Palangoje įrengtas grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas

Palangos tiltas, 2023-11-10
Peržiūrėta
1518
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje įrengtas grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas

Geros naujienos „Luminor“ banko klientams Palangoje – klientų pageidavimu mieste įrengtas pirmasis grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas.

„Nuolat stengiamės atitikti savo klientų poreikius ir atsižvelgti į jų prašymus, todėl mieste įrengėme jų pageidautą bankomatą. Dabar įmokėti grynuosius pinigus Palangos gyventojams bus taip pat paprasta, kaip ir juos išsiimti. Džiaugiamės galėdami padaryti palangiškių ir miesto svečių gyvenimą patogesniu“, – sako „Luminor“ banko Kasdienės bankininkystės vadovė Aušrinė Mincienė. 

Pinigus priimantis bei išduodantis bankomatas MEDUS veikia patogioje vietoje – parduotuvėje „Maxima XX“ prie Palangos autobusų stoties (Klaipėdos pl. 42, darbo laikas I–VII 08:00–22:00). 

Naujajame bankomate Palangoje taip pat galima išsiimti grynuosius pinigus, pasitikrinti sąskaitos likutį, peržiūrėti paskutinių 5 operacijų kortele išrašą.

Palangoje šiuo metu taip pat veikia dar trys visą parą grynuosius pinigus išduodantys bankomatai: MEDUS bankomatai Ganyklų g. 6 ir Kretingos g. 1 bei „Luminor“ bankomatas Palangos oro uoste (Liepojos pl. 1).

Apie „Luminor“:

„Luminor“ yra pirmaujantis nepriklausomas bankas Baltijos šalyse ir trečias pagal dydį finansinių paslaugų tiekėjas regione. Mes aptarnaujame asmenų, šeimų ir verslo finansinius poreikius. Kaip ir mūsų namų rinkos – Estija, Latvija ir Lietuva – mes esame jauni, dinamiški ir žvelgiantys į ateitį.

 

Indrė Baltrušaitienė

„Luminor“ komunikacijos vadovė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos, Palangos ir Vilniaus policijos pareigūnai ieško sukčių, iš gyventojų išviliojusių pinigus prisidengiant prekyba internetu.


Jis bus nuo Vytauto gatvės pradžios iki Baltijos jūros kopų, jame numatytas ir apžvalgos bokštas.


Geros naujienos „Luminor“ banko klientams Palangoje – klientų pageidavimu mieste įrengtas pirmasis grynuosius pinigus priimantis „Luminor“ bankomatas.


Penktadienį, vasario 17 d., buvo pristatytas išplėstas ir atnaujintas, moderniai Palangos Turizmo informacijos centras. „Ypač džiugu, kad įgyvendintas Palangos turizmo mama vadintos mūsų miesto Turizmo informacijos centro įkūrėjos bei buvusios ilgametės jo vadovės, šviesios atminties Allos Valužienės noras bei planas – Turizmo informacijos centrą išplėsti, į vieną sujungiant senosios...


Palangos policija ieško sukčiaus, kuris pažinčių svetainėje apsuko galvą vietos gyventojai taip, jog ji pati jam nuvežė ir atidavė grynus pinigus.


Siekiant sujungti Palangą su Šventąja alternatyviu keliu, ketvirtadienį, lapkričio  11 d., Taryba apsisprendė dėl susisiekimo komunikacijų inžinerinės infrastruktūros vystymo plano rengimo. 


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Multisensorinio kambario įrengimas lopšelyje-darželyje „Žilvinas“ yra labai svarbus Palangos miesto bendruomenei, nes sukurta sensorinė aplinka padėtų ugdyti vaikų akademinį, socialinį ir emocinį elgesį, palengvintų jų adaptaciją visuomenėje


Palangos m. PK atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl galimo sukčiavimo, 2019-01-28 laidiniu telefonu nukentėjusiajai paskambino vyriškis, bei prisistatęs policijos pareigūnu pranešė, kad namuose galimai esama padirbtų pinigų ir juos reikia patikrinti. Atėjusiam vyriškiui nukentėjusioji atidavė 700 eurų. Turinčius informacijos apie vaizdo medžiagoje pavaizduotą asmenį...


Visuose 46-iuose SEB banko skyriuose Lietuvoje, taip pat ir Palangoje, jau veikia grynuosius pinigus priimantys bankomatai, kuriais naudodamiesi gyventojai ir įmonės gali nemokamai pervesti lėšas į savo sąskaitas. Apie tai, kaip Palangos banko skyriaus klientai priėmė naujovę ir kaip dažnai ja naudojasi, kalbamės su SEB banko Palangos skyriaus vadove Rita Jatuliene.  


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius