Palangoje plečiamos sporto erdvės – įrengiami lauko treniruokliai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014-12-18
Peržiūrėta
1395
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje plečiamos sporto erdvės – įrengiami lauko treniruokliai

Pasimankštinti norintiems Palangos daugiabučių gyventojams pasiūlyta naujovė – tankiausiai gyvenamose miesto teritorijose įrengtos naujos sporto erdvės su moderniais lauko treniruokliais. Dalis jų pritaikyti vaikams.
Sprendžiant, kuriose vietose tikslinga pirmiausia įrengti aktyviam laisvalaikiui skirtas erdves, buvo atsižvelgta į gyventojų poreikius – treniruokliai pastatyti šalia jau esančių sporto ar vaikų žaidimo aikštelių.
Atmosferos pokyčiams atsparūs, nerūdijantys įrenginiai, skirti įvairioms raumenų grupėms – kojų-liemens raumenims, rankų, krūtinės, viršutinės pečių juostos, pilvo presui ir kt. – lavinti, netruko išpopuliarėti. Atsižvelgiant į Palangos gyventojų poreikius, ateityje tokių aikštelių skaičių planuojama plėsti.
„Jau dabar, net ir esant ne itin palankiems orams, treniruokliai nestokoja populiarumo. Ypač pramankštinti raumenis mėgsta jaunimas. Manau, atšilus orams, treniruokliai taps dar populiaresni. Svarbu ir tai, kad, įrengus naujuosius treniruoklius, mieste buvo išplėstos esamos sporto erdvės“, – sakė Palangos sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas.
Aikštelės su sporto įrenginiais įrengtos Druskininkų g., Laukų g., Saulėtekio take, S. Nėries g., Kretingos g. bei ties pravažiavimu iš Sodų g. į Taikos g.
Šventojoje sporto mėgėjai taip pat netrukus turės jiems skirtą vietą – šalia Šventosios pagrindinės mokyklos dar iki Naujų metų bus įrengti 8 universalūs – tiek suaugusiesiems, tiek ir vaikams – treniruokliai, tinkami įvairioms raumenų grupėms.
Nors šiuo metu Šventojoje įrenginiai dar nėra sustatyti, jau dabar aišku, kad populiarumo jie nestokos. „Mokiniai domisi, teiraujasi, laukia nesulaukia, kada galės išbandyti naujuosius treniruoklius. Kad jie sporto mėgėjams yra reikalingi, akivaizdžiai matyti stebint, koks populiarus yra greta mokyklos esantis gimnastikos įrenginys. Be abejo, naujaisiais treniruokliais naudotis galės ne tik mokiniai, bet ir kiekvienas pageidaujantis“, – kalbėjo Šventosios pagrindinės mokyklos direktorė Valda Šarkienė.
Pasak miesto mero Šarūno Vaitkaus, prie jūros, pušynų apsuptyje esanti Palanga pasižymi išskirtinėmis gamtinėmis sąlygomis, tad treniruotis lauke, gryname ore čia itin malonu. „Atsižvelgiant į tai, yra plėtojama sporto infrastruktūra – šiais metais kurorte ne tik įrengti saugūs, ne profesionalams skirti lauko treniruokliai daugiabučių namų kiemuose, bet ir atnaujintas, pratęstas bei moderniais sporto įrenginiais praturtintas sveikatingumo takas „Labrytys“, balandį duris atvėrė ir naujas universalus sporto kompleksas, pritaikytas rengti įvairių sporto šakų rungtynes bei treniruotes. Šiuo metu vykdoma ir šalia komplekso esančio miesto stadiono rekonstrukcija“, – pabrėžė Š. Vaitkus.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 4 d. buvo gautas 1993 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad tą pačią dieną, apie 9 val., Palangoje, J. Basanavičiaus g., baro lauko terasoje jį užpuolė 4 vyrai, sumušė ir į akis papurškė ašarinių dujų


Palanga grįžta į normalų gyvenimą, o koks jis – be veikiančių sporto klubų? Palangos baseine veikiantis sporto klubas vėl visus kviečia nuo antradienio, birželio 1 dienos. Baseino foje duris atveria ir jauki kavinukė, o netrukus veiks ir kavinė terasoje. Abejų operatorius yra Palangos baseino sporto klubas.


Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 17 | Rubrika: Miestas

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pirmiausiai dvyliktokai atsisveikina su sporto sale, mat pavasaris juos pakviečia sportuoti lauke. Tradicinė jau keturiolikti metai iš eilės vykusi sporto šventė „Aerobikos ir krepšinio fiesta” baigė sporto renginius salėje.


Palangoje plečiamos sporto erdvės – įrengiami lauko treniruokliai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 12 18 | Rubrika: Miestas

Pasimankštinti norintiems Palangos daugiabučių gyventojams pasiūlyta naujovė – tankiausiai gyvenamose miesto teritorijose įrengtos naujos sporto erdvės su moderniais lauko treniruokliais. Dalis jų pritaikyti vaikams.


Palangos sveikatingumo take „Labrytys“ jau įrengti pirmieji treniruokliai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 30 | Rubrika: Miestas

Sveiko gyvenimo būdą propaguojantiems palangiškiams ir kurorto svečiams – gera žinia. Šiuo metu tvarkomame sveikatingumo take „Labrytys“ jau statomi lauko treniruokliai, praturtinsiantys sporto mėgėjų laisvalaikį.


Tobulėjimui erdvės dar yra  2

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 02 23 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

  Ar kas prieš 9 metus galėjo numatyti, kad 900 metrų ilgio J.Basanavičiaus gatvė taps per ankšta Stintų šventei? Beveik mėnesį šalies žiniasklaidoje platintos būsimos šventės naujienos, televizijos laidose nuolat šmėkščiojusio miesto mero kvietimai atvykti į Palangą davė savo vaisių. Galima drąsiai teigti, kad kurortas žiemą tiek...


Palangos jaunimas nori atviros erdvės

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 02 02 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienio popietę miesto tarybos salėje susirinkęs miesto  jaunimas diskutavo su vietos valdininkais dėl Atviros erdvės jaunimo  centro atsiradimo mūsų kurorte. Tokį prieš dvejus metus įsteigė mūsų  kaimynai, klaipėdiečiai.


  Naujoji miesto savivaldybės administracija, vos apšilusi kojas, suskubo leistis į kovą su vėjo malūnais labiau primenantį savivaldybės siekį pažaboti nelegalią lauko reklamą kurorte. Dar buvusioji savivaldybės administracija, baigdama darbus, gyventojų prašė iki kovo mėnesio 18 dienos nelegalią reklamą pašalinti arba suderinti su miesto savivaldybe, teisės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius