Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012-02-02
Peržiūrėta
1827
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų kaimynai, klaipėdiečiai. "Klaipėdos miesto savivaldybės dėka, mūsų centras įsikūrė Naujakiemio suaugusiųjų mokykloje. Turime jaunimui pritaikytas patalpas, kur jaunimas gali dalyvauti išreikšdami save įvairiose veiklose. Čia planuojami įvairūs renginiai, konkursai.
Nuolat vyksta įvairios veiklos, netradiciniai laisvalaikio leidimo būdai. Centre jaunimui suteikiama galimybė patiems organizuoti savo laisvalaikį šokių, muzikos, sporto, kūrybos, laisvalaikio, susirinkimo erdvėse. Taip pat žaidžiame stalo žaidimus, žiūrime kino filmus, dalyvaujam diskusijose su politikais bei verslininkais jaunimui aktualiais klausimai. Visa veikla yra orientuota į atsakingą jaunimo laisvalaikį. Visos veiklos ir renginiai Atviros erdvės jaunimo centre organizuojamos savanoriškumo principu ir yra nemokamos, o lankomumas neprivalomas. Centro lankytojai - jaunimas nuo 14-29 metų.
Svarbiausias jaunimo erdvės tikslas - suteikti prasmingos veiklos ir saugaus, turiningo laisvalaikio galimybes savirealizacijos erdvės nerandantiems jauniems žmonėms ir palengvinti jų integraciją į gyvenamąją aplinką. O centro darbuotojai padeda jaunimui realizuoti save, konsultuoja visus dėl renginių, darbų, veiklos, laisvalaikio klausimais", - susirinkusiesiems pasakojo Klaipėdos atviros erdvės jaunimo centro darbuotojai Jurgis Ašmonas ir Zigmantė Čiakaitė.
Palangos jaunimo lyderis Antanas Mikalauskas savivaldybės darbuotojams pristatė Palangos jaunimo centro viziją bei miesto merui Šarūnui Vaitkui įteikė įrodymą, kad jaunimas nori turėti tokį centrą - lapus su 600 miesto moksleivių parašais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tuo metu, kai Lietuvoje dirbantys komerciniai bankai traukiasi iš šalies regionų ir miestelių, lietuviškosios kredito unijos didina apsukas ir užsitarnauja vis daugiau pasitikėjimo. Gyventojai ir verslas vertina ne tik dažnai žemesnes ir palankesnes finansinių paslaugų bei finansinių produktų kainas, aptarnavimo kokybę, bet ir tai, kad kredito unijos bei jų skyriai – atviri savo klientams ir...


Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 17 straipsnio 9 ir 12 dalimis, Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento, patvirtinto Palangos miesto savivaldybės tarybos 2023 m. kovo 29 d. sprendimo Nr. T2-41 „Dėl Palangos miesto savivaldybės tarybos veiklos reglamento patvirtinimo“ 1 punktu, 47.1 ir 48.1 punktais, sušaukiu 10-ojo šaukimo Palangos miesto...


Penktadienį, balandžio 15 d., minint Tarptautinę kultūros dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos  vadovai pasveikino bei išlydėjom gražių užtarnautų atostogų du mūsų miesto muzikos žiburius – Jūratę ir Jurgį Žalimus.


Šį penktadienį, lapkričio 12 d., 16.00 val. Palangos atviroje jaunimo erdvėje prasidės Jaunimo varžybos 2021. Varžybų metu 14-29 m. jaunuoliai galės išbandyti jėgas žaisdami biliardą, stalo futbolą ir kol kas paslaptyje laikomą stalo žaidimą.– geriausių žaidėjų laukia smagūs ir skanūs prizai, o visų dalyvių – gerai praleistas laikas ir įvairios staigmenos. 


Palangos jaunimas nori atgaivinti anksčiau vykusią tradiciją – Jaunimo apdovanojimus


Lapkričio 10 dieną Palangos Vlado Jurgučio mokyklos sporto salėje prasidėjo miesto atviros vyrų tinklinio pirmenybės. Jose dalyvauja 5 komandos: Klaipėdos „Studentai“, Palangos „Stihl“ ir „Reimora“ bei Palangos sporto centro jaunučių ir jaunių komandos.


Praėjusį sekmadienį Palangos jaunimo iniciatyvinė grupė „Aš esu kultūra“ Palangos bendruomenei surengė siurprizą – neplanuotą akciją, kurios tikslas buvo atkreipti Palangos miesto savivaldybės dėmesį į tai, jog Palangoje nėra jaunimo centro.


Palangos Dienos centro jaunimas susibūrė į neformalią jaunimo grupę “Užaugę pajūryje“ ir laimėjo projektą - Interaktyvi kūrybinė dirbtuvė "Bendruomeniškas jaunimas". Projektą finansuoja Palangos savivaldybė.


Trečiadienį Palangos miesto viešojoje bibliotekoje diskutuota neįgaliesiems aktualiais klausimais – Dienos centrą lankančio jaunimo iniciatyva surengtas susitikimas su Palangos miesto vadovais, organizacijomis bei gyventojais. Šiame susitikime dalyvavo tiek iniciatyvus Dienos centro jaunimas bei jų tėvai, tiek ir neįgaliuosius vienijančių organizacijų nariai.


Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 02 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto  jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo  centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų  kaimynai, klaipėdiečiai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius