Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020-03-02
Peržiūrėta
2509
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų bei sulaukė garbingų švenčių. Miesto meras Šarūnas Vaitkus į gimtadienį atvyko su visa savo šeima ir noriai pozavo renginio fotografui (žiūrėkite Aldo Ten nuotraukas apačioje). Meras Š. Vaitkus prieš renginį paliko tokį įrašą savo Facebook paskyroje: "Sukanka lygiai metai nuo dienos, kai Palangos miesto gyventojams ir svečiams duris atvėrė miesto baseinas. Per šį laikotarpį baseine apsilankė įspūdingas skaičius – per 123 tūkst. – lankytojų. Baseine vyksta Palangos moksleivių kūno kultūros pamokos, vien tik jaunųjų Palangos Sporto centro sportininkų apsilankymų baseine fiksuota per 2,5 tūkst. Džiugina, kad Palangos miesto baseinas populiarus tarp visokio amžiaus žmonių - SENJORAI, jame per metus apsilankė apie 5.5 tūkst. kartų ! Patiems mažiausiems – KŪDIKIAMS – per metus baseine surengta 76 užsiėmimai, o senjorų mankštos, kurios taip pat yra itin populiarios, surengtos daugiau nei 300 kartų.
Skatindami bendruomeniškumą ir propaguodami sportą bei sveiką gyvenseną, Palangos baseino darbuotojai ne kartą palangiškius kvietė į gražius sveikatinimo renginius: čia buvo surengtos Vilties plaukimo varžybos, Šeimų plaukimo varžybos, Lietuvos vaikų žiemos pirmenybės, parodomasis Palangos vaikų plaukimas.
Šiandien vienerių metų gimtadienį švenčiame Palangos miesto baseine dirba 30 darbuotojų, ir visi jie nuoširdžiai stengiasi bei daro viską, kad jūsų, mieli palangiškiai, ir kurorto svečių poilsis baseine būtų saugus, malonus bei kupinas gerų įspūdžių. Tuo tikslu per pirmuosius savo veiklos metus baseinas įsigijo dugno valymo robotą, maudymosi kostiumų džiovinimo įrenginius, grindų valymo mašiną ir kt. Neabejoju, kad teigiamų modernių naujovių ateityje bus dar daugiau.
Nuoširdžiai dėkoju už nuoširdų darbą ir pastangas kiekvienam Palangos miesto baseino darbuotojui. Ačiū, kad rūpinatės mūsų bendruomenės sveikatinimu bei kokybišku poilsiu. Sveikindamas Palangos miesto baseino pirmojo gimtadienio proga linkiu, kad baseino populiarumas neblėstų, kad lankytojų skaičius nuolat augtų, o jūs, mieli baseino darbuotojai, atrastumėte laiko ne tik pasirūpinti baseino lankytojų saugumu, sveikatinimu bei komfortu, bet ir patys atrastumėte laiko aktyviam ir kokybiškam poilsiui.
Su pirmuoju Palangos baseino gimtadieniu, mieli mūsų miesto gyventojai."

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto baseinas penktadienį kartu su kurorto bendruomene paminėjo savio5-ąjį gimtadienį. Ta proga baseino lankytojai pakviesti dalyvauti nemokamose mankštose, pirties programose bei paskanauti gimtadienio torto, o mažieji plaukikai susirungė ir vaikų plaukimo varžybose.



Palangos baseinas kovo 1-ąją šventė savo trečiąjį gimtadienį. Kaip ir dera tokiai progai, buvo supjaustytas didelis tortas, baseinas išgirdo daug sveikinimų ir pagyrų.


2019 metų kovo 1 dieną Palangoje duris atvėrė ilgai lauktas modernus plaukimo baseinas su sveikatingumo erdve. Baseine įrengtas profesionalus 25 m. plaukimo baseinas, sveikatingumo erdvėje – pramoginis baseinas su masažinėmis srovėmis, burbulinės vonios, baseinėlis vaikams, sauna bei 2 garinės pirtys. Palangos baseinas populiarus ne tik tarp suaugusiųjų, bet ir tarp mažųjų kurorto...


Palangos baseinas savo socialiniame tinkle pranešė, džiugią žinią skaičiuojant paskutines dienas iki vasaros – Palangos baseinas vėl atvers duris jau birželio 12 dieną.


Palangos baseinas šventė pirmąjį gimtadienį

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 02 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį, kovo 1 d., Palangos baseinas šventė savo pirmąjį gimtadienį.


Palangoje atidarytas modernus baseinas

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje penktadienį, kovo 1 d. duris atvėrė visuomenės ilgai lauktas modernus baseinas su sveikatingumo centru, tad jau šį savaitgalį palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami išbandyti bei įvertinti naująjį objektą. Neabejojama, kad baseinas, atitinkantis tarptautinius standartus, puikiai pasitarnaus ne tik plaukti besimokantiems Palangos mokinukams, bet ir...


Malonus sutapimas: Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos akordeonistas Mantas Leonardo Lizzi 12-ą gimtadienį šventė grodamas scenoje. Ir ne bet kur: Austrijos sostinėje Vienoje vyko tarptautinis akordeonistų konkursas VAMO.


„Bočiai” šventė „Kalatinio” 50 metų gimtadienį  1

Irena Neniškytė, ansamblio dalyvė, 2013 04 29 | Rubrika: Kultūra

Palangos tautinių šokių ansamblis „Bočiai” buvo pakviesti į Šiaulių tautinių šokių ansamblio „Kalatinis” gimtadienio šventę „50 metų šokio sūkuryje”. Abu ansambliai – tarsi broliai dvyniai. Jie bendraamžiai, abu turi ne tik šokėjų, bet ir instrumentines bei vokalo grupes, dalyvauja įvairiuose festivaliuose...


Gaivus pavasario dvelksmas „atskraidino“ Palangos kultūros centro šokių grupės „Banguolis“ 15-tąjį gimtadienį. Į šį, anot renginio vedėjo Nerijaus Stasiulio, „paaugliuką“ jubiliejinį kolektyvo koncertą, Senojoje gimnazijoje, atvyko tautinių šokių kolektyvai – Žiežmarių „Skaisgija“ (vadovas Stanislovas Vaitkevičius)...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius