Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją, Jaunimo apdovanojimus

Palangos tiltas, 2021-11-05
Peržiūrėta
1962
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją, Jaunimo apdovanojimus

Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją – Jaunimo apdovanojimus. Apdovanojimų tikslas – skatinti jaunimą nebijoti išsiskirti, kurti, organizuoti, užsiimti pilietiškomis veiklomis, sportuoti, siekti mokslo ir žinių pasiekimų. Nominuoti kandidatus kviečiame iki lapkričio 21 dienos. Primename, kad jaunas žmogus yra asmuo nuo 14 iki 29 metų amžiaus. Pastebėti ir įvertinti aktyvius ir pilietiškus jaunuolius, kurie savo pasiekimais garsina Palangos miesto savivaldybę, kviesime gruodžio 27 dieną.

Renginio metu bus apdovanoti:

Metų aktyvistas;
Metų proveržis;
Metų prisikėlimas;
Metų olimpas;
Jaunimo ramstis (gali pretenduoti ir asmenys nuo 30 m. amžiaus);
Metų kūrėjas;
Metų ekstremalas;
Metų sportininkas;

Kandidatus į minėtas nominacijas kviečiame siūlyti šioje apklausoje: https://forms.gle/aJ2WVzERfQUYAtZg9

 Laura Janušienė

Palangos miesto savivaldybės administracijos

Jaunimo reikalų koordinatorė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ši Europos Sąjungos finansuojama iniciatyva skirta šviesti jaunimą apie Baltijos jūros taršą ir jos padarinius. 


Lietuvos ir Europos jaunimui 2022-ieji buvo ypatingi. Visus metus Lietuvoje ir Europoje vyko daugybė renginių ir iniciatyvų, skatinančių atkreipti dėmesį į jaunimo politiką bei drauge spręsti jauniems žmonėms kylančias problemas.


Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją – Jaunimo apdovanojimus


Gegužės 1-7 dienomis visoje Europoje ir Lietuvoje bus švenčiama jau aštuntoji Europos jaunimo savaitė. Į veiklas įsitraukti kviečiamas ir Palangos jaunimas. Jaunieji palangiškiai šiemet gali teikti idėjas, kaip jie supranta bendradarbiavimą. Idėjos bus pristatomos gegužės 3 d., o gegužės 6 d., minint Europos dieną, bus organizuojamos orientacinės varžybos.


Praėjusį sekmadienį Palangos jaunimo iniciatyvinė grupė „Aš esu kultūra“ Palangos bendruomenei surengė siurprizą – neplanuotą akciją, kurios tikslas buvo atkreipti Palangos miesto savivaldybės dėmesį į tai, jog Palangoje nėra jaunimo centro.


Palangos Dienos centro jaunimas susibūrė į neformalią jaunimo grupę “Užaugę pajūryje“ ir laimėjo projektą - Interaktyvi kūrybinė dirbtuvė "Bendruomeniškas jaunimas". Projektą finansuoja Palangos savivaldybė.


Antradienį Palanga trykšte tryško jaunatviška energija bei entuziazmu – didžiausiame šalies kurorte buvo kūrybingai minima Tarptautinė jaunimo diena. Nuotaikingi renginiai, nuo vidurdienio iki pat vidurnakčio vykę kultūrinėje erdvėje „I love Palanga“, sutraukė jaunimą ir ne vien jaunimą iš Palangos ir ne tik jos.


Praėjusį antradienį, rugpjūčio 12-ąją, pasaulis minėjo Tarptautinę jaunimo dieną. Renginių, skirtų jaunimui, netrūko ir Palangoje. Gražiai ir turiningai į šiuos renginius įsiliejo pernai Palangoje Darbo biržos patalpose duris atvėręs Jaunimo darbo centras, pakvietęs jaunuosius palangiškius į kompleksinį seminarą „Internetinis verslas – teorija ir praktika“.


Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 02 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto  jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo  centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų  kaimynai, klaipėdiečiai.


Palanga - kurortinis miestas, kurio gyventojai žiemai stengiasi užsidirbti vasarą imdamiesi sezoninio verslo. Ko gero, geriausiai apie sezoninius darbus nutuokia jaunimas, siekiantis vasarą užsidirbti - nuomoti dviračius, prekiauti ledais ar vaisiais.  Kaip jiems sekasi šiuo sunkmečiu, kai daugiau kaip dešimtas šalies suaugęs žmogus yra bedarbis?


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius