Palangoje lankėsi žurnalistai iš Sankt Peterburgo

Palangos tiltas, 2014-05-15
Peržiūrėta
257
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje lankėsi žurnalistai iš Sankt Peterburgo

Valstybinio turizmo departamento kvietimu trečiadienį Palangoje lankėsi 18 Sankt Peterburgo (Rusija) žurnalistų. Žiniasklaidos atstovai Palangoje ne tik susipažino su turizmo infrastruktūra bei lankytinais objektais, bet ir susitiko su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene, Savivaldybės administracijos specialistais.

Kurhauzo salėje vykusio susitikimo metu Biudžeto skyriaus vedėjo pavaduotoja Irena Šatkauskienė Sankt Peterburgo žiniasklaidos atstovams pristatė Palangą bei turizmo galimybes kurorte, Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas papasakojo apie Palangoje numatomas bei jau vykdomas privačias investicijas į sveikatingumo, SPA paslaugų plėtrą, Ekonominės plėtros skyriaus vyriausioji specialistė Inga Juozapaitienė pristatė Savivaldybėje vykdomus infrastruktūros plėtros projektus, įgyvendinamus Savivaldybės, valstybės ir ES lėšomis. Svečiams iš Rusijos pristatytas restauruotas Kurhauzas, pavasarį duris atvėręs universalus sporto kompleksas, šią vasarą pirmuosius poilsiautojus, atvyksiančius kemperiais, priimsiantis europinius standartus atitinkantis kempingas, taip pat – rekonstruojama Koncertų salė, atnaujinamas Birutės parkas, tvarkomas Gintaro muziejus, tiesiamas Palangos aplinkkelis, Šventosios uosto atstatymo planai bei darbų eiga, kylantys naujojo autobusų stoties su pramogų kompleksu pastatai, kiti svarbūs infrastruktūros objektai.

Apie susisiekimo oro keliais galimybes kalbėjo Tarptautinio Palangos oro uosto vadovė Vaida Gendruolytė, o Kultūros centro direktoriaus pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys Nerijus Stasiulis pristatė strategiją, kaip į Palangą svečiai viliojami kultūriniais renginiais, vykstančiais ne kurortinio sezono metu. 

Išklausę palangiškių pristatymų, žurnalistai neslėpė nuostabos dėl kurorte vienu metu įgyvendinamų projektų skaičiaus. „Rusijoje skundžiamasi krize, o kaip Palangai pavyksta šiuo nelengvu laikotarpiu į miestą privilioti tiek investicijų?“ – kurorto mero Š. Vaitkaus teiravosi svečiai iš Sankt Peterburgo. Atsakydamas į šį klausimą Š. Vaitkus pabrėžė, jog siekiant plėtoti kurorto infrastruktūrą, glaudžiai bendradarbiaujama su Vyriausybe – tiek praėjusios, tiek dabartinės kadencijos. „Džiaugiamės, kad aukščiausi šalies vadovai supranta Palangos svarbą, pripažįsta, jog kurortai yra šalies vizitinė kortelė“, – pabrėžė Š. Vaitkus.

Pusantros valandos trukusio susitikimo metu Rusijos žurnalistai domėjosi ne tik turizmo infrastruktūros objektų plėtra kurorte, kainų politika, ypač Lietuvai įsivedus eurą, bet ir skrydžių iš įvairių Rusijos miestų į Palangą plėtros galimybe. Taip pat išsakė nuomonę, jog didžiausio mūsų šalies kurorto žinomumas Rusijoje dar labiau išaugtų, jei Palanga būtų reklamuojama ne tik turizmo parodų bei verslo misijų metu, bet ir viešojoje erdvėje.

 

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį, rugpjūčio 14 dieną, Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su kurorto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko JAV ambasadorius Lietuvoje Robert S. Gilchrist.


Antradienį, kovo 3 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi Vakarų Lietuvos socialinių paslaugų centrų vadovai bei jų pavaduotojai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Penktadienį, rugpjūčio 23 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi ir su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Turkijos ambasadorius Gökhanas Turanas.


Praėjusį penktadienį Palangoje ir Kretingoje lankėsi premjero Algirdo Butkevičiaus patarėjas sveikatos klausimais Antanas Vinkus.


Palangoje trečiadienį lankėsi bei su miesto mero pavaduotoju Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Izraelio nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvoje Amiras Maimonas.


Rugpjūčio pabaigoje Palanga buvo tapusi ne vien vasaros, bet ir jaunųjų žurnalistų sostine. Čia aktyvių Palangos jaunųjų žurnalistų iniciatyva įvyko tris dienas trukęs festivalis „Dramblys“, į kurį iš visos Lietuvos suvažiavo norintieji tapti garbingos, etiškos ir atsakingos žurnalistikos puoselėtojais.


Valstybinio turizmo departamento kvietimu trečiadienį Palangoje lankėsi 26 žiniasklaidos atstovai iš Baltarusijos. Žurnalistams buvo surengta ekskursija po kurortą, jie taip pat pakviesti susitikti su Palangos miesto savivaldybės administracijos bei Turizmo informacijos centro atstovais.


Valstybinio turizmo departamento kvietimu trečiadienį Palangoje lankėsi 18 Sankt Peterburgo (Rusija) žurnalistų. Žiniasklaidos atstovai Palangoje ne tik susipažino su turizmo infrastruktūra bei lankytinais objektais, bet ir susitiko su miesto meru Šarūnu Vaitkumi, Savivaldybės administracijos direktore Akvile Kilijoniene, Savivaldybės administracijos specialistais.


Tarptautinė Baltijos šalių kalėdinių eglučių alėja į Palangą priviliojo daug svečių – ir tokių, nuo kurių požiūrio į šventę ir kurortą priklauso mūsų miesto gerovė – žurnalistus. Į Palangą atvykę Norvegijos žurnalistai Mathea Skaalvik Pihl, Gaute Th. Omdahl ir Arne Kristian Lovik Stellander, Palangos Turizmo informacijos centre susitikę su jo darbuotojais, taip pat vietos žurnalistais...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius