Palanga patrankos šūviais ir efektingu Kalėdinės eglės įžiebimo spektakliu visus įsuko į šventinį ratą

"Palangos tilto" informacija, 2019-12-06
Peržiūrėta
548
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Gūsingas vėjas, lietaus šuorai Palangai nesutrukdė surengti įspūdingą Kalėdinės eglės įžiebimo šventę. Jos organizatoriai – Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovai – tikrai pasistengė, kad šventė visiems ilgam įsimintų. Įspūdingą šou surengė Lenkijos teatras „Teatr Akt“, savo unikaliais pasirodymais garsėjantis ne tik Lenkijoje, bet ir už jos ribų. Jo šventinė programa buvo parengta specialiai Palangai. Garso takelį Palangos eglės įžiebimo šventei sukūrė kompozitorius Kristijonas Lučinskas, renginio režisierius – Karolis Makauskas. Pagrindinis šventės akcentas, Kalėdinė eglė– įspūdinga:12 metrų, plačiašakė – tokios Palanga dar neturėjo. Kalėdų eglę įžiebė ir žiemos švenčių laukimo laikotarpio pradžią didžiausiame šalies kurorte paskelbė įspūdingos patrankos šūvis. Nepabūgusiųjų žvarbaus oro ir atėjusiųjų į miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventę tikrai laukė puikus spektaklis–  įspūdinga kelionė laiku. Šventinė programa buvo praturtinta ugnies šou elementais, kojūkininkų pasirodymais, angelų šokiu ir kitomis atrakcijomis. Lėtai sukant metų laiko ratą, buvo ieškoma kelio, kuriuo galėtų sugrįžti Žemę paliekanti šviesa. Įžiebus Palangos miesto eglę, kurortas visus pakvietė džiaugsmingai laukti gražiausių metų švenčių.

O  rytoj, gruodžio 7 d., šeštadienį, eglės įžiebimo šventėje visų lauks šventojiškiai. Įspūdinga žaliaskarė Šventojoje nušvis pasibaigus muzikiniam šventiniam renginiui, vyksiančiam Šventosios bažnyčioje. Į ją 16 val. pakvies dainininkas Steponas Januška ir Palangos kamerinis choras.

Tačiau su Kalėdų eglės įžiebimo švente Šventojoje dėl žiūrovų rytoj varžysis vienas tikrai neeilinis renginys Palangoje – antrus metus Palangoje organizuojama „Gintarinė snaigė 2019“, kurios metu bus pastebėti bei pagerbti tie, kuriems turime už ką padėkoti bei kuriais norime didžiuotis. „Gintarinės snaigės“ apdovanojimai – prieš metus gimusi iniciatyva, skirta padėkoti tiems žmonėms, kurie savo tyliais, tarsi nematomais, tačiau labai svarbiais darbais sušildo aplinkinių širdis bei gerumu praturtina jų kasdienybę. Paprastai tokie žmonės gerus darbus daro tyliai ir nesitikėdami padėkos, tačiau kiekvienas, kuriam yra tekę susidurti su nesavanaudišku aplinkinių gerumu, neabejotinai nori už tai padėkoti.  „Gintarinės snaigės“ apdovanojimai prasidės šeštadienį, 19 val. Palangos Koncertų salėje. Įėjimas - nemokamas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangoje ir Šventojoje nušvito Kalėdų eglės (FOTO GALERIJA)

"Palangos tilto" informacija, 2020 12 05 | Rubrika: Miestas

Vakar, penktadienį, Palanga ir Šventoji nušvito kalėdinėmis spalvomis – gražutė eglutė puikuojasi miesto centre ties Kurhauzu, o Šventojoje – miestelio centrinėje. Tiesa, atėjus prie žaliaskarių pasigrožėti šventiniu renginiu nebuvo galimybės – visas nuostabaus grožio, užburiantis ir į kalėdinės pasakos pasaulį įvedantis veiksmas vyko tik...


Penktadienį, gruodžio 4 d., Palanga nušvis kalėdinėmis spalvomis – tiek miesto centre ties Kurhauzu, tiek Šventosios centrinėje aikštėje bus įžiebtos Kalėdų eglės. Tiesa, atėjus prie žaliaskarių pasigrožėti šventiniu renginiu nebus galimybės – visas nuostabaus grožio, užburiantis ir į kalėdinės pasakos pasaulį įvedantis veiksmas vyks tik virtualioje...


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Gūsingas vėjas, lietaus šuorai Palangai nesutrukdė surengti įspūdingą Kalėdinės eglės įžiebimo šventę. Jos organizatoriai – Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovai – tikrai pasistengė, kad šventė visiems ilgam įsimintų.


Didžiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji – jau atidunda septynmyliais žingsniais, o kokios jos be pagrindinio atributo – Kalėdų eglės? Šiandien, penktadienį, 18 val. eglės įžiebimo renginys, kaip žada organizatoriai – Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovai – bus išties įspūdingas. Juo labiau kad apie tai, kuo nustebinti...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Lietuvos futbolo A lygos 23-ajame ture rugsėjo 19 d. buvo pelnyti 14 įvarčių, o gražiausio turo epizodo autoriumi išrinktas „Palangos“ saugo Giorgio Diakvnišvilio įspūdingas tolimas smūgis į „Kauno Žalgirio“ vartus (ŽIŪRĖKITE VIDEO)


Šeštadienį Palangoje – miesto eglės įžiebimo šventė Šeštadienį, gruodžio 3 d., 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam renginiui, 19 val. Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Kalėdų eglės įžiebimas Šventojoje 11 d, 18 val. Šią dieną šventojiškiai ir miestelio svečiai gali grožėtis kalėdinės eglės įžiebimo švente.


Atsigaunantis kurortas vis dar džiūgauja skurdžia švente  1

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2015 05 14 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Kasmet vis labiau blėstančias gegužės viduryje Palangos skelbiamos vasaros sezono pradžios iškilmes slopina net pati gamta. Lietaus šį savaitgalį, regis, išvengsime, tačiau vos 10 laipsnių pasieksianti šiluma ir žvarbus vėjas iš anksto pasmerkia visus atvirose miesto erdvėse suplanuotus masinius renginius.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius