Startavo „Wolves“ remiama vaikų krepšinio stovykla

Palangos tiltas, 2023-08-04
Peržiūrėta
1200
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Startavo „Wolves“ remiama vaikų krepšinio stovykla

Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o tarp stovyklos trenerių – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.

Antrus metus gyvuojanti stovykla Palangoje šiemet vyksta dvejomis pamainomis. Stovyklos metu vaikai gyvena pagal profesionalių sportininkų dienos režimą: jų laukia trys treniruotės per dieną, konsultacijos ir vaizdo peržiūros, o laisvu metu vaikai gali ilsėtis ar pramogauti prie jūros.

Pirmoje vasaros krepšinio stovyklos pamainoje jau dalyvavo 68 vaikų, o Vilkų remiamoje antroje pamainoje sportuoja 65 vaikai. Stovyklos treniruotėse taip pat apsilanko žymių krepšinio pasaulio žmonių, o savaitę vainikuoja iškilmingas uždarymas ir apdovanojimai. 

„Krepšinio Laboratorijos“ idėją jos įkūrėjui ir „Wolves“ klubo prezidentui Rimantui Kaukėnui prieš kelerius metus pametėjo jo dukra: „Dukra paprašė, kad padėčiau jai sportuoti. Taip kilo mintis pradėti tokią veiklą platesniu mastu, įtraukiant žinomus krepšininkus, padėti vaikams tobulinti individualius įgūdžius.“

Be R. Kaukėno, stovyklos dalyviams treniruotes ir veda daugkartinis Lietuvos krepšinio lygos čempionas Renaldas Seibutis, Europos taurės vicečempionas Tomas Delininkaitis, WNBA žaidusi Tanja Kostič, treneriai Povilas Šakinis, Gitautas Kievinas, Henrikas Lubinas ir Kelvinas Facey, fizinio rengimo treneriai Andrius Bajoras ir Raivydas Stanys bei Londono „Baltic Stars“ klubo įkūrėjas Jordanas Mejeris.

„Džiaugiuosi, kad ir mes turime galimybę prisidėti prie „Krepšinio Laboratorijos“ stovyklos. Matome, kad norinčių pasisemti žinių iš žymių krepšininkų kiekis tik įrodo, kad Lietuvos vaikų tarpe yra tam didelis poreikis, todėl tokių stovyklų tikrai reikia“, – teigia Vilniaus „Wolves“ klubo vadovas Andrius Žiauberis. 

„Kuriame tvarią krepšinio organizaciją, todėl puikiai suprantame, kad privalome visokeriopai investuoti į jaunimą ir ugdyti sportininkus nuo mažų dienų. Šis mūsų indėlis į „Krepšinio Laboratorijos“ stovyklą yra tik pradžia, o ateityje įsitrauksime į vis daugiau iniciatyvų ir projektų“, – priduria Vilkų vadovas. 

„Krepšinio Laboratorijos“ stovyklos krepšinio stovyklos vyksta ne tik vasarą, bet ir mokinių rudens ar žiemos atostogų metu. 20 procentų visų surinktų pinigų už treniruotes ir stovyklas skiriama labdarai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gegužės 31 d. Palangoje vyko Justės Jocytės krepšinio stovykla, kurioje dalyvavo apie 40 merginų krepšininkių iš vakarų Lietuvos.


Trečiadienį Palangoje prasidėjo savaitę truksianti „Krepšinio Laboratorijos“ vaikų krepšinio stovykla, kurią remia Vilniaus „Wolves“ klubas, o tarp stovyklos trenerių – buvę krepšininkai Renaldas Seibutis, Rimantas Kaukėnas, Tomas Delininkaitis, Tanja Kostič ir kiti žymūs veidai iš krepšinio pasaulio.


Liepos 7-ąją, penktadienį, Palangos meras Šarūnas Vaitkus Palangoje pasitiko dviejų valstybių vadovus – mūsų šalies Prezidentą Gitaną Nausėdą bei Lenkijos Prezidentą Andrzejų Dudą bei pirmąsias ponias: Dianą Nausėdienę ir Agatą Agata Kornhauser-Duda. „Labai džiaugiuosi, kad į ponių Dianos ir Agatos vizito mūsų pajūryje planus buvo įtraukta Palangos Kunigiškiuose veikianti Nacionalinės...


Ketvirtadieni gegužės 11 d. Palangos lopšelyje – darželyje „Pasaka“ startavo eTwinning projektas „Kultūra mus vienija“ (CULTURE BRINGS TOGETHER). Šį projektą įgyvendina „Rudnosiukų“  grupės vaikai. 


Atostogos baigėsi. Pirmadienį ryškiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės renkasi Palangoje. 


Buvusi Kunigiškių vaikų poilsio stovykla pradėjo kilti naujam gyvenimui – rekonstruojamas Švietimo ir mokslo ministerijai priklausantis ir pagal panaudos sutartį nacionalinės M. K. Čiurlionio meno mokyklos valdomas turtas. Tad netrukus šiame poilsio pastatų komplekse, skirtame edukacijai, ir vėl bus priimami vaikai.


Palangoje esanti Kunigiškių vaikų poilsio stovykla neilgai trukus atgims ir vėl atliks savo funkciją – čia vėl numatoma organizuoti vaikų poilsį bei edukacines veiklas.


Birželio 26 – liepos 3 dienomis jau septynioliktąjį kartą Palangoje vyks ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje populiari kūrybinė stovykla-meistriškumo kursai „Tradicija“. Joje dalyvaus didelis būrys Lietuvos tautinių mažumų vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų folkloro kolektyvų, muzikos, choreografijos, dailės mokytojų, ikimokyklinio ugdymo specialistų iš visos Lietuvos...


Startavo vaikų krepšinio „Jr. NBA Lietuva“ čempionatas, kurį organizuoja Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA) ir Lietuvos krepšinio federacija (LKF). Jaunųjų krepšininkų turnyre vienoje komandoje varžosi berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 13 metų. Antrą kartą vykdomame projekte dalyvauja 30 sporto mokyklų ekipų, suskirstytų į dvi konferencijas ir 6...


Spalio 24 diena buvo išskirtinė Palangos vaikų darželių auklėtiniams. Palangos krepšinio klubas kartu su sporto centru surengė renginį, skirtą priešmokyklinio amžiaus vaikams. Lopšelių-darželių „Gintarėlis“, „Pasaka“, „Žilvinas“, „Nykštukas“ ir „Ąžuoliukas“ ugdytiniai praleido pirmadienio rytą su...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius