Neliko abejingas šiukšlių krūvai

Palangos tiltas, 2017-10-26
Peržiūrėta
302
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Neliko abejingas šiukšlių krūvai

Neabejingi palangiškiai visada reaguoja į netvarką, pavyzdžiui, šiukšlių krūvas. Jie ne kartą apie tokius dalykus yra pranešę ir mūsų redakcijai. Šįkart palangiškis Algirdas Jonas Rauba atkreipė dėmesį, jog Vytauto g. 123 stūkso kalnai šiukšlių ir niekas į tokią betvarkę nereaguoja.
Palangiškis papasakojo, jog pats gyvenantis Druskininkų gatvėje, daug metų pro šiukšlyną praeina, – vaizdas nesikeičia.
„Anksčiau čia buvo apžvalgos ratas įrengtas, kiti atrakcionai, po to jų neliko, tačiau šiukšlynas liko, ir ilgam. Vis tikėjomės, kad kažkam parūps, sutvarkys. Kreipiausi į specialistus, tačiau šie tik pagūžčiojo pečiais, neva privati teritorija, savininkai turi tvarkytis. Pažadėjo baudą uždėti. Galėtų aktyviau sureaguoti į tokius dalykus. Visgi Palanga nuolat giriasi, kaip puikiai tvarkomas kurortas, tačiau kartais atokesnės vietos ir pamirštamos. Rečiau lankosi turistai?“ – kalbėjo Algirdas Jonas.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Iki rytmečio visą savaitgalį vykęs poilsio namuose „Auska“ festivalis "Pudra" ir sutrukdęs palangiškių ir kurorto svečių ramybę neliko nepastebėtas ir vietos policijos. Kaip „Palangos tiltui“ sekmadienį sakė Kęstutis Bončkus, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas...


Praėjusios savaitės pabaigoje medikai pratrūko. Jie pripažįsta, kad taip ir turėjo būti: tokia situacija, kokia buvo iki šiol, daugiau tikrai negali tęstis. Jie pareikalavo visų pirma didesnių atlyginimų, tačiau jie, anot medikų, nėra didžiausia bėda, esama daug niuansų, kuriuos būtina spręsti. Peticiją pasirašė ir daugelis Palangos medikų.


Neabejingi palangiškiai visada reaguoja į netvarką, pavyzdžiui, šiukšlių krūvas. Jie ne kartą apie tokius dalykus yra pranešę ir mūsų redakcijai. Šįkart palangiškis Algirdas Jonas Rauba atkreipė dėmesį, jog Vytauto g. 123 stūkso kalnai šiukšlių ir niekas į tokią betvarkę nereaguoja. 


Šventosios poilsio namus „Varduva“ „puošia“ reklama -šalia gulinti šiukšlių krūva. Kadangi poilsio namų reklamoje nurodytu numeriu su savininku susisiekti nepavyko, šnektelėjome su Šventosios seniūnu Eugenijumi  Čilinsku. „Įdomu, koks verslininkas galėtų krauti šiukšles prie savo reklamos? 


Pusantro tūkstančio palangiškių iškuopė 50 tonų šiukšlių  1

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2012 04 23 | Rubrika: Miestas

Kaip sakė „Palangos tiltui“ švaros akcijos „Darom 2012” koordinatorė Palangoje Janina Kusaitė, Palangoje į akciją šeštadienį įsijungė 1573 talkininkų.


Palangos aktyvistei Rūtai Ruzgutei nepavyks išvengti rinkliavos už šiukšles mokėjimo. Teismas nusprendė, kad nėra priežasčių, dėl kurių Palangos Rinkliavų centras turėtų atleisti palangiškę nuo rinkliavos mokėjimo. Tiesa, teismas nepriteisė iš atsakovės Rinkliavų centro reikalaujamų palūkanų.


Praėjusį šeštadienį visoje Lietuvoje vyko švarinimosi akcija „Darom 2011“, kurios metu plušėjo visi neabejingi gamtai, aplinkai, kurioje visi drauge gyvenam. Ši akcija sėkmingai įgyvendinama jau ne vienerius metus ir kaskart susilaukiama vis didesnio būrio žmonių. Šiemet buvo skatinama ne vien susitvarkyti, bet tuo pačiu ir rūšiuoti atliekas.


Palanga poilsiautojus pasitiks šiukšlių jūra

„Lietuvos rytas“, A. Ziabkus, 2011 03 21 | Rubrika: Miestas

Kurortui iškilo grėsmė, kad vasaros sezono metu miestą puoš neišvežti šiukšlių konteineriai, o svečiams bus siūlomi nesutvarkyti paplūdimiai. Mat nuo gegužės paprasčiausiai nebus kam to daryti. Šiuo metu tvarką kurorte prižiūri prieš trejus metus konkursą laimėjusi miesto bendrovė „Palangos komunalinis ūkis”. Tačiau savivaldybės sutartis su įmone baigiasi gegužės 1 dieną, o naujo konkurso...


Valdžios galvaskausmis dėl šiukšlių

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį penktadienį miesto valdžia su kurorto bendruomene aptarė šiukšlių mokesčio problemas. Susitikime dalyvavo meras Vytautas Stalmokas, Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas bei vienintelis iš politikų Eugenijus Simutis, dirbantis Rinkliavų centre direktoriaus pavaduotoju. Palangos miesto rinkliavų centrui bus pavesta administruoti mokestį už šiukšles. Daugiau nei...


Valdžia su gyventojais tarėsi dėl šiukšlių mokesčio

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 29 | Rubrika: Miestas

Penktadienį S.Vainiūno muzikos mokyklos salėje miesto meras Vytautas Stalmokas bei darbo grupės nariai, kuriems pavesta parengti vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą  nuostatus bei apskaičiuoti rinkliavos dydį, išklausė miesto bendruomenės narių pasiūlymus bei pastabas dėl šiukšlių surinkimo ir apmokestinimo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius