Pagerbti gražiausiai tvarkomų Palangos ir Šventosios sodybų šeimininkai

"Palangos tilto" informacija, 2019-12-20
Peržiūrėta
378
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gruodžio 15 d. Poilsio ir reabilitacijos centro Pušynas konferencijų salėje kaip ir kasmet įvyko Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus susirinkimas ir gražiai tvarkomų Palangos ir Šventosios sodybų šeimininkų pagerbimo popietė. Susirinkime dalyvavo savivaldybės Meras Šarūnas Vaitkus, mero patarėjas Pranas Žeimys, Rinkliavų centro direktorius Bronius Martinkus, Palangos miesto Garbės pilietis Mikelis Balčius ir kiti svečiai, draugijos nariai, gražiai tvarkomų sodybų Palangoje ir Šventojoje šeimininkai.
Išklausius ataskaitinį metinį pranešimą apie nuveiktus darbus ir draugijos narių išvykas, sekė laukiamiausia dalis – draugijos narių pagerbimai ir apdovanojimai.
Šiemet gražiai tvarkomų sodybų šeimininkams, ne kartą apdovanotiems Padėkos raštais, buvo įteiktos stacionarios namo priekiniame fasade pritvirtinamos lentelės „Gražiausia sodyba 2019 m.“ Lentelėmis apdovanoti Stasė ir Romaldas Kubelskai (Šventoji, Gubojos g.), Stasė Stanaitienė (Ramybės g.), Vida ir Edvardas Brigmanai (Šventoji, Šventosios g.), Roma ir Bronius Martinkai ( Vytauto g.) bei Benedikta ir Zigmas Dokšai ( Vytauto g.).
Mero ir Lietuvai pagražinti draugijos Padėkos raštais apdovanoti šių metų apžiūros – konkurso gražiausiai tvarkomoms teritorijoms ir sodyboms išaiškinti nugalėtojai – Reabilitacijos ir poilsio centro direktorius Tomas Žulkus (Žvejų g.), už gražiai ir rūpestingai aplinką apie naujai renovuotą Sodų gatvės 30 namą tvarkantys gyventojai ir jų aktyvus namo bendrijos pirmininkas Liudas Mockus, Saulėtėkio g. daugelį metų išskirtinį akmenų kalną - gėlyną tvarkantys Vlada ir Gediminas Griškevičiai, su meile ir išradingai savo sodybą prižiūrintys ilgamečiai gamtos grožio puoselėtojai Gražina ir Romaldas Kuleševičiai ir palangiškė Marija Liebutė (Bijūnų g.). Už aktyvų dalyvavimą Lietuvai pagražinti draugijos veikloje Mero Padėkos raštais apdovanotos ilgametės draugijos narės Regina Raminienė ir Genutė Narmontienė.
Meras Šarūnas Vaitkus dėkojo gražiai tvarkomų sodybų ir teritorijų šeimininkams už gamtos grožio puoselėjimą ir mylimo kurorto gražinimą, nušvietė miestui atliekamus darbus Palangoje ir Šventojoje, numatomas veiklas ir renginius ateinančių metų sezonui. Ir meras ir patarėjas Pranas Žeimys savo pasisakymuose nuoširdžiai pasveikino gražiai besitvarkančius šeimininkus ir aktyvius draugijos narius su artėjančiomis Didžiosiomis metų šventėmis, linkėdami sveikatos ir entuziazmo gražinant savo ir mylimo kurorto aplinką.
Į popietę pakviesta Klaipėdos universiteto Botanikos sodo dekoratyvinių kolekcijų kuratorė Liuda Razmuvienė su savo kolege įdomiai ir turiningai papasakojo bei pateikė puikią vaizdinę medžiagą apie Botanikos sodo įkūrimą, jo istoriją, sandarą, dekoratyvinių augalų gausą, prieskoninių ir vaistinių žolelių įvairovę ir panaudojimą, sode pravedamas įvairias edukacines programas. Pakvietė įvairiu metų laikotarpiu aplankyti universiteto sodą, kuris mus nustebins pavasarį – magnolijų gausiu žydėjimų, rudenį – šermukšnių įvairove ir t. t. Visi turėjome galimybę įsigyti įvairių Klaipėdos botanikos sode išaugintų ir sufasuotų žolelių ir šventinių Kalėdinių arbatų.

Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus pirmininkė
Nijolė Steponavičiūtė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Birželio 14-ą dieną - Gedulo ir vilties dieną - visa Lietuva prisimena tremtyje žuvusius lietuvius. Kviečiame visą sekmadienį, Jums patogiu metu, aplankyti Tremtinių kryžių Palangoje, pagerbti žuvusiuosius ir ištremtus lietuvius, ir uždegti žvakutę už juos.


Gruodžio 15 d. Poilsio ir reabilitacijos centro Pušynas konferencijų salėje kaip ir kasmet įvyko Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus susirinkimas ir gražiai tvarkomų Palangos ir Šventosios sodybų šeimininkų pagerbimo popietė. Susirinkime dalyvavo savivaldybės Meras Šarūnas Vaitkus, mero patarėjas Pranas Žeimys, Rinkliavų centro direktorius Bronius...


Užvakar susirinkę Lietuvai pagražinti draugijos Palangos skyriaus nariai pagerbė gražiausiai tvarkomų sodybų bei teritorijų šeimininkus ir įteikė jiems padėkas bei lenteles, kurios nuo šiol žymės labiausiai puoselėjamas erdves. Palangos skyriaus pirmininkė Nijolė Steponavičiūtė džiaugėsi, jog prašymas pagerbti tokiu būdu tikrai daug darbo įdedančius palangiškius bei...


Vytauto g. 81 daugiabučio kiemas – išties nedidelis, telpa vos keli automobiliai. Patys gyventojai sugeba draugiškai susitarti, kas kur statys savo transporto priemones, tačiau kaip suvaldyti prašalaičius, kurie atskuba į savivaldybės pastatą, esantį Gintaro g., tvarkyti tam tikrų reikalų ir nesukdami galvos palieka savo automobilius taip, kad nei išvažiuoti...


Ankstyvą vieną praėjusios savaitės rytmetį Palangos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrius kartu su kurorto gelbėtojų vadu Jonu Pirožniku organizavo reidą paplūdimyje, jo metu buvo įspėjami taisyklių pažeidėjai, vis dar nežinantys ar apsimetantys, kad nežino, jog į paplūdimius su šunimis – draudžiama.


„Žuvusieji nebus pamiršti“, „Laisvę Ukrainai“, „Mes su Tavim, Ukraina“, – tokie žodžiai sekmadienio pavakarę skambėjo prie paminklo generolui J. Žemaičiui. Čia, brangioje ir simbolinėje visiems palangiškiams, branginantiems kritusiųjų už Lietuvos laisvę atminimą, vietoje pagerbti žuvusiuosius Maidane, siekiančius gyventi laisvoje ir...


Nebe pirmi metai Savivaldybės organizuotas gražiausio Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventinio akcento konkursas šiais metais tyliai išnyko. Kodėl? Negi neverta pagerbti gražiausiai pasipuošusiųjų ir papuošusiųjų miestą šventėms?


2011.11.11 data sėkmę lėmė dviems kurorto darželiams. Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje vyko baigiamasis geriausiai tvarkomos mokyklos apžiūros – konkurso renginys. Palangos lopšeliai – darželiai „Nykštukas“ ir „Žilvinas“ netrukus pasipuoš garbės lentomis su įrašu „Geriausiai tvarkoma mokyklos aplinka 2011...


Nelegalių stovyklaviečių šeimininkai įspėti

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 06 20 | Rubrika: Miestas

Kaip informavo Palangos miesto savivaldybės Ekonominės plėtros skyriaus vyresnioji specialistė Inga Juozapaitienė, vakar sanitarijos, aplinkosaugos, architektūros specialistai, pasitelkę į pagalbą policijos pareigūnus, lankėsi Kunigiškėse, Ošupio take, kur įkurtos nelegalios stovyklavietės. Pasak specialistės, septyni tokių stovyklų, kuriose jau pastatytos palapinės, savininkai informuoti...


Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos nugalėtojai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniąją metų dieną Gintaro muziejuje pagerbti šventinės puošybos konkurso nugalėtojai. Pirmųjų vietų laimėtojai  apdovanoti Palangos miesto savivaldybės įsteigtomis dovanomis, kiti dalyvavusieji – padėkos raštais.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius