Palangoje lankytojams atvertas apžvalgos ratas – pramoga vienam asmeniui kainuoja 10 eurų

"Palangos tilto" informacija, 2022-05-16
Peržiūrėta
11366
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos apžvalgos ratas. Aldo Kazlausko nuotr.
Palangos apžvalgos ratas. Aldo Kazlausko nuotr.

Sezono naujovė didžiausiame šalies kurorte, Palangoje – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas nuo trečiadienio, gegužės 16 d., jau atviras lankytojams. 

„Mes pristatome moderniausią ir aukščiausią kada nors Lietuvoje buvusį apžvalgos ratą, kuris sieks virš 40 metrų, iš kur bus galima pamatyti visą mūsų Palangą iš paukščio skrydžio visais metų laikais“, – pirmadienį kurorte pristatant sezono naujienas spaudos konferencijoje sakė bendrovės „Rota fortuna“ direktorius Dainius Drungilas. 

„Yra ir VIP gondola. Tikimės priimti romantiškai nusiteikusius, netgi norinčius pasipiršti jaunuolius. Tikėkimės, kad tai taps vienu iš tokių simbolių, kuris turėtų mūsų Palangos sezoniškumą tikrai mažinti, kas aktualu, nes dirbsime ištisus metus“, – kalbėjo D. Drungilas. 

Žiemos metu kabinos bus šildomos, vasarą – kondicionuojamos. Jose įdiegta garso sistema, o pats ratas gali šviesti skirtingomis spalvomis. 

 Tokia pramoga vienam asmeniui kainuoja 10 eurų. Per maždaug dešimt minučių apsukami trys ratai. Pasak D. Drungilo, šis ratas pagamintas pernai, jis nuomojamas iš vienos Nyderlandų įmonės. Anot jo, esant stipriam, per 20 m/s vėjui dėl saugumo ratas nedirbs. Apžvalgos ratas pritaikytas naudotis ir neįgaliesiems asmenims su vežimėliais. Vaikus iki 12 metų privalės lydėti suaugusieji.

Apžvalgos ratas vienu metu talpins iki 160 svečių. Kiekviena kabina, dar vadinama gondola, talpina iki šešių asmenų. 

Jūsų komentaras:

Tomas 2022-05-16 16:32 ([email protected] / IP: 172.70.251.170)
Bet ar čia vienas girdejau ar yra ir kitu girdejusu jog sita zeme yra komercines paskirties. Ir negali stoveti jokie atrakcijonai....keistas tas meras rimtai tada puole į atlapus buvusiems atrakcijonas. O dabar prasau stovi ratas. Va ka gali pinigai ir vietinės pažintys.

Taip pat skaitykite

Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


Bene didžiausia Palangos pažiba ir traukos objektas šiemet – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas, įsitaisęs Basanavičiaus gatvės kairiajame šone, einant link Palangos tilto. 


Palanga šiemet poilsiautojus pasitiks naujovėmis – kurorte iškilo apžvalgos ratas, iki pat jūros nutiestas takas neįgaliesiems, atsiras dar viena vieta paplūdimyje poilsiautojams, turintiems augintinius.


Sezono naujovė didžiausiame šalies kurorte, Palangoje – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas nuo trečiadienio, gegužės 16 d., jau atviras lankytojams. 


Palangos miesto gyventojus ir svečius jau netrukus džiugins naujas didžiulis apžvalgos ratas.


Ruošiantis atverti Šventosios švyturį lankytojams, Palangos miesto savivaldybė ieško galinčiųjų parengti pritaikymo visuomenės poreikiams techninio darbo projektą.


Siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų, gruodžio 31 d. jūros tiltas jau 21 val. bus uždarytas, o atvertas visiems norintiems jis bus praėjus pusvalandžiui po vidurnakčio.


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sekmadienį Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos išskirtinės šv. Mišios – maldos namai mini 110 metų sukaktį. Ta proga palangiškiams ir kurorto svečiams bus atvertas ir bažnyčios bokštas, kuriame jau įrengta apžvalgos aikštelė.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas