Palanga išdalijo „Gintarinės snaigės“ apdovanojimus

"Palangos tilto" redakcija, 2019-12-08
Peržiūrėta
327
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vakar, gruodžio septintą dieną, „Gintarinės snaigės“ apdovanojimai skriejo į nominantų delnus. Gražia tradicija tapusi, jau antrus metus rengiama, iškilminga apdovanojimų ceremonija subūrė palangiškius į gražią bendruomenės šventę.

Renginio tikslas labai kilnus – padėkoti Palangos žmonėms, kurie savo gražiais darbais garsina pajūrio kurortą. Kurie tyliais, bet prasmingais darbais šildo savo artimus dėmesiu, atjauta, geru žodžiu ar ištiesta pagalbos ranka. 

Šiemet renginio muzikinį foną kūrė maestro Saulius Šiaučiulis, o trapių žarstomų smilčių paveikslus kūrė menininkė Jurgita Minderytė.
Sveikinimo žodį visiems susirinkusiesiems tarė miesto meras Šarūnas Vaitkus. Šių metų renginio tema – tarp žemės ir dangaus. Juk snaigės krinta iš dangaus, skrieja oru, nusileidžia ant žemės, kol pagaliau ištirpsta ir virsta vandeniu. Tad stebuklinga „Gintarinės snaigės“ kelionė šiemet apjungė keturias stichijas: žemę, orą, ugnį ir vandenį. Patį apdovanojimo simbolį – „Gintarinės snaigės“ ženklą kūrė palangiškis menininkas Gražvydas Kasparavičius, jį galės įsisegti ir pelnytai nešioti net 8 palangiškiai. Už metų kantrybę palangiškių pripažinimo ir padėkos susilaukė Palangos sutrikusios psichikos žmonių globos bendrijos pirmininkė Anė Petrikienė.
Metų nuoširdumo apdovanojimą savo rankoje spaudė palangiškis Reinoldas Liaudanskas.
Metų atsidavimo nominacija teko slaugytojai Janinai Bružienei.
Už svarų indėlį puoselėjant Palangos gėlynus pastebėta UAB „Palangos komunalinis ūkis” daugelį savo gražiausių dienų atidavusi palangiškė Gražina Kuleševičienė.
Už gebėjimą atjausti žmones apdovanotas šventojiškis Raimundas Litvinas.
“Gintarinė snaigė” skriejo ir į buvusio ilgamečio Palangos Botanikos parko vadovo Antano Sebecko rankas. Deja, jis negalėjo atvykti į gražų renginį dėl ligos.
Jauniausi apdovanotieji – Simona Bieliauskaitė, kuri yra puiki vyresnio amžiaus žmonių pagalbininkė bei draugė bei Lietuvos karo akademijos studentas Žygimantas Kaminskas. Jaunuolis Šventosios paplūdimyje iš šėlstančios Baltijos bangų ištraukė penkis žmones. Išgirdęs poilsiautojų pagalbos šūksnius, nedelsdamas puolė į jūrą. Sėdęs ant vandens motociklo, jis pasiekė nelaimės vietą ir išgelbėjo 10 metų vaiką, vėliau – dar 4 suaugusiuosous. Renginio metu skambėjo nuostabios džiazo interpretacijos, jį vainikavo akrobatų pasirodymai. Ania Filipovska džiuginti palangiškių atskubėjo iš Lenkijos, o Francisko Rojas Dyvinetz – akrobatas iš Ispanijos.

Foto - Žavi akimirka nuotr.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Palanga išdalijo „Gintarinės snaigės“ apdovanojimus

"Palangos tilto" redakcija, 2019 12 08 | Rubrika: Miestas

Vakar, gruodžio septintą dieną, „Gintarinės snaigės“ apdovanojimai skriejo į nominantų delnus. Gražia tradicija tapusi, jau antrus metus rengiama, iškilminga apdovanojimų ceremonija subūrė palangiškius į gražią bendruomenės šventę.


Nusipelnusiems palangiškiams – „Gintarinės snaigės“

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 01 | Rubrika: Miestas

Gintarinė snaigė“ – gruodžio 7 d. Palangoje vyksiantis renginys, kurio metu bus pagerbiami labiausiai to nusipelnę palangiškiai, jau įgauna savo būsimą formą. Koncertų salėje vyksiančio šventinio renginio metu šiais metais gintarinės snaigės tarsi tvyros ore.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


„Gintarinė snaigė“ – gruodžio 7 d. Palangoje vyksiantis renginys, kurio metu bus pagerbiami labiausiai to nusipelnę palangiškiai, jau įgauna savo būsimą formą. Koncertų salėje vyksiančio šventinio renginio metu šiais metais gintarinės snaigės tarsi tvyros ore.


Trečiadienį J. Basanavičiaus gatve vaikštinėję žmonės bene pirmąkart šįmet užuodė apetitą keliantį kepamos stintos aromatą: čia, prie Stintų ordino pilies – kavinės „Molinis ąsotis“ šventiškai pasipuošę ordino riteriai pradėjo rengtis po mėnesio prasidėsiančiai ir net keturias dienas truksiančiai šventei „Palangos stinta...


Olandijoje vykusiame atvirame kyokushin karate čempionate puikiai pasirodė kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Šis tarptautinis turnyras kasmet vis sugeba sutraukti nemažai dalyvių – šiais metais jų susirinko apie 300 net iš 10 šalių. Šiose varžybose dalyvavo 11 palangiškių: Gustas Petrošius, Motiejus...


Eidamas Palangos rojaus kraštu – Birutės parko kadagynais, tarp Meilės alėjos ir miniatiūriškos, visad „rekašiška“ muzika smagiai aidinčios Orkestrinės be langų („Rotondos“) matau ir jaučiu lengvai, filosofiškai pakylėtą samanėlėmis tarsi skrendantį puikų žmogų – kurorto sielovados baruose daug šviesaus...


Palangiškiai pelnė apdovanojimus Lietuvos vaikų čempionate

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Sportas

Savaitgalį Anykščiuose vykęs Lietuvos karate kyokushin vaikų gimusių 2001-2003 m. čempionatas išaiškino geriausius kovotojus bei stipriausias Lietuvos karate kyokushin mokyklas. Karate kyokushin mokykla „Shodan” šiose varžybose pasiekė puikių rezultatų – iš vienų svarbiausių sezono varžybų buvo parsivežta net 25 medaliai – 4 aukso, 7...


Baigėsi užsitęsusios gintarinės Kalėdos

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 01 13 | Rubrika: Kultūra

Praėjusių metų pabaigoje Vaikų bibliotekoje visus lankytojus džiugino stilizuotos eglutės, padabintos kalėdiniais žaisliukais ir atvirukais, atkeliavusiais iš mokyklos-darželio „Pasaka“, Šventosios bei „Baltijos“ pagrindinių mokyklų ir Palangos pradinės mokyklos. Juos kruopščiai kūrė ir pagrindiniu privalomu akcentu – gintaru – puošė mokinukai, padedami ne tik mokytojų, bet ir tėvelių. Iš...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius