Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020-07-17
Peržiūrėta
2994
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.
Pasak Dainiaus Želvio, kurį kalbino "Palangos tiltas", Palangos miesto savivaldybės tarybos nario, vietos gyventojai ne vienerius metus laukė galimybės paplūdimiuose naudotis moderniais treniruokliais. „Šią iniciatyvą rodė aktyvus jaunimas – palangiškiai, kurie baigė mokslus kituose miestuose ir sugrįžo gyventi į kurortą. Daugelis mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį, sportuoti, tad treniruoklių aikštelės paplūdimyje jie labai pasigedo, – kalbėjo D. Želvys. – Esu įsitikinęs, kad populiarumo šie įrenginiai nepraras ne tik vasarą, bet ir atvėsus orams – rudenį bei pavasarį“.
Pasak vietos politiko, iniciatyvą įrengti treniruoklių aikšteles paplūdimyje rodė ir Lietuvos šaulių sąjungos Klaipėdos apskrities III rinktinės šauliai. „Jie aktyviai domėjosi ir ieškojo galimybių įrengti modernius, pajūrio sąlygoms tinkamus įrenginius, todėl šiuo klausimu kreipėsi į mane kaip į miesto Tarybos narį, aš – į Tarybą. Džiaugiuosi, kad šiais metais treniruoklių aikštelėms paplūdimyje įrengti buvo numatyta lėšų, atsirado galimybė išpildyti daugelio miesto gyventojų prašymą. Šauliai dėjo dideles pastangas, kad minėti įrenginiai pajūryje atsirastų kuo greičiau – būtent jie treniruoklius pargabeno iš Ukrainos į Palangą“, – teigė D. Želvys.
Laimonas Vygantas, Lietuvos šaulių sąjungos Klaipėdos apskrities III rinktinės šaulys, atgabenęs įrangą iš Ukrainos, teigė, jog kilus idėjai pajūryje įrengti treniruoklių aikšteles, kartu su Tarybos nariu D. Želviu atsakingai rinko tam tinkamas vietas. „Norėjome jiems surasti tokią vietą, kad būtų patogi daugeliui miesto gyventojų, todėl buvo pasirinkta daugeliui įprasta vieta, kur anksčiau taip pat buvo treniruokliai“, – sakė L. Vygantas.
Paplūdimyje įrengti treniruokliai – ne tik tinkami pajūrio sąlygoms (yra atsparūs vėjo ir vandens erozijai), bet ir yra saugūs, turi reikiamus sertifikatus, puikiai sukomplektuoti. Jie skirti įvairioms raumenų grupėms stiprinti: atsilenkimo suolelis – pilvo raumenims, prisitraukimams skirtas skersinis stiprina nugaros raumenis, taip pat yra treniruokliai, skirti rankų raumenims bei žiedai, kurie, tinkamai jais naudojantis, treniruojantys visas raumenų grupes.
Treniruokliai Palangoje įrengti ties centrine gelbėjimo stotimi, o Šventojoje – prie gelbėjimo stoties. Juos įrengė bei prižiūrės bendrovės „Palangos komunalinis ūkis“ specialistai.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Po tragiškų nelaimių Baltijos jūroje bei gelbėtojams skundžiantis netinkamu poilsiautoju elgesiu prie vandens, Palangos ir Šventosios paplūdimiuose nuolat pradeda budėti policija ir jos rėmėjai.


Palangiškiai ir poilsiautojai jau gali mėgautis mankšta bei treniruotėmis gamtos apsuptyje - visai šalia jūros, greta paplūdimio tinklinio aikštelės, įrengtos ties Vaikų parku, sporto mėgėjų jau laukia septyni lauko treniruokliai.


Palangoje, Vanagupės g. 22B, pradėtos naujų apartamentų „Santjago“ statybos. Keturių aukštų pastate bus įrengti 79 vieno–trijų kambarių butai, kurių plotas 27–72 kv. m. Projektą vystanti bendrovė „Inžinerinė grupė“ skaičiuoja, kad projekto vertė sieks apie 16 mln. eurų.


Sveikatos apsaugos ministerija planuoja nuo COVID-19 skiepyti šalies paplūdimiuose, penktadienį, birželio 18 d., pranešė naujienų portalas 15min.lt.


Palangos ir Šventosios paplūdimiuose įrengti treniruokliai

"Palangos tilto" informacija, 2020 07 17 | Rubrika: Miestas

Palangos ir Šventosios paplūdimiuose vos prieš kelias savaites įrengti treniruokliai netruko tapti populiarūs. Norinčiųjų pasimankštinti pajūryje netrūksta – šia galimybe noriai naudojasi tiek vietos gyventojai, tiek ir kurorto svečiai.


Seimo narių grupė siūlo leisti visas alkoholinių gėrimų rūšis pardavinėti bei vartoti nestacionariuose įrenginiuose, paplūdimiuose, parodose, mugėse ir kituose masiniuose renginiuose.


Palangos paplūdimiuose – moderni smėlio valymo technika

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 14 | Rubrika: Miestas

Palangos paplūdimiuose nuo rugpjūčio 14 d. triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione. Tokios technikos Palangai bei Šventajai labai trūko, nes anksčiau kurorto paplūdimiuose stambesnės atliekos buvo surenkamos rankiniu būdu. 


Palangos miesto savivaldybės specialistai ragina poilsiautojus paplūdimiuose elgtis atsakingai ir galvoti ne tik apie savo poilsį, bet ir apie mus supančius žmones bei aplinką. „Džiaugiamės, kad kurorte poilsiaujantys mūsų tautiečiai bei svečiai iš užsienio paplūdimiuose elgiasi kultūringai, tačiau smulkių atliekų, tarp jų – ir plastiko bei nuorūkų smėlyje vis dar pasitaiko....


Naująjį sezoną Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti naujovių. Atsižvelgus į miestiečių ir poilsiautojų prašymus, pagaliau žadama įrengti daiktų saugojimo seifus, tad pavykus įgyvendinti idėją, maudytis Baltijoje galėsime daug ramiau.


Palangos sveikatingumo take „Labrytys“ jau įrengti pirmieji treniruokliai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 30 | Rubrika: Miestas

Sveiko gyvenimo būdą propaguojantiems palangiškiams ir kurorto svečiams – gera žinia. Šiuo metu tvarkomame sveikatingumo take „Labrytys“ jau statomi lauko treniruokliai, praturtinsiantys sporto mėgėjų laisvalaikį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius