys Palangos medžiotojų klubo, Šventosios medžiotojų klubo ir Palangos medžiotojų būrelio „Pensininkai“ medžiotojai.

Šventosios medžiotojų klubas informuoja, kad vykdant afrikinio kiaulių maro prevenciją, miesto teritorijoje nuo kelio į Monciškes iki Latvijos sienos bus vykdomos šernų medžioklės: su varovais ir šunimis – kovo mėn. 1 d.; tyliuoju varymu – kovo mėn. 8, 15, 22, 29 d.; palaukimuose – tykojant iš bokštelių pirmadieniais, trečiadieniais, šeštadieniais iki balandžio 1 d.

 

Padėka: Palangos PK viršininkas Alvydas Katkauskas gavo palangiškio Jono Kneito padėkos laišką.

Laiške rašoma: „Už švaresnę ir saugesnę gyvenamąją aplinką noriu padėkoti Jūsų vadovaujamo komisariato pareigūnams, kurie visada dėmesingai ir operatyviai reaguoja į pranešimus ar iškvietimus. Ypač padėkos, manau, ir paskatinimo nusipelnė pareigūnai Viktoras Arlauskas ir Genovaitė Jociuvienė. Viktoras daug dėmesio skyrė mūsų laiptinėje buvusiai landynei, kad ten nesilankytų asocialūs asmenys, o Genutė nepagailėjo ir savo laisvalaikio, kad sutramdytų suįžūlėjusią nepilnamečių gaują.

Šiuos pareigūnus vadinu tiesiog vardais, nes, besprendžiant iškilusias problemas, susigyvenome ir bendraudavom kaip su šeimos gydytoju.

Deja, mūsų rajoną pamėgo girtuokliai, tad, atšilus orams, vėl teks prašyti pagalbos ir vėl bus malonu matyti patruliuojančius, pasirengusius padėti pareigūnus. Sėkmės jums visiems!“

Referendumas: referendumo prieš žemės pardavimą užsieniečiams iniciatyvinė grupė nenori tenkintis vienu savo organizuojamu referendumu. Ji rengiasi atsiklausti tautos dėl 2015 m. planuojamo euro įvedimo. Penktadienį naujienų agentūros ELTA konferencijų salėje referendumo idėjos rengėjai kalbėjo, jog euro įvedimas yra žingsnis prieš piliečių valią, o Lietuva dar nėra pasirengusi įsivesti bendros ES valiutos.
Nepriklausomybės Akto signataras Romualdas Ozolas teigė, kad Konstitucijoje yra numatyta, jog pagrindiniai valstybės klausimai yra sprendžiami referendumu, o valiutos keitimas – vienas tokių.
Tautininkų sąjungos pirmininkas Julius Panka teigė, jog euro įsivedimas Lietuvai kainuos maždaug 1 mlrd. litų. Jis euro įvedimą palygino su 1940 m. prievarta Sovietų Sąjungos Lietuvai primestu rubliu. Pasak jo, Lietuva siekia įsivesti valiutą, ant kurios nebus nė vieno lietuviško žodžio. Ekonomistas Audrius Rudys kalbėjo, kad nors stojimo į ES sutartyje yra sąlyga, kad euras būtų įvestas, tačiau nėra nurodyta data. „Yra pažymėta, kad euras bus įvestas tada, kai valstybė pribręs. Euro įsivedimas yra mūsų įsipareigojimas, tačiau data yra iš esmės laisvas valstybės pasirinkimas“, – sakė A. Rudys.

 

 

„Palangos tilto“, Palangos PK, ELTA inf.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kelionės yra neatsiejama žmogaus gyvenimo dalis. Paprastai kelionė suprantama kaip neeilinė, nekasdienė išvyka, dažniausiai į užsienio šalį.


Spalio 8-9 dienomis visoje Lietuvoje, ir Palangoje, vyko tradicine tapusi rudeninė „Maisto banko“ akcija, kurios metu buvo siekiama surinkti kuo daugiau paramos ilgo galiojimo maisto produktais socialiai pažeidžiamiems Lietuvos gyventojams. Pasirodo, kad palangiškiai akcijai dosniau atvėrė savo pinigines.


Kai kitur šalyje nekilnojamo turto (NT) pardavėjai grąžo rankas, nes per karantiną susidomėjimas juo krito baisiai žemyn, Palangos NT brokeriai džiūgauja – tautiečiai karštligiškai domisi nekilnojamu turtu Palangoje. Ir ne tik – gegužę jau užderėjo daug sandorių.


Gegužės 11 dieną Palangoje lankėsi sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, tačiau vizitas praėjo labai tyliai. Net žiniasklaidai apie tai nebuvo pranešta. Dėl ko vėliau redakcijos darbuotojai sulaukė ir piktų skaitytojų reakcijų. „Jūs gal nusiteikę prieš sveikatos apsaugos ministrą, kad nieko nepaskelbėte?“ – klausė žmonės. Ir atsakymų, kodėl vizitas...



Šėtoniškai klampoki, meteorologiškai absoliučiai neprognozuojami 2013-ieji metai man ir artimųjų ratui Saulėtekio take baigėsi nemeluotai šauniai. Eilinį kartą galiu ram iai tarti: „Blogai gyventi nepavyko (nors tai kai kam gal nepatiko)“.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Aukso gyslą veikėjas rado pajūrio žemėje  2

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2012 04 16 | Rubrika: Miestas

11  milijonų litų. Tokią sumą prokurorai siekia priteisti iš buvusio Palangos tarybos nario Vaido Šimaičio, kuris praturtėjo parduodamas valstybei turėjusius priklausyti žemės sklypus pajūryje. Daugiau kaip 210 mln. litų turtą prieš kelerius metus deklaravęs ir turtingiausiu šalies politiku tuomet pripažintas buvęs Palangos savivaldybės tarybos narys...


Praėjusį savaitgalį Klaipėdos apskrities mokesčių inspekcija Palangoje tikrino vasaros sezono metu vykdančius veiklą verslininkus. Inspektorių akiratyje atsidūrė stovyklavietės, visuomeninio maitinimo bei pramogų paslaugas siūlančios įmonės. Reido metu rasta neapskaitytų pajamų bei netinkamai tvarkomos apskaitos atvejų. Iš viso per pastarąjį mėnesį nustatyti 39 tokio pobūdžio pažeidimai.


Renginių kalendorius