Šeštadienį Palangoje – miesto eglės įžiebimo šventė

Palangos tiltas, 2016-12-01
Peržiūrėta
112
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Šeštadienį Palangoje – miesto eglės įžiebimo šventė

Šeštadienį Palangoje – miesto eglės įžiebimo šventė

Šeštadienį, gruodžio 3 d., 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam renginiui, 19 val. Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.

Kalėdiniai miesto renginiai gruodžio 3 ir 4 dienomis:

Gruodžio 3 d. 17.30 val. – „Kalėdinių stebuklų miestas“. Šventinės eglės įžiebimas. Centrinė miesto aikštė.
Gruodžio 3 d. 19 val. – nemokamas grupės „Tele bim-bam“ koncertas palangiškiams ir šventojiškiams. Palangos koncertų salė.
Gruodžio 4 d. 14 – 16 val. – susitikimas su Kalėdų seneliu (fotografijos, kalėdinių žibintų dirbtuvės, piešimas ant veido). Palangos botanikos parko sargo namelis, Vytauto g. 19“.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gūsingas vėjas, lietaus šuorai Palangai nesutrukdė surengti įspūdingą Kalėdinės eglės įžiebimo šventę. Jos organizatoriai – Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovai – tikrai pasistengė, kad šventė visiems ilgam įsimintų.


Didžiausios metų šventės – Kalėdos ir Naujieji – jau atidunda septynmyliais žingsniais, o kokios jos be pagrindinio atributo – Kalėdų eglės? Šiandien, penktadienį, 18 val. eglės įžiebimo renginys, kaip žada organizatoriai – Palangos kultūros ir jaunimo centro atstovai – bus išties įspūdingas. Juo labiau kad apie tai, kuo nustebinti...


Kalėdų be eglės kvapo neįsivaizduoja

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 12 22 | Rubrika: Miestas

Kaip ir kasmet tradiciškai miškininkai prieš didžiąsias metų šventes visiems dovanojo eglių šakas. Palangiškiai su nekantrumu jų laukė jau iš anksto, o atvykus miškininkams, netrukus jų atvežtos eglių šakos buvo išsinešiotos. Tetruko vos pusvalandį. Vadinasi, žmonės jau šios dovanos išties laukia...Šeštadienį Palangoje – miesto eglės įžiebimo šventė Šeštadienį, gruodžio 3 d., 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam renginiui, 19 val. Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Šeštadienį, gruodžio 3 d., Palangoje pasklis kalėdinė nuotaika – 17.30 val. centrinėje miesto aikštėje bus įžiebiama Kalėdų eglė. Pasibaigus šiam žaismingam renginiui, Palangos ir Šventosios gyventojai kviečiami į Koncertų salėje vyksiantį nemokamą grupės „Tele bim-bam“ koncertą.


Kalėdų eglės įžiebimas Šventojoje 11 d, 18 val. Šią dieną šventojiškiai ir miestelio svečiai gali grožėtis kalėdinės eglės įžiebimo švente.


Praėjusį šeštadienį miesto centrinėje aikštėje buvo įžiebta Kalėdų eglė. Šiemet ji netradiciška – pagaminta iš LED lempučių, pasiekusi Palangą iš Estijos. Laukiant pagrindinio šventės akcento – eglės įžiebimo – miestelėnai bei miesto svečiai galėjo pasimėgauti „Maltos ordino“ vaišinta  sriuba....


Praėjusį penktadienį Šventojoje buvo smagiai atšvęsta tradicinė Žvejų šventė. Ir šįkart nebuvo pamirštos žvejiškos tradicijos, kurias išbandyti ryžosi patys aktyviausi šventės dalyviai. Kokia gi Žvejų šventė be pačių žvejų, žuvies traukimo, nebijant iššūkių, o ir jėgos išbandymo, tad aktyvių pramogų netrūko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius