Žymusis Palangos apžvalgos ratas: nors drastiškai brangsta – eilės formuojasi toliau

Palangos tiltas, 2022-07-07
Peržiūrėta
1259
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Justinos Asakavičiūtės nuotr.
Justinos Asakavičiūtės nuotr.

Bene didžiausia Palangos pažiba ir traukos objektas šiemet – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas, įsitaisęs Basanavičiaus gatvės kairiajame šone, einant link Palangos tilto. Čia net darbo dieną vasarą tenka palūkuriuoti eilėje, nors pramogos kaina jau spėjo ženkliai pasikeisti.

Dar gegužės pabaigoje suaugusiam žmogui pasisukti naujajame Palangos apžvalgos rate kainavo 10 eurų, o štai dabar pasitinka ženkliai pasikeitęs kainininkas: suaugusiam ši pramoga jau kainuos 14 eurų, vaikui iki 12 metų arba iki 1,50 m ūgio – 10 eurų, o mažyliai iki 3 metų rate suksis nemokamai. 

Tiesa, šeimai taikoma šiokia tokia nuolaida: šeima su dviem vaikais iki 12 metų apžvalgos rate gali suktis už 45 eurus, o su trimis vaikais tektų palikti pusšimtį eurų. Apžvalgos rate dirbantis vaikinas sako, jog naujos kainos atsirado dėl vasaros sezono ir galios iki rugsėjo vidurio.

Regis, kainų pokytis poilsiautojams ne itin rūpi. Visai prie pat rato besidarbuojančios Simonos klausiu, ar žmonių mažiau, kuomet pramogos kaina staiga pakilo 40 procentų. 

Moteris tikina, kad eilė gal ir kiek trumpesnė, bet ji vis tiek nuolat yra, o ir žmonėms Palangos ratas tapo pajūrio orientyru. „Susitikti prie rato tapo populiaru. Ir mes, kai mėginam paaiškinti, kur žmonėms mus rasti – sakome „Prie rato“. Žmonių čia labai daug nuolat“. 

Pirmadienį priešpiet čia jau formuojasi būrys smalsuolių. Vieni pamato kainas ir nusisuka, kiti noriai stoja į eilę ir moka nurodytą sumą. Pastarųjų – ženkliai daugiau.

„Būtume radę 20 – rasim ir 28“, – sako poilsiautojų pora Darius ir Jovilė. Tuo tarpu šeima iš Utenos sako pamačiusi kainą ir nusprendusi pramogos atsisakyti: „Į Klaipėdos delfinariumą geriau nuvažiuosim. Ir kaina mažesnė, ir įspūdžių, manau, daugiau bus“, – sako Jolanta ir susierzinusi patraukia tolyn nuo rato.

„Man atrodo normali kaina. Turim suprast, kad Palangoj veiksmas vyksta tik 3-4 mėnesius per metus. Čia ne šilti kraštai, kur galima uždarbiaut visus metus. Žmonės per vieną sezoną nori metams uždirbti. Jei kam per brangu – taigi nebūtina suptis“, – sako vilnietė Akvilė, su vyru ir dviem vaikais nutarusi išmėginti žymiąją pramogą.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodis Šventojoje prasidėjo ypatingu įvykiu – sekmadienį duris visuomenei atvėrė Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčios bokšte esanti apžvalgos aikštelė.


Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


Bene didžiausia Palangos pažiba ir traukos objektas šiemet – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas, įsitaisęs Basanavičiaus gatvės kairiajame šone, einant link Palangos tilto. 


Palanga šiemet poilsiautojus pasitiks naujovėmis – kurorte iškilo apžvalgos ratas, iki pat jūros nutiestas takas neįgaliesiems, atsiras dar viena vieta paplūdimyje poilsiautojams, turintiems augintinius.


Sezono naujovė didžiausiame šalies kurorte, Palangoje – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas nuo trečiadienio, gegužės 16 d., jau atviras lankytojams. 


Palangos miesto gyventojus ir svečius jau netrukus džiugins naujas didžiulis apžvalgos ratas.


Antrasis „7bet-NKL“ ratas baigėsi Palangos „Kuršių“ (12-14) pergale.


Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios bokšte rudenį lankytojus pakvies apžvalgos aikštelė, leisianti iš daugiau nei 20 metrų aukščio apžiūrėti didžiausią Lietuvos kurortą.


Nesuvaldoma Afrikos šalių kova su įsigalėjusiais režimais itin dideliu tempu privertė kelti naftos, o kartu ir degalų kainas. Šiuo metu Lietuvos degalinėse litras A-95 rūšies benzino jau kainuoja daugiau nei 4,5 lito. Nors  augančios degalų kainos gąsdina visos Europos vairuotojus, tačiau pastarųjų dienų pokyčiai lietuvių kišenei atsiliepia ypač skaudžiai. Nuo praėjusios savaitės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius