Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose

"Palangos tilto" informacija, 2021-04-30
Peržiūrėta
3476
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose

Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose – juos įrengti planuojama Bangų gatvėje, numatomo statyti pastato antrajame aukšte. Čia taip pat bus įrengtos ir keturios tensio aikštelės. Apie tai savo Facebook paskyroje penktadienį, balandžio 30 d., pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT žiniomis, kortai atsiras parduotuvės „Norfa" pastate.
Bangų gatvėje esančiame sklype jau projektuojamas dviejų aukštų „Norfa"pastatas. Kad jis geriau įsilietų į aplinką, pastato tūrinę kompoziciją sudarys trys skirtingų aukštų blokai. Su Bangų gatve ir atvira parkavimo erdve ribosis žemiausia pastato dalis.
Į antrajame pastato aukšte įrengtą sporto zoną lankytojai pateks liftu. Čia esančioje laukiamojo zonoje srautai pasiskirstys į vyrų ir moterų rūbines su dušais ir sanitariniais mazgais bei į pagrindines aikšteles. Vienu metu aikštyne galės sportuoti 24 klientai.
Ant pastato žemiausio korpuso stogo dalies numatyta įrengti terasą-kavinę, pirmajame pastato aukšte įsikurs prekybos centras.
Pasak Savivaldybės vyriausiojo architekto Vytauto Indreikos, Palanga iki šiol neturi uždarų teniso kortų, tad sportininkams treniruotis tenka kituose miestuose. „Pastačius uždarus teniso kortus Palangoje, atsiras galimybė ne tik profesionaliai sportuoti, bet ir aktyviai leisti laisvalaikį šaltuoju metų laikotarpiu. Kurorte planuojami įrengti uždari teniso kortai atitiks tarptautiniams Davis Cup turnyrams keliamus reikalavimus, o juk legendinės Palangos teniso trenerės Birutės Rabikaitės auklėtiniai yra atstovavę Lietuvos komandai šiuose turnyruose“, – atkreipė dėmesį V. Indreika.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos meras Šarūnas Vaitkus antradienį, vasario 20 dieną, pranešė puikią žinią: šiandien Savivaldybė išdavė statybos leidimą uždariems teniso kortams Palangoje statyti. „Tai – dar vienas visuomeninės paskirties objektas Palangoje. Jis ypač svarbus visam kurortui ne tik tuo, kad į mūsų miestą ateina dar vienas mažmeninės prekybos tinklas „Norfa“, svarbiausia žinia – kaip ir buvo...


Miesto poliklinika jau neilgai trukus pasikeis – taps ne tik gražesnė, bet ir gerokai patogesnė tiek lankytojams, tiek čia dirbantiems medikams. Gruodžio 11 dieną paskelbtas poliklinikos pastato rekonstrukcijos darbų konkursas.


Š. m. lapkričio 1 d. įsigalioja atnaujinta apsinuodijimų nitritais ir nitratais prevencijos tvarka, kuri leis nėščiosioms bei asmenims, auginantiems kūdikius iki šešių mėnesių amžiaus, patiems užsakyti individualiai išgaunamo ir maistui naudojamo vandens ištyrimą be šeimos gydytojo paskyrimo. 


Palangiškiai jau neilgai trukus turės galimybę sportuoti uždaruose teniso kortuose – juos įrengti planuojama Bangų gatvėje, numatomo statyti pastato antrajame aukšte. Čia taip pat bus įrengtos ir keturios tensio aikštelės. Apie tai savo Facebook paskyroje penktadienį, balandžio 30 d., pranešė Palangos meras Šarūnas Vaitkus. PT žiniomis, kortai atsiras...


Praėjusį savaitgalį Palangos teniso kortuose vyko turnyras, kurį organizavo Simas Kučas ir Otilija Norkutė. Čia susirinko visi teniso mylėtojai ir entuziastai, tarp kurių buvo ir Edgaras Jankauskas, Ervinas Kvitkauskas, Vladas Numavičius ir kiti.


Vasara – atostogų metas, tad pailsėti, patirti nuotykių šiuo šiltuoju laikotarpiu skuba ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Palangos miesto vaikams pasirinkti, kur smagiai ir naudingai praleisti laiką, bus iš ko. Savivaldybė finansuoja septynias vaikų vasaros poilsio programas, be to, organizuoja dar ir stovyklą mažas pajamas gaunančių šeimų vaikams, o į...


Tenisas gali tapti dar viena sporto šaka, kurią propaguos Palanga. Didžiausio šalies kurorto savivaldybė siekia perimti Gėlių alėjoje esantį nebenaudojamą teniso aikštyną ir jo pastatus. Tam pritarė Palangos taryba. Dabar bus laukiama atitinkamo Vyriausybės nutarimo, kuris atrištų rankas plėtoti kurorte naują sporto veiklą. „Ta bazė didelė, ji buvo perduota...


Palangos teniso klubo valdybos narys, teniso entuziastas Rimantas Budginas su tenisu susidraugavo išbandęs keletą kitų sporto šakų. Nors ir kitur sekėsi neblogai, palangiškis tikino nesigailintis galiausiai pasirinkęs būtent tenisą. „Jau dvidešimt metų kiekvieną savaitę su teniso rakete draugauju 3-4 kartus po dvi valandas per dieną. Šis sportas mane...


Šį savaitgalį prasideda tradicinis ITF Palanga OPEN teniso turnyras. Džiugu, kad jau 51 kartą į Palangą susirinks ne tik stipriausi Lietuvos teniso žaidėjai, bet ir stiprūs žaidėjai iš užsienio.


Ko gero visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Nuolatinis fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą. Tačiau norint prisiversti sportuoti vien gražių žodžių ar pažadų „nuo rytojaus“ – nepakanka. „Visų pirma trūksta teisingo visuomenės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius