Palangoje bus projektuojamas modernus ekstremalaus sporto aikštynas

Palangos tiltas, 2021-02-01
Peržiūrėta
1623
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje bus projektuojamas modernus ekstremalaus sporto aikštynas

Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.

Ekstremalaus sporto aikštelę įrengti planuojama prie Sporto arenos, S. Dariaus ir S. Girėno g. esančios automobilių stovėjimo aikštelės gale. Tam tikslui numatytas apie 1100 kv metrų plotas.

Aikštyne, skirtame tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems riedutininkams, riedlentininkams, bmx dviratininkams, turėtų atsirasti betono danga bei betoniniai įrenginiai, įvairių lygių platformos.

Tikimasi, kad bus galimybė suprojektuoti tris važinėjimo zonas: vieną daugiafunkcę, skirtą judėti riedučiams, riedlentėms ir BMX dviračiams, antrąją – riedučiams ir riedlentėms, trečiąją – BMX dviračiams. Visi elementai aikštyne turės būti išdėstyti tarpusavyje logiška seka, išlaikant saugius atstumus tarp jų, o ten, kur reikia, turės būti pakankamai vietos įsibėgėti, čia bus elementų, kurie imituoja miesto gatvių architektūrinius elementus: turėklus, laiptus, užvažiavimus ir t.t.

Didelį dėmesį ketinama skirti ir žaliosioms zonoms – jos gali būti integruotos kaip objektai (kliūtys). Įrenginiai aikštelėje privalo atitikti visus saugos reikalavimus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Abu artėjantys savaitgaliai bus kupini įspūdžių tiems, kurie mėgsta ekstremalų sportą ir motociklus. 


Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos miesto meras.


Miesto centre – ties Vytauto ir Jūratės gatvių sankirta – kyla modernus Jaunimo užimtumo ir savanorystės centras, kuriame kurorto jaunuoliai turės puikias sąlygas susiburti bei užsiimti patinkančia ir prasminga veikla. 


Pirmadienį Savivaldybėje vyko Palangoje planuojamo ekstremalaus sporto aikštyno projektinių pasiūlymų viešasis svarstymas su visuomene. Šio susitikimo metu bendruomenės nariai ne tik susipažino su planuojamo aikštyno sprendiniais, bet ir išsakė savo pasiūlymus bei pastabas. Į bendruomenės nuomonę bus atsižvelgta koreguojant projektinius pasiūlymus. 


Planuojama, kad neilgai trukus Palanga turės modernų ekstremalaus sporto aikštyną – jau yra paskelbtas konkursas šio aikštyno projektavimui, laukiama projektinių pasiūlymų.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Gruodžio 14-18 dienomis Palangos miesto savivaldybės Tarybos nariai Bronius Vaitkus ir Justas Žulkus viešėjo Portugalijoje, Portimao, kur vyko konferencija, skirta urbanistinių (miesto) sporto šakų plėtojimui. B. Vaitkus ir J. Žulkus atsakė į „Palangos tilto“ klausimus.


Palangoje atidarytas modernus baseinas

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje penktadienį, kovo 1 d. duris atvėrė visuomenės ilgai lauktas modernus baseinas su sveikatingumo centru, tad jau šį savaitgalį palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami išbandyti bei įvertinti naująjį objektą. Neabejojama, kad baseinas, atitinkantis tarptautinius standartus, puikiai pasitarnaus ne tik plaukti besimokantiems Palangos mokinukams, bet ir...


Birželio viduryje baigtas dar vienas Šventosios pagrindinės mokyklos sporto aikštyno įrengimo darbų etapas – greta mokyklos įrengti šiuolaikiški bėgimo takai, padengti gumine, pralaidžia vandeniui danga su integruota 100 metrų bėgimo tiesiąja ir šuolio į tolį sekcija. Šie įrenginiai papildė daugiafunkcinį sporto ir laisvalaikio kompleksą...


Liepos 2 dieną Palangos senosios gimnazijos stadione vyko ekstremalaus sporto festivalis „Katilas“. Jau antrus metus vykstantis renginys pritraukė daug Palangos ir kitų miestų jaunimo ir paskatino turiningai praleisti savaitgalį. Dalyviai galėjo varžytis trijose sporto šakose: buvo organizuojamos tinklinio, krepšinio ir ekstremalaus sporto rungtys. Be abejo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius