Negavusi socialdemokratų paramos G. Krasauskienė signalizuoja, kad karalius - nuogas?

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-10-25
Peržiūrėta
982
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Negavusi socialdemokratų  paramos G. Krasauskienė signalizuoja, kad karalius - nuogas?

Socialdemokratų ir „darbiečių“ vadų skelbiamos draugystės ir paramos vieni kitiems Seimo rinkimų antrajame – ten, kur „nesikerta“ abejų partijų keliai, nė su žiburiu nerasi Palangoje, kurioje sekmadienį susikaus „darbietė“ Genoveita Krasauskienė ir konservatorius Pranas Žeimys. O kai kurie socialdemokratai neslepia, kad balsuosią už konservatorių P. Žeimį.

Balsų pirkimo skandalas „neskanus“ socialdemokratams
Antrajame rinkimų ture kurorto socialdemokratų paramos prašiusi G. Krasauskienė liko nieko nepešusi.
„Atsisakė mane paremti, matyt, dėl to, kad jis (D. Paluckas, – aut.) dar yra jaunas ir nepatyręs politikas, kuris mokosi būti politikoje“, – sakė „darbietė“.
D. Paluckas, kurio kelionė į Seimą pasibaigė pirmajame ture, jai atkerta: „Skyriaus nuomonę neremti nė vieno kandidato – nei P. Žeimio, nei G. Krasauskienės – nulėmė ir tai, kad kai kurie Darbo partijos atstovai galimai pirko balsus“.
Socialdemokratas svarsto, kad G. Krasauskienės neparėmimas gali „sukelti tam tikrų nesutarimų“ ir šiaip silpnoje Palangos miesto savivaldybės opozicijoje.
„Bet gi mes neplanuojame visą laiką būti joje“, – sakė D. Paluckas.
Palangos socialdemokratų sprendimas neremti G. Krasauskienės negali būti akibrokštas Socialdemokratų partijos vadovams.
„Mes skyriaus sprendimą likti neutraliais antrajame rinkimų ture suderinome su partijos vadovybe. Ji jam neprieštaravo“, – aiškino D. Paluckas.
Jaunasis socialdemokratas neslėpė, kad skandalas dėl Darbo partijos balsų pirkimo „gerokai“ paveikė bendrapartiečių nuomonę dėl paramos „darbietei“.
„Nėra ko slėpti: tokie dalykai nėra gražūs. Mes, socialdemokratai, žinoma, pasisakome, kad visi Seimo nariai būtų išrinkti skaidriai“, – sakė D. Paluckas.
Paklaustas, kuris kandidatas – P. Žeimys ar G. Krasauskienė – geriausiai atstovautų Palangos interesus, socialdemokratų lyderis pajuokavo: „Tinkamiausias kandidatas būčiau aš“. Ir pridūrė: „Abu kandidatai yra patyrę ir turi daug gyvenimiškos patirties“.

Buvęs socialdemokratų lyderis balsuos už... konservatorių
Nors po pirmojo turo socialdemokratų, „tvarkiečių“ ir „darbiečių“ lyderiai, kilnodami šampano taures, pareiškė apie ketinimus formuoti Vyriausybę, anot D. Palucko, „iki paskutinės rinkimų nakties“ niekas nebus aišku.
„Prisiminkite rinkimus į savivaldybės Tarybą. Kalbų buvo daug, o valdžia buvo „lipdoma“ paskutinę naktį, paaiškėjus rinkimų rezultatams“, – sakė LSDP Palangos skyriaus pirmininkas.
Kurorto socialdemokratų veteranas Jonas Siaurukas prisipažįsta neremiąs Darbo partijos.
„Jeigu tas jų žmogus viršuje (V. Uspaskichas, – aut.) būtų rusų inteligentas, balsuočiau už jį, jo partiją ir jos atstovus. Bet kai jis televizijos ekrane rodo špygą, jis man atrodo nelabai „tašytu“ turčium su dideliais pinigais“, – sakė „Palangos tiltui“ J. Siaurukas.
Buvęs kurorto socialdemokratų lyderis Viktoras Pivrikas neslepia, kad pirmajame ture balsą atidavęs už P. Žeimį.
„Kad geresnio kandidato nemačiau. Dėl dabartinio socialdemokratų lyderio jaučiuosi nusivylęs. Neliko socialdemokratų „stuburo“ Palangoje – tik jaunimėlis“, – sakė V. Pivrikas, teigiantis „svarstąs“ vėl balsuoti už P. Žeimį.

Remia „nesusitepusius“
G. Krasauskienė neslėpė prašiusi D. Palucko paramos, bet jos negavusi.
„Reikėtų D. Palucko paklausti, kodėl jis taip nusprendė... Gal dėl to, kad yra jaunas ir nepatyręs politikas. Man atrodo, kad toks jo žingsnis – asmeninė nuomonė, neatspindinti visų socialdemokratų nuomonės“, – svarstė „darbietė“.
Ji „Palangos tiltui“ teigė nemananti, kad vietos socialdemokratų „ne“ gali „kaip nors pabloginti“ Tarybos opozicijos santykius.
Į kaulus rinkimuose gavę liberalcentristai, kaip sakė kurorto skyriaus pirmininkas Saulius Simė, leido kiekvienam nariui „savarankiškai apsispręsti“, kurį kandidatą paremti sekmadienį.
„Bet buvo gan aiškiai išsakyta nuomonė, kad remiame tuos kandidatus ir partijas, kurios nėra susitepusios balsų pirkimo skandale“, – sakė S. Simė.
Kurorto liberalcentristų neakivaizdi parama konservatoriui P. Žeimiui ir Tėvynės Sąjungai – dar vienas dūris Raimundui Palaičiui, kartu su partija sumindžiotam pirmajame rinkimų ture.
„Skyrius paramos klausimo su mūsų partijos kandidatu neaptarė. Nemanė tai esant reikalinga“, – teigė S. Simė.
Jis sakė, kad su buvusiu ministru nėra kalbėjęs apie jo ateitį, nesėkmingai susiklosčius Seimo rinkimams.
R. Palaitis nenorėjo kalbėtis su „Palangos tilto“ žurnalistu.
„Tiesą pasakius, nenoriu su jumis kalbėtis. Viso gero“, – sakė buvęs ministras.
Kita silpnos Palangos Tarybos opozicijos partija Tvarka ir teisingumas antrajame ture kviečia paremti G. Krasauskienę.
„Mums atrodo, kad visa konservatorių politika yra valstybės skurdinimas. Reikia skatinti verslą, raginti emigrantus sugrįžti ir pasijusti jiems reikalingais čia. Tai geriau padarys nauja Vyriausybė be konservatorių“, – sakė Aldona Stasiulaitienė, „tvarkiečių“ kurorto skyriaus pirmininkė.
Ji neatmeta galimybės, kad po Seimo rinkimų gali būti „rimtų pokyčių“ ir savivaldybių tarybų, taip pat Palangos, valdančiojoje koalicijoje.
„Manau, kad koalicija gali keistis, bet čia – mano pamąstymai“, – sakė A. Stasiulaitienė.
Bet kiti „tvarkiečiai“ negieda ditirambų „darbiečiams“.
„Sunku pasakyti, kuris kandidatas galėtų geriau atstovauti Palangos interesams. P. Žeimio privalumas – jo patirtis Seime. Jeigu Tėvynės Sąjunga laimės daugiausiai mandatų antrajame ture ir dalyvaus naujos Vyriausybės formavime, būtų geriau, kad P. Žeimys būtų išrinktas. Bet, jeigu valdžioje bus Darbo partija, G. Krasauskienė būtų tinkamesnė“, – sakė Gediminas Valinevičius, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys.

„Darbiečių“ ambicijos gali žlugti
Tomas Janeliūnas, politologas bei Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto socialinių mokslų daktaras, „Palangos tiltui“ sakė, kad iš kovos pasitraukusių Seimo rinkimų kandidatų apsisprendimą antrajame rinkimų etape neparemti kitų partijų atstovų gali nulemti „tam tikri politiniai išskaičiavimai ar net asmeniniai dalykai“.
„Matyt, yra kažkokių tarpusavio nesutarimų, pasitikėjimo stokos ar senesnių skriaudų“, – svarstė politologas, išgirdęs, kad kurorto socialdemokratai neremia „darbiečių“ kandidatės.
Kitas politologas, Alvydas Medalinskas, „Palangos tiltui“ sakė, kad, dabartinių opozicijos partijų parama viena kitai, skirtingai nei Tėvynės Sąjungos ir Lietuvos krikščionių demokratų, yra deklaratyvi ir neįpareigojanti.
„Pirmiausia pati Darbo partija, nesiekusi iš kitų partijų kokios nors paramos, pasiliko galimybę manevruoti. Priklausomai nuo rinkimų rezultatų antrajame ture, net derėtis dėl koalicijos su konservatoriais ir liberalsąjūdiečiais“, – sakė A. Medalinskas.
Bet, anot jo, balsų pirkimo skandalas ir rimtas neįsipareigojimas dėl paramos kitoms opozicinėms partijoms gali jau pirmadienio naktį atsisukti prieš Darbo partiją.
„Rimti partneriai gali nepanorėti eiti į koaliciją su susitepusiais „darbiečiais“ ir ieškoti bet kokių kitų koalicijos partnerių“, – spėjo politologas. Vadinasi, karalius – V. Uspaskichas – nuogas?
„Manau, kad sekmadienio rinkimuose mandatų skaičiumi „darbiečius“ pralenks ir Tėvynės Sąjunga, ir socialdemokratai. Balsų pirkimo skandalas neabejotinai atsilieps Darbo partijai“, – įsitikinęs A. Medalinskas.

Jūsų komentaras:

mikas 2012-10-28 14:29 (IP: 86.100.75.88)
maziau snekekite, eikite pasivaiksciot, tokia diena grazi

Nepamacys 2012-10-28 13:06 (IP: 82.135.197.57)
Agituok neagitaves, komentuok nekomentaves - nieko nepamacys. Zmones patys zino, uz ka balsuoti.

Delfi 2012-10-28 12:06 (IP: 82.135.197.57)
portalą VRK turbūt labai skaudžiai baus: ten prie informacijos apie rinkimų eigą tiek komentarų......

Pažeidimai 2012-10-28 12:02 (IP: 82.135.197.57)
Joo, pačiu laiku perspėjimas įdėtas: "Šis draudimas įsigalioja nuo spalio 27 d. 1 val.", o komentaras parašytas šeštadienį, t.y., jau sekmadienį, 28 d. 00 val. 06 min.

Žinovui 2012-10-28 11:58 (IP: 82.135.197.57)
O kur jūs čia kandidatų šmeižimą matote?

Žinovui 2012-10-28 09:20 (R / IP: 62.212.207.130)
Reikia skirti agitaciją ir diskusiją.

Dėl rinkiminės kamapinijos pažeidimų 2012-10-28 00:06 (IP: 78.61.158.101)
Komentatoriai, norėčiau Jums priminti, o kas nežinote ir informuoti, kad pagal VRK bet koks agitavimas už kandidatus, kandidatų šmeižimas yra baudžiamas įstatymas. Šis draudimas įsigalioja nuo spalio 27 d. 1 val. Pažeidimai yra baudžiami įstatymais. Plačiau VRK tinklalapyje.

Tam kuris... 2012-10-27 23:19 (Z / IP: 86.100.46.182)
Patys konservatoriai visą laiką būdami opozicijoje spaudė socdemus didinti socialines išmokas, taip kad jie irgi prisidėjo prie susidariusios situacijos. Be to, jie vaikosi Euro, per jų fanatišką rusų baimę turime brangiausias dujas, mažeikių naftos terminalą padovanojo amerikiečiams, tai turime brangiausią kurą, didžiausią akcizą ir taip toliau. Aš už gerus santykius su Rusija, o socdemai ir darbiečiai tai padarys. Ir niekas Lietuvos nesiruošia pardavinėti - jūsų visų tie kliedesiai apie Rusijos grėsmę yra kvailiau už 1509 Lt minimumą.

Palangiškė 2012-10-27 23:14 (IP: 78.61.214.75)
Palaangiškių už Žeimį surinkti balsai yra populiaraus mero dėka. Žmonės balsuodami už Žeimį ir konservatorius dėkoja Vaitkui už jo pastangas dėl pajudėjusios Palangos. Jeigu ne meras tikrai laimėtų Krasauskienė. Todėl, kad Darbo partija yra populiari.

Neidomu 2012-10-27 22:26 (IP: 82.135.197.57)
Neidomus rinkimai. I vienus vartus. Varzovai nelygiaverciai...

nėra pasirinkimo 2012-10-27 22:16 (IP: 82.135.197.57)
Už p. Žeimį balsuosiu ne todėl, kad jis man labai patiktų, o už p. Krasauskienę nebalsuosiu ne todėl, kad ji man nepatiktų. Manau, kad geriau valdžioj būtų konservatoriai - bent jau žinai, ko laukti. O DP su savo utopiniais pažadais - dar iš anų laikų, kai ketino per 11 111 ir 1111 dienų Lietuvą pakeisti, o dabar žada minimalų atlyginimą per 1 500 Lt padaryti - tik tautą mulkina.

uzzsienis 2012-10-27 17:32 (IP: 86.100.75.88)
paziursime, kokie kryptimi eis konservai toliau. jei kaip D. Britanijos J Dekamerono,kurie pries 15 metu, putoje pries kamieniniu lasteliu tyrimus, abortus, seksualiniu mazumu teises kaip visokios konservatoriu abramikienes ir adomenai,siandien prisitaike prie dinamisko, kintancio pasaulio ir negasdina talibaniskais pareiskimais kaip 50 Lietuvos Seimo konservatoriu, tada as palaikysiu tokius konservatorius. Bet kazin ar galima tiketis kokio nors modernumo, siuolaikisko mastymo is TS-LKD kandidato Zeimio. Krasauskiene-atsitiktinis zmogus DP,o tai dar blogiau negu tam tikras vertybes turintis ir ju besilaikantis Zeimys.

Tam, kuris pasivadino "Pranai, Pranai" 2012-10-27 16:16 (IP: 2.123.145.101)
Taip, su jumis galima sutikti dėl pensijų mažinimo ir visų kitų blogybių. Tačiau dabartinė valdžia taip elgėsi tik dėl to, jog valstybė valdant socialdemokratams buvo įnikusi į nežabojamas išlaidas ir socialines išmokas. Visa tai plius pasaulinė krizė privedė Lietuvą prie sunkios finansinės būklės. Tačiau kad ir sumažintas pesnijas, pensininkai visgi jas gauna. Ką kalbėti apie jaunimą, kuris neturi darbo? Ką kalbėti apie jaunas šeimas? Visada kalbėdami apie tai kaip mums blogai , neikada nepamirškime jog yra greta mūsų dar blogiau gyvenančių. Dar sykį pakartosiu: Kubiliaus partija nėra ideali, ji pridarė daug klaidų. Bet ji kur kas geresnė už atvirai prorusiškas jėgas, kenkėjiškas savai valstybei. Todėl nesuprantu ponios Krasauskienės, esančios šios partijos kandidate. Bent jau man asmeniškai po šios partijos vėliava kandidatuot į Seimą būtų didžiulė gėda. Todėl balsuosiu už Poną Žeimį.

Meilei... 2012-10-27 13:38 (IP: 78.61.104.50)
PATOLOGINIAI FANATIKAI...

Galbūt 2012-10-26 23:40 (. / IP: 86.100.46.182)
Šv. Praną Romos popiežius paskirs į kardinolus, tai nebereikės varžytis dėl Seimo kėdės.

MEILĖ PRANUI ŽEIMUI 2012-10-26 23:22 (IP: 78.61.158.101)
PENSIJINIO AMŽIAUS PALANGOS MOTERYS VISTIEK MYLI PRANĄ ŽEIMĮ IR MYLĖS, JIS GALI IŠ JŲ ATIMTI IR VISĄ PENSIJĄ, ATIMTI JŲ NAMUS, Į TREMTĮ UŽSIENYJE IŠVARYTI JŲ VAIKUS IR ANŪKUS. NIEKAS NEPRILYGS MEILEI PRANUI ŽEIMIUI!

Rinkejas 2012-10-26 23:18 (. / IP: 86.100.46.182)
Oi pralinksmino paskutinis komentaras... Cha cha cha Ir išties tas Pranas niekam tikęs...

Pranai Pranai 2012-10-26 23:01 (IP: 78.61.158.101)
Pranai Pranai, kokią gėdą darai Palangai (niekam nebesakyk, kad esi palangiškis), ar kada susimąstei...Ar sąžinės balsas nors kažką pakuždėjo balsuojant už pensijų mažinimą, už pensijinio amžiaus ilginimą, už motinystės išmokų mažinimą ir sutrumpintą pašalpos gavimo laikotarpį, už ligos pašalpų mažinimą, už PVM didinimą iki 21 proc., už akcizo degalams didinimą, už įmokų į privačius pensijų fondus mažinimą. Galiu vardinti ir vardinti už ką balsavo Pranas. Visus jo balsavimai Seime galite matyti LRS tinklalapyje. Oi, Pranai, kokia gėda Pranai, kokia gėda....Nuskurdinai Pranai pensininkus, nuskurdinai jaunas šeimas, nuskurdinai studentus, nuskurdinai visus dirbančiuosius, oi, baisių dalykų pridarei Pranai per tuos 4 metus, oi baisių Pranai...

Leopoldas 2012-10-26 22:25 ([email protected] / IP: 86.100.46.182)
Didžiausia bėda Lietuvai ir Palangai, kai renka į valdžią visokius neveiklius kandidatus. Į valdžią reikia rinkti versle daug pasiekusius žmones, tik tokie žmonės žino, kaip sukurti darbo vietas, kaip padidinti vartojimą, BVP ir žmonių gerovę. O visokie gydytojai, fizikai, filosofai, mokytojai ir t. t. turėtų būti tik jų patarėjai.

Žygis 2012-10-26 22:21 (Pakas / IP: 78.61.214.75)
Už pnią Krasauskienę net mokytojai nebalsuoja tai ką kalbėt apie žmones . Visi žino kiek "gero" jovalo privėlė palangos švietimo sistemoje būdama Švietimo komitete. Ačiū ir apsaugok nuo tokių kandidačių į LRS

L. Donskis 2012-10-26 22:08 (Palanga / IP: 78.61.214.75)
Nreikia pyktis, o ypač komentatoriams, kurie dažniausia būna tų pačių partijų atstovai arba netgi patys kandidatai. Žmonės savo valią išreikš jau sekmadienį tada ir pamatysim kas laimės. Kitavertus favoritas jau yra aiškus nes po tokių skandalų dėl masinio balsų papirkinėjimo žmonės, o tuo labiau Prezidentė suprato ką padarę. Lietuviai o ypač palangiškiai yra labai išsilavinę žmonės ir visada renkasi teisingai. Nerealūs pažadai kai pagrindinė ekonomika Lietuvoje priklauso nuo pasaulinių tendecijų yra tik pono Uspashiko pinklės. Juk karas vyksta dėl energetikos projektų. O palangiškiams didelis dėkui nes jie yra tikri Lietuvos patriotai.

UZ PRANA 2012-10-26 21:59 (FF / IP: 78.61.214.75)
NESUSIREIKSMINKIT BALSUOTOJAI. ZEIMYS LAIMES IR TAIP VISIEM AISKU. O PAS SITA PONIA DIDELI UZMOJAI TAIP PAT KAIP IR KAZKADA BUVO NORAS MERE TAPTI.

o 2012-10-26 20:16 (IP: 78.61.104.50)
ka gero Zeimys padare Venckienai ? Ar istiese pagalbos ranka , kai jai reikejo ? Ja niekino , o dabar praso is jos partijos uztarimo , fotografuojasi su kandidatu . Jau dabar ir is siukslyno susirinktu , jokio isdidumo nebeliko ...O uz pensiju mazinima balsavo , kaip gali jis seniems rinkejams i akis ziureti , ka jis zada ??? Man geda uz tooooki prasinetoja ...

pirmam komentatoriui 2012-10-26 20:09 (IP: 78.61.104.50)
kaip gerai , kad tamsta gimei su skautu skarele , o ne su pionieriaus kaklaraisciu...

MONIKA 2012-10-26 18:48 (IP: 90.137.130.154)
PAZIURREKIT KAS REKLAMUOJASI SIAM PURVINAM LAIKRASTI, OGI KONSERVAS, AKIVAIZDU KAD IR LAIKRASTIS KONSERVU

eugenij 2012-10-26 18:47 (IP: 90.137.130.154)
BET MERO LAISKAS GYVENTOJAMS AGITUOJANT BALSUOTI UZ ZEIMY YRA MAZU MAZIAUSIAI NETEISETAS IR TURETU BUT ISNAGRINETAS VRK KAIP BALSU PAPIRKINEJIMAS. GEDA KONSERVAM KURIE BET KURIA KAINA VERZIAS I SEIMA, PATS SARUNELIS ZINO KAD BE PRANELIO JAM BUS KAPIEC PALANGOJ, O JUS JAIS AKLAI TIKIT... IR KIEK ZINAU SOCDEMAI NEPALAIKE NEI VIENO JUOLAB ZEIMIO !!

Dzūkelis 2012-10-26 17:14 (IP: 78.60.93.32)
Linai, dzūkeliai taip nesielgia, nelaikyk palangiškių kaimiečiais - nerašyk "pigiai" :) Nors tu "čiudnas" buvai ir Alytaus 2-ojoje ;) Alytus šaunus miestas, ir pionieriais buvom :) Tai pionierių vadovas gal geriau nei vagis ;)

Kvietimas 2012-10-26 14:23 ([email protected] / IP: 85.206.31.82)
Kviečiu atsiliepti tuos žmones, pas ką prieš rinkimus su lauknešėliais, aplankė ištikima P. Žeimio agitatorė L. G. Be to, praeidamas pro prie IKI sėdintį pilietį ir prašantį išmaldos, paklausiau jo, ar jau pardavęs savo balsą, šis atsakė, kad ne, nes neturi dokumento, tačiau patikino, kad jo bendradaliai atidavė savo balsus už atlygį "už tą jaunąjį"...

lietuviškumas 2 2012-10-26 14:13 (senoliui / IP: 78.60.93.32)
ne Krasauskas čia komentuoja... nežmeižkit!

Senolis 2012-10-26 13:55 (IP: 78.61.214.75)
Krasauskai nebekomentuokit a. Geriau paziurekit savo gyvenimo istorija vienas mentas kita pionieriu vadove. Tai turbut nereika ir pasakot kam tarnavo.

lietuviškumas 2012-10-26 12:53 (IP: 78.60.93.32)
Jo... Kas galėtų paneigti - gal Žeimys Leningrade besimokydamas turėjo galimybę ir su Putinu turėjo progą bonkelę perlaužt kokiam bendradutį?... O rusaitėms laiko, akivaizdu, kad irgi skyrė ;-) Och jau tie konservai su savo rusofobija! Rusės - žmonos, o tautai smeginis plauna, koks rusas baisus...

vrk informacija 2012-10-26 12:46 ([email protected] / IP: 84.15.187.102)
VRK puslapis sako, kad Pranelis nuo 1979 m. buvo skrydziu vadovu Palangos oro uoste. Tik po 8 metu (1987 m.) baige Leningrado civilines aviacijos akademija. Idomu, kokie ten rysiai su tuo Leningradu, kai dar ir zmona - Tatjana.

Stebėtojas 2012-10-26 12:28 (IP: 78.60.93.32)
Kalbant apie šių kandidatų "švarumą", tai Pranui nėra ko lygintis.. Visi tą žinome. Pajūrio apygardoje darbo partija balsų nepirko. O va praėjusiuose rinkimuose, kai teko stebėti komisijos darbą (kova vyko tarp liberalų ir koncervų), tai buvo akivaizdu, kas klastoja balsus ir gadina biuletenius - va tokias priemones ir naudoja Prano partija.

dalyvis 2012-10-26 09:40 (IP: 82.135.141.134)
Na paskaičius apie kandidatus nuomonė susidaro aiški.Balsuosiu už abu...

TO PALANGISKIS 2012-10-26 08:27 (IP: 195.182.76.59)
O kas sovietneciu buvo P.Žeimys?..

Palangiskis 2012-10-25 22:30 (ėr / IP: 78.61.214.75)
Šaunuolis Danai. Esi dar žmogus, kad Praną palaikai. Tas balsų pirkimas tikra gėda tikram lietuviui. O Krasauskienė sovietmečiu buvo pionierių vadovė tokia ir išliko dabar.

Taip pat skaitykite

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, jog pirmadienį, lapkričio 9 d., pervedė pirmąją gyventojų skirtą paramą nuo pernai sumokėto GPM, apie 4 mln. eurų, organizacijoms, meno kūrėjams, profsąjungoms ir jų susivienijimams bei politinėms partijoms. O kas daugiausiai paramos gavo Palangoje? To „Palangos tiltas“ pasiteiravo Laimos Domarkienės, Klaipėdos AVMI atstovės spaudai.


Sekmadienio, spalio 18 d., vakarą Mindaugas Skritulskas, Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas į Seimą Mėguvos rinkimų apygardoje, į kurią įeina visa Palanga, savo Facebook paskyroje pasidalijo politine reklama pažymėta „Laisvės“ partijos pirmininkės Aušrinės Armonaitės žinute-kvietimu antrajame rinkimų ture spalio 25 d. palaikyti...


Pirmajame rinkimų į Seimą ture Mėguvos rinkimų apygardoje pergalę šventęs Tėvynės Sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas, Palangos miesto Tarybos narys Mindaugas Skritulskas pirmadienį sakė „Palangos tiltui“, kad iki antrojo rinkimų turo po dviejų savaičių (spalio 25 d.) „neįkyrės“ rinkėjams ir laikysis nuosaikumo. „Forsavimo...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Kurorto socialdemokratai sumišę: kas šovė į galvą partijos veteranui Antanui Vinkui, Seimo nariui Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, kad jis balsavo už lengvatos šildymui panaikinimą ir pasisako už gerokai griežtesnį Alkoholio įstatymą, kuris su priimtomis pataisomis smogtų Palangai. „Gal jis (A. Vinkus) užkibo ant socialdemokratų demagogų kabliuko?“...


Konstitucinio teismo sprendimas, įpareigojantis iki ateinančių Seimo rinkimų kitų metų spalį perbraižyti dešimties, tarp ir jų ir Pajūrio, rinkiminių apygardų ribas, gerokai sujaukė ir kurorto socialdemokratų pirmininko, miesto Tarybos nario Dano Palucko planus. „Atsisakau dalyvauti 2016 metų Seimo rinkimų vienmandatėje Pajūrio apygardoje ir palaikau kitą mūsų partijos keliamą...


Kaip partijoms skaičius, kuriais jos bus įrašytos rinkimų biuleteniuose, paversti viliojančiais, įsimintinais ar net magiškais? Dėl to suka galvas šalies partijos ir visuomeniniai judėjimai, kurie vakar Seime išsiaiškino, kokiu numeriu jos bus įrašytos rinkimų biuleteniuose. Išdalinti numeriai Antrą numerį ištraukė...


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Socialdemokratų ir „darbiečių“ vadų skelbiamos draugystės ir paramos vieni kitiems Seimo rinkimų antrajame – ten, kur „nesikerta“ abejų partijų keliai, nė su žiburiu nerasi Palangoje, kurioje sekmadienį susikaus „darbietė“ Genoveita Krasauskienė ir konservatorius Pranas Žeimys. O kai kurie socialdemokratai neslepia, kad balsuosią už konservatorių P....


  Seimo rinkimai Pajūrio rinkimų apygardoje visus varžovus surikiavo kai kam galbūt į nelabai tikėtą rikiuotę: pirmasis – Seimo narys Pranas Žeimys (surinko 14,87 proc. balsų) , antra – „darbietė“ Genoveita Krasauskienė (14,60 proc.) , trečia – Liberalų Sąjūdžio atstovė Alina Velykienė (11,94 proc.), ketvirtas – socialdemokratas Danas Paluckas (10,87...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius