Palangoje ketinama vėl atgaivinti futbolą

„Palangos tilto“ informacija, 2011-03-22
Peržiūrėta
1039
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje ketinama vėl atgaivinti futbolą

Praėjusių metų rudenį Palangoje buvo įkurta VŠĮ „Palangos futbolo klubas“, prie kurio buvo įkurta ir suaugusių futbolo komanda. Ankstesniais metais Palangos futbolo klubas „Gintaro“ pavadinimu dalyvaudavo Lietuvos pirmenybėse ir pritraukdavo daug sirgalių į stadioną. Buvo ilga pertrauka ir šiemet futbolo komanda atgyja „FK Palanga“ pavadinimu.

 

„Malonu, kad miesto valdžia palaiko šią idėją ir remia Palangos miesto reprezentacinės komandos įkūrimą. Šiais metais Palangos futbolo klubas ruošiasi dalyvauti Lietuvos II lygos futbolo pirmenybėse. Komandos treneriu tapo praeityje žymus futbolininkas ir po žaidėjo karjeros įvairias aukšto lygio komandas treniravęs Rimas Skersys“, - papasakojo apie prasidėjusią klubo veiklą jo vadovas Romas Zubernis. Praėjusiais metais R.Skersys treniravo „Klaipėdos“ futbolo komandą.

Pasak R.Zubernio, į komandą kviečiami geriausi Palangos trenerio Arūno Maciaus auklėtiniai. Didžiąją dalį Palangos komandos jie ir sudarys. „Šiuo metu komandoje treniruojasi 22 futbolininkai, iš kurių 16 yra mūsų miesto futbolo mokyklos auklėtiniai. Klubo užduotis – skatinti Palangos jaunimą užsiimti futbolu ir siekti, kad vaikai nuo mažens matytų gerai žaidžiančią mūsų miesto komandą, daug treniruotųsi ir norėtų patekti i ją. Sieksime, kad jaunimas emocijas išlietų futbolo aikštėje, o ne gatvėje, kad augtų fiziškai sveiki, lavintų charakterį“, - privalumus vardino klubo vadovas.

Kaip papasakojo R.Zubernis, ateityje norima apjungti Sporto centro ir Viešosios įstaigos jėgas, kad vaikams sportuoti būtų kuo geresnės sąlygos. Dabar kiekvienoje grupėje treniruojasi po 15-20 vaikų. „Kiek leidžia lėšos stengiamės, kad vaikai dalyvautų respublikos pirmenybėse, vyktų į įvairius turnyrus. Praėjusiais ir šiais metais dalyvavo turnyruose Lietuvoje ir Latvijoje. Ten sugebėjo laimėti ir prizinių vietų. Dabar planuojama išvyka į tarptautinį futbolo turnyrą Estijoje, vėliau Danijoje ir Vengrijoje“, - apie pasiekimus ir planuojamus veiksmus papasakojo R.Zubernis.

„Palanga unikalus miestas ir turi unikalias galimybes tapti sporto, sveikatingumo ir kultūros centru. Taigi čia puikus klimatas, gera infrastruktūros objektų bazė, galimybės miesto verslui, galbūt net ir tarptautiniu mastu, žinoma, priklausomai nuo klubo komandų rezultatų. Šiemet planuojama įrengti pilnų išmatavimų dirbtinės dangos aikštę. Tai pritrauks dar daugiau aukšto lygio futbolo komandų rengti stovyklas Palangoje, taip pat bus galimybė vykdyti įvairaus lygio futbolo turnyrus“, - neslėpdamas entuziazmo kalbėjo R.Zubernis, patikindamas, jog „Palangos futbolo klubas“ taps dar vienu stimulu Palangos sportiniame gyvenime.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.


Net jeigu jūs esate toli nuo futbolo ir vyrukų bėgiojimas aikštėje jums kelia alergiją, apie Palangos jaunųjų futbolininkų trenerį Marselį Balasanovą greičiausiai girdėjote. Atvykus į Palangą šiam Armėnijoje gimusiam futbolo specialistui ir pradėjus čia treniruoti į klubą „Gintaras“ susibūrusius vaikus, jau „nuskinta“ daug skambių pergalių.


Kai buvę miesto futbolo fanatikai 2010 metais iš naujo suformavo futbolo klubą FK „Palanga“, tai buvo džiugus įvykis, sugrąžinęs į miestą aukštesnio lygio futbolą – neeilinis įvykis visiems Palangos futbolo aistruoliams.


Dar visai neseniai, praėjusių metų spalio mėnesį, įkurta Palangos futbolo mėgėjų komanda „Irenita“, surinkusi geriausius futbolininkus bei pakvietusi trenerius Marsel Balasanov ir Gvidą Jušką, nusprendė dalyvauti Klaipėdos apskrities salės futbolo čempionate, kuriame dalyvavo dvylika stipriausių apskrities komandų.


Sporto salės, kurioje galėtų prisiglausti pats su išaugusiu mažųjų futbolininkų būriu, ką tik įsteigtos viešosios įstaigos – futbolo klubo „Gintaras“ dalininkas, direktorius ir treneris Marselis Balasanovas negavo tol, kol klubo durų nepravėrė keli žymūs miesto politikai su savo sūnumis. „Gal sutapimas, gal ne, tik tuomet atsikvėpiau. Kitaip buvo grėsmė...


„Nykštuko“ komanda – vėl salės futbolo čempionai

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 14 | Rubrika: Sportas

Praėjusį penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.


„Nykštuko“ komanda apgynė salės futbolo čempionų titulą

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 02 11 | Rubrika: Sportas

Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis atviras salės futbolo mėgėjų turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Pirmąją vietą jau ne pirmą kartą iškovojo ir pernai metų čempionų titulą apgynė komanda „Nykštukas“.Penktadienį Palangos sporto centro sporto salėje finišavo visą mėnesį vykęs tradicinis...


Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Palangoje ketinama vėl atgaivinti futbolą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 03 22 | Rubrika: Miestas

Praėjusių metų rudenį Palangoje buvo įkurta VŠĮ „Palangos futbolo klubas“, prie kurio buvo įkurta ir suaugusių futbolo komanda. Ankstesniais metais Palangos futbolo klubas „Gintaro“ pavadinimu dalyvaudavo Lietuvos pirmenybėse ir pritraukdavo daug sirgalių į stadioną. Buvo ilga pertrauka ir šiemet futbolo komanda atgyja „FK Palanga“ pavadinimu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius