Palanga minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną ir pradėjo naujus Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metus

Kotryna REKAŠIŪTĖ, 2015-10-01
Peržiūrėta
2168
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga minėjo Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną ir pradėjo naujus Trečiojo amžiaus universiteto mokslo metus

Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu. Sveikinimo žodį tarė Palangos švietimo pagalbos tarnybos direktorė Vilma Želvienė, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus bei Seimo narys Pranas Žeimys.
Meras džiaugėsi gausiu susirinkusiųjų būriu, linkėjo geros mokslo metų pradžios. Sakydamas sveikinimo žodį P. Žeimys pabrėžė, jog žinių žmogui niekada nebus per daug, o susirinkęs gausus būrys garbaus amžiaus senjorų tik įrodo savo smalsumą, žinių troškimą bei aktyvumą. Garbūs svečiai susirinkusiesiems linkėjo atrasti save, paraginti tą padaryti kitus bei daug vaikščioti ir šypsotis. Tai esą patys geriausi senatvę lengvinantys vaistai.
Šventės metu netrūko džiugių akimirkų. Miestelėnams savo pasirodymą padovanojo Palangos Trečiojo amžiaus universiteto šokių kolektyvas „Jūrė”. Šio klubo nariai mielai kvietė visus norinčius prisijungti į jų šaunų būrį bei savo kolektyvo vadovei Janinai Serapinienei įteikė gražią dovaną – pintinę pilną vitaminų. „Kad niekuomet nepritrūktų sveikatos mokant šokti vyresnius žmones”, – šmaikštavo šio klubo nariai.
Projektoriaus pagalba renginio metu buvo prisimintos ir parodytos praėjusių metų džiaugsmingos universiteto mokslo metų akimirkos. Senjorai mielai žiūrėjo fotografijas, prisimindami gražius renginius bei išvykas svetur.
Maža to, po tokio gražaus renginio visi senjorai buvo mielai kviečiami užsukti į Palangos kino teatrą „Naglis” pasižiūrėti šiemet sukurto lietuvių režisieriaus Algimanto Puipos filmo „Edeno sodas”, pasakojančio apie linksmą, o kartais ir negandų kupiną pagyvenusių žmonių pasaulį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) trečiadienį, spalio 4-ąją, paskelbė naujųjų mokslo metų pradžią. Mokytis norinčių senjorų kurorte netrūksta, jų kasmet būna apie 500. Tai tik patvirtina, kad tokia veikla yra itin reikalinga ir laukiama. 


Balandžio 29-osios šeštadienio rytą Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas „Jūrė“ susirinko Birutės parke prie „Eglės žalčių karalienės“ skulptūros paminėti Tarptautinę šokio dieną.


Daliai Palangos besimokančiųjų naujieji mokslo metai prasidėjo beveik savaite vėliau nei kitiems –  Palangos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) senjorai į naujų mokslo metų pradžios šventę rinkosi antradienį, rugsėjo 7 d.


Šiandien, antradienį, birželio 15 dieną, Palangos meras Šarūnas Vaitkus susitiko su Palangos trečiojo amžiaus universiteto senjorais ir aprodė jiems medinę Kurhauzo dalį.


Spalio pirmąją, tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Palangos trečiojo amžiaus universitetas (TAU) pradėjo naujus mokslo metus. Senjorus į užsiėmimus TAU kviečia jau septintus metus, ir jo populiarumas kasmet auga. Pirmaisiais TAU gyvavimo metais mokslus čia pradėjo šiek tiek daugiau nei 200 senjorų, o šiemet naujieji mokslo metai sukvietė maždaug pusę tūkstančio vyresnio...


Aktyvūs kurorto senjorai yra dar ir uolūs studentai, trokštantys naujų patyrimų. Ir kasmet jų susirenka vis daugiau, o tai įrodo, jog itin reikalingas Trečiojo amžiaus universitetas kurorte. Šiemet mokslo metus pradėjo gausus būrys senjorų – net 471.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


TAU studentai pradėjo naujuosius mokslo metus

Rasa GEDVILAITĖ, 2016 10 06 | Rubrika: Miestas

Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) studentai antradienį pradėjo naujuosius mokslo metus. Palangos kurhauzo salėje, kur ir vyko šventinis renginys, vos tilpo visi aktyvieji senjorai, pasiryžę energingai kibti į mokslus. Naujuosius mokslo metus pradėjo kiek daugiau nei 380 studentų, kurie mokysis keturiuose fakultetuose: Dvasinės kultūros, Kraštotyros ir turizmo, Menų...


Vakar, spalio 1-ąją, Palangos švietimo pagalbos tarnyba visus garbaus amžiaus palangiškius ir Trečiojo amžiaus universiteto studentus senjorus pakvietė į mokslo metų pradžios šventę. Visa Palangos senosios gimnazijos aktų salė buvo beveik pilna senjorų, trokštančių ne tik pabendrauti, bet ir pradėti naujus mokslo metus bei pasigėrėti gražiu renginiu....


Spalio 1-ąją gražia atidarymo švente prasidėjo antrieji Palangos Trečiojo amžiaus universiteto (TAU) mokslo metai. Kupini pakilios nuotaikos studentai užpildė beveik visą Senosios gimnazijos didžiąją salę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius