Palangoje praūžė vaikų krepšinio šventė

Palangos tiltas, 2016-10-27
Peržiūrėta
459
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje praūžė vaikų krepšinio šventė

Spalio 24 diena buvo išskirtinė Palangos vaikų darželių auklėtiniams. Palangos krepšinio klubas kartu su sporto centru surengė renginį, skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikams. Lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvinas“, „Nykštukas“ ir „Ąžuoliukas“ ugdytiniai praleido pirmadienio rytą su Palangos klubo krepšininkais. Sporto centre vykusi šventė nepaliko abejingų.
Visus vaikus ir jų auklėtojas į areną atvežė sporto centro autobusas. Kiekvienas darželis turėjo sau skirtą rūbinę, kurioje vaikai persirengė ir pasiruošę sportui žengė į krepšinio aikštelę. Pagrindinis renginio tikslas buvo supažindinti vaikus su Palangos krepšinio komanda ir sporto centru. Parodyti, kaip reikia taisyklingai sportuoti ir paskatinti jaunąją kartą domėtis sportu.
Jauniesiems krepšinio gerbėjams buvo pristatyta Palangos krepšinio komanda ir susipažinta su joje rungtyniaujančiais krepšininkais. Susirinkus visų darželių bendruomenėms, iniciatyvos ėmėsi Vitalijus Kozys. Aikštelės viduryje Vitalijus parodė jauniesiems sportininkams, kaip turi būti daromas apšilimas ir mankšta. Vaikai klusniai vykdė naujojo auklėtojo nurodymus. Krepšininkui sekėsi puikiai, po mankštos vaikai plojo ir džiaugėsi tokiu smagiu apšilimu. Puikią nuotaiką renginyje palaikė vedėjas Tautvydas Lubys.
Laikas estafetėms! Kiekvienas darželis subūrė savo komandą, o gausiausiai susirinkusių darželių atstovai sudarė po dvi ekipas. Iš viso 7 komandos varžėsi estafetėse ir siekė įrodyti, kuris darželis yra pats sportiškiausias. Kiekvienas iš jų priėmė po Palangos krepšininką ar trenerį, kurie vedė savo komandas į priekį. Visoms komandoms sekėsi puikiai, skirtingose rungtyse vis kitas darželis džiaugdavosi pergale.
Po estafečių atėjo laikas poilsiui. Vaikučiai turėjo progą pabendrauti su krepšininkais. Drąsiausieji netgi bandė su legionieriais bendrauti angliškai. Tiek Johnathanui Hudsonui, tiek Jordanui Lathamui paliko įspūdį vaikų drąsa ir gebėjimas tokiame jauname amžiuje kalbėti užsienio kalba. Atėjo laikas krepšinio varžyboms. Visų darželių komandos susivienijo ir metė iššūkį Palangos krepšininkams. Rungtyniauti prieš daugiau nei šimtą vaikų neatrodė lengva užduotis krepšininkams, kurie turėjo pripažinti Palangos darželių pergalę rezultatu 5:2.
Visiems šventės dalyviams buvo įteikti prizai, už kuriuos dėkojame leidyklai „Šviesa“, kuri padovanojo vaikučiams knygutes. Taip pat esame dėkingi įmonei „BigFruit“, kurie užtikrino, kad vaikučių nekankins troškulys ir padovanojo labai skanių sulčių.
Darželių auklėtojos džiaugėsi įvykusiu renginiu. Vaikai negalėjo atsidžiaugti gavę progą pabendrauti ir pažaisti su krepšininkais, kurie atstovauja Palangai. Visą kelią namo vaikai dalinosi įspūdžiais. Darželio „Pasaka“ auklėtoja galvojo, kad krepšininkams bus sunku suvaldyti tokį skaičių vaikų (daugiau nei 100), tačiau jie puikiai susitvarkė su užduotimi.
Darželio „Nykštukas“ auklėtoja Sigutė antrino savo kolegei: „Vaikai džiaugėsi, kad gali apsilankyti tokioje gražioje krepšinio aikštelėje, rungtyniauti tarpusavyje, pabendrauti su krepšininkais. Renginys patiko visiems, tiek berniukams, tiek mergaitėms. Įspūdžių užteks visai savaitei“.
„Kuo daugiau tokių švenčių! Grįžę į darželį vaikai buvo pilni įspūdžių, kuriais dalijosi su tėveliais. Džiaugėsi gautomis dovanomis (knygelėmis), vaišinosi sultimis. Vaikus džiugino netradicinė aplinka, didžiulės erdvės, susitikimas ir varžybos su krepšininkais. Šventėje dalyvavę tėveliai išreiškė padėką organizatoriams“, – kalbėjo darželio „Ąžuoliukas“ direktorė Rūta Lukaitienė.

BC „Palanga“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Startavo vaikų krepšinio „Jr. NBA Lietuva“ čempionatas, kurį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Jaunųjų krepšininkų turnyre vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. Antrą kartą vykdomame projekte dalyvauja 30 sporto mokyklų ekipų, suskirstytų į dvi konferencijas ir 6...


Šeštadienį Palangos universalioje sporto arenoje gausus būrys sirgalių stebėjo geriausių Lietuvos jaunųjų krepšininkų pasirodymus – čia įvyko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Žvaigždžių diena 2017. Į Palangą susirinko ir krepšinio mylėtojams puikiai pažįstami veidai, ir dar tik į viršūnę kylančios jaunosios...


Spalio 24 diena buvo išskirtinė Palangos vaikų darželių auklėtiniams. Palangos krepšinio klubas kartu su sporto centru surengė renginį, skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikams. Lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvinas“, „Nykštukas“ ir „Ąžuoliukas“ ugdytiniai praleido pirmadienio rytą su...


Prieš 20 metų lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ buvo įkurtas auklėtojų ir vaikų jungtinis teatras „Tukas“, kurio veikla džiugina visus – ir mažus ir didelius... Šio teatro įkūrėja, režisierė ir organizatorė – priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ona Šleiniuvienė. Ji aplink save subūrė bendraminčių būrelį, kuris per tuos...


Tūkstančio stalų šventė kurorte – su krepšinio prieskoniu

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 16 | Rubrika: Miestas

Šeštadienį, rugsėjo 21 d., vyksiančiai tradicinei Tūkstančio stalų šventei besirengiantys palangiškiai sprendžia rimtą galvosūkį – kaip beveik kilometro ilgio J. Basanavičiaus gatvėje sutalpinti visus norinčius dalyvauti renginyje.


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Prasidėjo mėgėjų krepšinio varžybos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 03 | Rubrika: Miestas

Pirmadienį prasidėjo Palangos miesto mėgėjų krepšinio varžybos „Šventosios Seniūno“ taurei laimėti. Varžybų maratoną, pirmąjį ratą pradėjo Klaipėdos Kt, „Naglio kalno“, „Lokių“ bei „Žiogų“ komandos. Po dviejų varžybų pirmąsias pergales šventė palangiškiai „Lokiai“ bei „Naglio kalnas“.


Jaunieji palangiškiai – Europos jaunimo krepšinio lygoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 13 | Rubrika: Miestas

Vaikų krepšinio komanda kartu su savo treneriu Regimantu Juška intensyviai ruošiasi sunkioms Europos jaunimo krepšinio lygos (EYBL) varžyboms. Praėjusių metų gruodžio mėnesį vykę į Lenkijos miestą Vroclavą ir ten išbandę savo jėgas susitikimuose su komandomis iš Rusijos, Lenkijos bei Lietuvos, šį savaitgalį namie laukia kovingai nusiteikusių svečių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius