Naujojo žaidėjo pradžia „Naglio“ komandoje – sėkminga

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-01-15
Peržiūrėta
1769
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šiuo metu naujoje komandoje bei aplinkoje taip pat gyvena ir kitas „Naglio“ komandos krepšininkas Vidmantas Užkuraitis. Jau praėjusį savaitgalį pademonstravęs, kad jo veržlumas atneša neabejotiną naudą komandai, nuo šiol sieks nuolat padėti Palangos ekipai.

 

Vyriausiajam „Naglio“ komandos treneriui paskambinus ir pasiūlius prisijungti prie Palangos vardą garsinančios krepšinio komandos V.Užkuraitis mielai sutiko ir pasak jo, nepasigailėjo padaręs tokį sprendimą. „Mane labai draugiškai priėmė visi komandos nariai“, - apie pirmuosius įspūdžius pasakojo naujasis komandos narys. Praėjusį savaitgalį net dviejose varžybose žaidęs ir abejose po dviženklį taškų skaičių pelnęs krepšininkas pajuto, kad jo įneštas indėlis gali būti naudingas, tą pajuto ir visi komandos nariai.

Nepaliaujamai stebinanti savo nuolatiniu tobulėjimu ir puikiais rezultatais komanda gausėja ir rezultatyviais žaidėjais. Bemaž 1.90 m ūgio gynėjas žaidęs „LKKA-Atletas“ komandoje, buvęs Anglijos ekipos „Wolfes“ narys rezultatyvumu gali pasigirti. Nuo aštuonerių metų ėmęs žaisti, netrukus 25-erių metų sukaktį švęsiantis, krepšininkas ne itin linkęs girtis savo profesionalumu, tačiau jo pasiekti rezultatai kalba patys už save. Nuolat minimas tarp rezultatyviausių šių pozicijų jis neketina užleisti iki šiol.

Pasak V.Užkuraičio, po „Wolfes“ komandos panaikinimo nesinorėjo apleist krepšinio, tad uoliai ėmėsi veiklos ir pasitaikius progai atvyko į Palangą. „Ketinu žaisti iki sezono pabaigos, o kaip bus toliau, matysim“, - ateities perspektyvomis dalijosi krepšininkas.

Favoritu įvardindamas amerikiečių krepšininką Coby Bryant pats Palangos ekipoje ėmęs žaisti V.Užkuraitis tikisi, kad ir jį sirgaliai palaikys. „Norėčiau, kad sirgaliai tikėtų mumis“, - palinkėjo šiems V.Užkuraitis, tikėdamasis, kad jis komandai bus naudingas nuolat ir padės pasiekti kuo daugiau norimų pergalių.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Jurgita Vanagė, Palangos mero patarėja, įmonių, įskaitant UAB, vadovų visos pareigybės šiuo metu yra užimtos. Šiuo metu laisvos yra dviejų biudžetinių įstaigų – Palangos miesto botanikos parko direktoriaus ir Palangos sanatorinės mokyklos direktoriaus – pareigybės. PT info


Praėjusį savaitgalį Palangoje nuskambėjo Jurginės. Ne tik nuskambėjo, bet ir išpuošė šį Lietuvos kampelį žemės meno kūriniais. 


Ikiteisminį tyrimą atliekantys Palangos miesto PK pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – padėti nustatyti mirusios, iki šiol neatpažintos apie 70 metų moters tapatybę.


Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje trečiadienį patvirtinti 552 nauji koronaviruso atvejai, mirė dar 10 žmonių. Šiuo metu Palangoje COVID-19 serga 10 palangiškių, trims liga diagnozuota trečiadienį. Iš viso šia liga yra persirgę 586 palangiškiai. Dešimties palangiškių pagrindinė mirties priežastis buvo koronavirusas.


Koronaviruso pandemija neatpažįstamai pakeitė ir nusistovėjusią darbo tvarką Palangos miesto policijos kolektyve, o policijos pareigūnai yra nepakeičiami įgyvendinant karantino suvaržymus, vykdant miesto įvažiavimuose automobilių patikras, svarbiausia – ir toliau užtikrinant ramybę ir tvarką mieste. „Kaip ir kitur augelis dalykų persikėlė į elektroninę erdvę,“ –...


Šiuo metu, pirmadienį, kovo 30 d., Palangos miesto savivaldybės numatytose izoliavimosi patalpose gyvena 25 asmenys.


Palanga – ne tik vasaros metu poilsiautojų pamėgtas kurortas. Neretai mūsų miestą pasirenka ir sportininkai savo treniruočių stovykloms. Artėjant didžiausiam ir svarbiausiam 4 metų įvykiui – Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms, sportininkai ruošiasi itin atsakingai. Viena tokių – Airinė Palšytė, 24-erių šuolininkė į aukštį. Mūsų kurorte Europos...


Šiuo metu naujoje komandoje bei aplinkoje taip pat gyvena ir kitas „Naglio“ komandos krepšininkas Vidmantas Užkuraitis. Jau praėjusį savaitgalį pademonstravęs, kad jo veržlumas atneša neabejotiną naudą komandai, nuo šiol sieks nuolat padėti Palangos ekipai.


Šeštadienį į Palangą atvyko ir prisistatė „Naglio“ komandos vyriausiajam treneriui Gediminui Petrauskui naujas žaidėjas Brandon Davis. Iš Amerikos atvykęs ir pirmą kartą regėdamas Lietuvą jaunas, tačiau perspektyvus krepšininkas bando taikytis prie atšiauraus mūsų šalies klimato. Jis patvirtino, kad komandoje – draugiška atmosfera.


Palangos „Naglio“ komandoje – naujos jėgos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 09 18 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį sporto mokykloje prasidėjo pasirengimas artėjančiam krepšinio sezonui. Draugiškose rungtynėse susikovė Palangos „Naglis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Puikų pasirengimą pademonstravęs „Naglis“ nugalėjo klaipėdiškių komandą žymia taškų persvara.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius