Palanga jungiasi prie Žemės valandos – šeštadienį užtems jūros tiltas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012-03-29
Peržiūrėta
1989
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga jungiasi prie Žemės valandos – šeštadienį užtems jūros tiltas

 Palanga šeštadienį prisijungs prie pasaulyje jau šeštą kartą rengiamos akcijos „Žemės valanda“, kurios metu visi raginami vienai valandai išjungti šviesą.

Kovo 31-ąją 20.30 val. bus išjungtas jūros tilto apšvietimas, tad didžiausio šalies kurorto simbolis vienai valandai panirs į tamsą. „Taip palangiškiai pabrėš, jog palaiko šios ekologinės akcijos idėją bei kviečia visuomenę susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume pragaištingus žmogaus veiklos padarinius gamtai“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.

Jūros tiltas „Žemės valandos“ akcijai pasirinktas ne atsitiktinai. Pasak Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojo Nerijaus Stasiulio, niekam nekyla abejonių, jog tai – didžiausio šalies kurorto simbolis. „O užsieniečiams jis asocijuojasi ne tik su Palanga, bet ir su visu mūsų pajūriu“, – pabrėžė N. Stasiulis.

Didžiausia žmonijos istorijoje savanoriška geros valios iniciatyva – Žemės valanda – šeštadienį apskries visą pasaulį. Gyventojai, verslo organizacijos ir vyriausybės jau šeštus metus iš eilės bus pakviesti 20.30 val. vietos laiku vienai valandai išjungti šviesas ir leisti Žemei atsikvėpti.

Lietuva prie šios akcijos prisideda jau trečius metus iš eilės, Palanga prisijungs pirmą kartą.

Jūsų komentaras:

Palangiškis 2012-03-30 08:37 (IP: 82.135.209.252)
Palangiškiai jau antrą kartą.

Taip pat skaitykite


Baltijos jūra yra viena labiausiai užterštų vidinių jūrų pasaulyje. Prie šios taršos gana stipriai prisideda ne tik pramonė, bet ir mes visi, mat nemaža dalis teršalų atkeliauja tiesiai iš namų ūkių. Todėl norėdami atkreipti dėmesį į pajūrio taršos problemą, liepos 9– 12 d. ir liepos 16–18 d. ledai „Baltija“ inicijuoja nedidelę švarinimo akciją Palangos Birutės parko paplūdimyje, kurios metu...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Vienuoliktą kartą organizuojama visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“ vargiai kam dar nežinoma. Ji kasmet draugėn suburia žmones, norinčius gyventi švaresnėje aplinkoje. Akcijos dalyviai kasmet surenka gamtinėje aplinkoje besimėtančias atliekas, ir džiugu, kad jų kasmet vis mažiau – žmonės tampa sąmoningesni. Šiemet ir vėl kviečiama prisidėti prie akcijos...


Šeštadienį valandai užtemo Palangos jūros tiltas

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 25 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, kovo 23 d., 20.30 val. valandai užtemo Palangos jūros tiltas. Taip didžiausias šalies kurortas prisijungė prie visame pasaulyje minimos Žemės valandos.


Žemės dieną plazdėjo Žemės vėliava  1

Palangos moksleivių klubo inf. , 2013 03 21 | Rubrika: O man ne dzin

Palangos moksleivių klubo vaikai trečiadienį, kovo 20-ąją, rinkosi paminėti pasaulinės Žemės dienos. Ją Jungtinės Tautos paskelbė 1971 metais, o Lietuva oficialiai prie šios akcijos prisijungė 1992 metais. Žemės dienai buvo pasirinktas pavasario lygiadienis – nuostabus laikas, kai dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio taškuose. Ši diena...


Žemės valandą užtemo Palangos jūros tiltas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Iš žvakių liepsnelių sudėliotas skaičius 60 bei valandai į tamsą paniręs jūros tiltas – taip šeštadienio vakarą atrodė didžiausias šalies kurortas Palanga.


Palanga šeštadienį prisijungs prie pasaulyje jau šeštą kartą rengiamos akcijos „Žemės valanda“, kurios metu visi raginami vienai valandai išjungti šviesą.


Žemės dieną palydint

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 20 | Rubrika: Sveikata

Kovo 20 dieną minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose.


Švęskime Žemės dieną

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 03 17 | Rubrika: Kultūra

Kovo 20 d. minima pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. 1971 m. Jungtinės Tautos pavasario lygiadienį paskelbė Pasauline Žemės diena. Lietuvai atgavus nepriklausomybę, Žemės dienos iniciatorius Johnas McConnellis kreipėsi į mūsų tautą, ragindamas taip pat tapti...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius